نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biosta

Well-known member
سلام دوستان

شخصی که آشنا نباشه بیاد نوشته هایتان را بخونه فکر می کنه این جا انجمن خرید و فروش لب تاپ هست
نوشته های مفیدی گذاشتید از همتان متشکرم برای من مفید بود ضمن این که
انجمن کمی جون گرفت ، مثل روز های مهم تقویم کنکور که داوطلبان کلی پست می گذاشتند

سال قبل یکی از بچه های انجمن تربیت مدرس آمار زیستی قبول شد و همچنین روزانه آمار گرایش اقتصاد فردوسی که تربیت مدرس رفت
فکر نمی کنم کسی یادش باشد rahele و shayesteh یادتونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته این دلیل نمی شه عملکرد و تصمیم گیری ما مثل دیگران باشه
ای کاش الان تو انجمن بود حتما" کلی حرف برای گفتن داشت .

masoudjani

New member
کلا" حس جالبی نیست ! خیلی طول میدن قضیه رو !
آینده ام تو ابهامه !!!!!
کاش زودتر اعلام میکردن دیگه ! :smiliess (2):

نتایج که آماده اس الان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
علت دیر اعلام شدن به خاطر استعلام هاییه که گرفته میشه از وزارت علوم و وزارت بهداشت و ثبت و اونایی که سهمیه دارن از بنیاد شهید و...
باید جواب همه بیاد بعد نتایجو اعلام میکنن

sanaz

New member
سلاممممم من فقط چند ساعته اینجا سر نزدم وقتی اومدم غافلگیر شدم بچه ها دوباره انجمنو شلوغ کردن:4d564ad6:
مطالب مفیدی بود با حرف بابک کاملا موافقم بچه ها از شایسته و راحله چرا خبری نیس کوشین پس؟؟؟؟
در ضمن رتبه برتراااااااااااااا اینقد به بقیه استرس ندییییییییییینننننن:smiliess (2):

masoudjani

New member

شخصی که آشنا نباشه بیاد نوشته هایتان را بخونه فکر می کنه این جا انجمن خرید و فروش لب تاپ هست

سال قبل یکی از بچه های انجمن تربیت مدرس آمار زیستی قبول شد و همچنین روزانه آمار گرایش اقتصاد فردوسی که تربیت مدرس رفت

آقا مدیره زیاد ناراحت نشو ما همه دراصل آمار بودن مشترک هستیم
پس لازمه در هر زمینه ای آمارکی داشته باشیم
چه آمار زیستی چه آمار ریاضی چه لبتاب... (دروغ میگم؟)؟
هر دانشجو ارشدی یه لبتاب می خواد!نمی خواد؟
بچه هام که به امید خدا از پایییز همه ارشدیم بزن اون دست قشنگرو

آخرین ویرایش:

sanaz

New member
کلا" حس جالبی نیست ! خیلی طول میدن قضیه رو !
آینده ام تو ابهامه !!!!!
کاش زودتر اعلام میکردن دیگه ! :smiliess (2):
مینا جوون رتبه برتر
یکی از امیدای انجمن عزیزم تو که قبولیییییییییییی
آخه چرا ابهام؟:5:
من بودم حسسسسسابی برنامه میریختم

Minaa.Gh

New member
مینا جوون رتبه برتر
یکی از امیدای انجمن عزیزم تو که قبولیییییییییییی
آخه چرا ابهام؟:5:
من بودم حسسسسسابی برنامه میریختم

لطف داری ساناز جوون :riz304: ولی بازم ته دلم استرس دارم که نکنه اون چیزی که میخوام نشه !!!!
کاش واقعا یه بحثی تو انجمن باشه که زمان زودتر بگذره ...:1dco2x0p1lilzhfpg1t

babak.stat1

New member
لطف داری ساناز جوون :riz304: ولی بازم ته دلم استرس دارم که نکنه اون چیزی که میخوام نشه !!!!

خب دوستان عزیز با اجازه ی آقای مدیر دوستان رو موضو یا انجام کاری فکر کنند که بتونیم بصورت دسته جمعی انجامش بدیم .
حالا اونایی که موافقن اعلام کنند تا یه زمانی و برای فکر کردن بدیم یا که نه در صورت عدم استقبال بیخیال شیم.

Minaa.Gh

New member

جناب biosta ! سلا م ...
خب بحث بحث علمی بود و مفید !
یه بحثی باید داشته باشیم خب !
شما موضوع خاصی ندارید ما پیرامون همون موضوع باهم بحث کنیم تو انجمن که مثل الن یکم جون بگیره این انجمن ؟؟!!!:smiliess (12):

Minaa.Gh

New member
خب دوستان عزیز با اجازه ی آقای مدیر دوستان رو موضو یا انجام کاری فکر کنند که بتونیم بصورت دسته جمعی انجامش بدیم .
حالا اونایی که موافقن اعلام کنند تا یه زمانی و برای فکر کردن بدیم یا که نه در صورت عدم استقبال بیخیال شیم.

اول یه timeی رو اعلام کنیم که بچه ها اگه شرایط داشتن بیان تو بحث زنده !!!! بهتر نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):

sanaz

New member

مینا جون 1 درصدم به خودت شک راه نده که جزو بهترینایی
درسته خودم اون انتظاری که داشتم براورده نشد ولی واقعا دوس دارم بچه های انجمن برسن به خواستشون(قبولی)
بچه ها شما عزیزانو ببینن که با این نمره ها خوبتون استرس دارین خوب استرس میگیرن دیگههههههه:rolleyessmileyanim:
آره با راه انداختن یه بحث موافقم

biosta

Well-known member
انگیزه هایتان از کنکور چی بود
از خودم شزوع می کنم بع هم دوستان خواستید بگویید

معدل لیسانسم پایین بود انگیزه ای شد که بیام ارشد و این معدل رو محو کنم !!!!!!!!!!!!
به دروس کاربردی علاقه داشتم برخلاف دروس محض که ازش فراری بودم
قرار گرفتن در جو دانشجویان و محیط گروه امار زیستی قبل از این که برای کنکور شروع به خوندن کنم انگیزه ای شد که این کنکور رو جدی بگیرم
نبود کار مناسب با مهارت هایی که داشتم !
...

babak.stat1

New member
اول یه timeی رو اعلام کنیم که بچه ها اگه شرایط داشتن بیان تو بحث زنده !!!! بهتر نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):

پس دوستان وعده دیدارمو ساعت 23:30 مکان همین انجمن پفقط حاضرین به گوش غایبین برسونن. حاضرین موافقین؟؟؟

masoudjani

New member

1000...000 Like

Minaa.Gh

New member
مینا جون 1 درصدم به خودت شک راه نده که جزو بهترینایی
درسته خودم اون انتظاری که داشتم براورده نشد ولی واقعا دوس دارم بچه های انجمن برسن به خواستشون(قبولی)
بچه ها شما عزیزانو ببینن که با این نمره ها خوبتون استرس دارین خوب استرس میگیرن دیگههههههه:rolleyessmileyanim:
آره با راه انداختن یه بحث موافقم

امیدوارم اینطور باشه :rolleyessmileyanim: مرسی مرسی مرسی عزیزم :heart:
انشاالله تو هم بهترینها قسمتت بشه :riz304:

sanaz

New member

سلام آقا بابک کم پیدا؟
من موافقت خود را از این تریبون اعلام میکنم:a2d3:

hsbabr2012

New member

سلام :ad54ad: طاعات و عبادات شما هم قبول باشه .
گفتید آمارزیستی قبولیش راحته !!! ولی برای کسی راحته که خونده باشه ! رقابت سخت تره ... چون هم آمارزیستی تعداد قبولی کمتری داره و هم باید برای قبولی توی کنکور تعداد بیشتری تست رو صحیح جواب بدی و کوچکترین ریسک و اشتباهی نمره رو کاهش میده !
من قبول دلرم که آمارریاضی هم رشته ی خیلی خوبیه ... خودم به شخصه آماراقتصادی علامه و آماراقتصاد و آماربیمه ی بهشتی جزو انتخابهای اولمه !ولی با اطلاعاتی که بدست آوردم موقعیت شغلیه آمارزیستی خیلی بهتره ! البته همه چیز به شانس و قابلیت افراده و از همه مهمتر حمایت "خدا" ...
براتون آرزوی موفقیت میکنم :riz304:

سلام دوست عزیز. بله شما درست میگید رقابت در کنکور زیستی به خاطر کم بودن سوالا و کم بودن زمان سختتره. خودم کاملا به این موضوع واقفم. ولی اگر دقت کنید گفتم نسبت به کنکور امار ریاضی آسونتره قبولیش منظور از قبولیشم این هستش که نتیجه خوب گرفته بشه واقعا که این نتیجه خوب گرفتن برای کنکور آمار ریاضی به نسبت سختتره چون سطح سوالات بالاتره و فکر کنم چون شما تجربشو دارین کاملا درک میکنید چی میگم.

masoudjani

New member
راستش تو یکی از انجمن ها دیدم صندلی داغ گذاشته بودن برا کاربران شبی یکیو انتخاب می کردن خیلی جالب بود.موافقین؟

babak.stat1

New member
سلام دوست عزیز. بله شما درست میگید رقابت در کنکور زیستی به خاطر کم بودن سوالا و کم بودن زمان سختتره. خودم کاملا به این موضوع واقفم. ولی اگر دقت کنید گفتم نسبت به کنکور امار ریاضی آسونتره قبولیش منظور از قبولیشم این هستش که نتیجه خوب گرفته بشه واقعا که این نتیجه خوب گرفتن برای کنکور آمار ریاضی به نسبت سختتره چون سطح سوالات بالاتره و فکر کنم چون شما تجربشو دارین کاملا درک میکنید چی میگم.

سلام دوست من همانطوری که از پست ها پیداست قراره بچه های انجمن هر شب چند مینی دور هم جمع شیم بقول دوستمون مسعود فقط آمار برامون مهمه نه گرایشش
حوشحال میشیم شما هم تشریف بیارید رونقی ببخشید به جمعمون.

Minaa.Gh

New member
انگیزه هایتان از کنکور چی بود
از خودم شزوع می کنم بع هم دوستان خواستید بگویید

معدل لیسانسم پایین بود انگیزه ای شد که بیام ارشد و این معدل رو محو کنم !!!!!!!!!!!!
به دروس کاربردی علاقه داشتم برخلاف دروس محض که ازش فراری بودم
قرار گرفتن در جو دانشجویان و محیط گروه امار زیستی قبل از این که برای کنکور شروع به خوندن کنم انگیزه ای شد که این کنکور رو جدی بگیرم
نبود کار مناسب با مهارت هایی که داشتم !
...

آخ گفتید !!!!!:5: منم بخاطر معدل افتضاح لیسانس به ارشد فکر کردم و تصمیم گرفتم بخونم تا خودمو به خیلی ها اثبات کنم !!!
من تا آخر پیش دانشگاهی و 4 ترم اول لیسانس جزو بهترین ها بودم ! ولی به مرور با اومدن بعضی اساتید با روش های مسخره و عقده وار من کلا" علاقه ای به آمار نداشتم و فقط شب امتحان میخونم برای قبولی که بعضی وقتا تو پاس کردن هم ناکام بودم ... فقط میخواستم تموم شه از اون دانشگاه خلاص بشم !!!
ولی ترم آخر بودم که فهمیدم با بی میلی هام به درس که بیشتر با تحریک بعضی دوستای نزدیکم هم بود فقط به خودم و آینده ام خیانت کردم !:sad:
بخاطر همین بود که خواستم وجدانم راحت بشه و از این به بعد همه ی تلاشمو بکنم برای موفقیت :a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا