نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biosta

Well-known member
امیدوارم این جمع شدن ها مستمر باشه مخصوصا بعد قبولی. که میتونه خیلی کمک باشه برامون. آخه هرکدوممون تو یه دانشگاه قبول میشیم و میتونیم از اطلاعات هم به نحو احسنت استفاده کنیم.
آخ بابک جان اگه بدونی این حرف دل منه
این قدر میتونیم به هم کمک کنیم
برای هم اسلاید و فایل بفرستیم و ...
من الان با چند نفر از بچه های سال قبل انجمن امار زیستی در ارتباطم
دوستانی از بهشتی و اراک و همدان که الان مثل من ترم دوم را گذراندن و تو همین تاپیک آشنا شدم
کسانی که حتی یک بار هم ندیدمشان اما باعث کمک به هم شدیم
البته چند نفری دانشجوی دکتری امار زیستی
الان دوستانی از بیشتر گروه های امار زیستی کشور دارم
...

yekta_63

New member
منم از وقتی که شاغل علوم پزشکی شدم متوجه شدم چقدر آمارزیستی بدرد اینجا میخوره و با توجه به کمبود نیروی آمارزیستی شون اینجا تصمیم جدی برا ارشد آمارزیستی گرفتم( بماندکه2ساله موفق نشدم ولی به امسال خیلی امیدوارم.)یعنی انگیزه ام پیشرفت در کارمه البته علاقه ام هم به آمارزیستی نسبت به آمارریاضی بیشتره.من که راستش تا5 سال قبل که استخدام نشده بودم اصلا نمیدونستم که همچین گرایشی از آمارهم وجود داره فکر میکردم فقط آمارریاضی هست...

yekta_63

New member
واقعا ترکوندین این تاپیکو...من از دیروز صبح دیگه نیومدم سایت الان پستاتون رو خوندم. چی شد شما که قرارگذاشته بودین11:30شب بیاین پس چی شد....؟؟

masoudjani

New member
واقعا ترکوندین این تاپیکو...من از دیروز صبح دیگه نیومدم سایت الان پستاتون رو خوندم. چی شد شما که قرارگذاشته بودین11:30شب بیاین پس چی شد....؟؟

هنوز تاپیک سالمه که نترکیده!
امشب قراره بره تو آنپاس خیلی شدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

masoudjani

New member

بذار نتایج کنکور بیاد قبول بشدید دیگه خیلی کم میایید این جا ( یا حتی متاسفانه دیگر نمی آیید :sad: )
چون دانشجوی ارشد وقتش آنقدر ازاد نیست که مرتب بیاد این جور انجمن ها !!!!!!!!!!! به خصوص دانشجو از نوع اماریش
من هم که این جا هستم ( نباید باشم !!! یا کمتر باشم ) به خاطر شما دوستان هست و از استراحتم - تفریحم گاهی از با خانواده بودن می زنم میام انجمن .
ازتان قول می گیرم که اگر قبول شدید نه هر روز نه هر هفته لااقل دو هفته یک بار حتی شده ماهی یک بار بیایید این انجمن
یادتان نشه این روز هایی که منتظر نتایج بودید و این روز های نگرانی را چگونه در این انجمن با صحبت با دیگر داوطلبان سریع تر
زودتر سپری کردید

یادتون نشه که این سایت و این انجمن اگر نبود دیدی که الان نسبت به امار و کنکور امار داشتید میتونست طور دیگه ای باشه

بابا الان دیگه همه دانشگاه ها حتی محوطه آزادشون هم وایرلس داره بچه ها به انجمن سر میزنیم(البته اگه دوستان این تاپیک رو نبندن و سوژه جذاب گیرمون بیاد!)
بعدش این که ارشد(به غیر پایان نامه) همش 24 واحد درسی داره که حدود 60 درصد مطالب کارشناسی رو تکرار می کنن فقط منابع رو تغییر میدن به اصطلاح منابع لاتین باشه!
حتی یه دانشگاه استنباط 1 رو دیدم که دوباره آمارریاضی پارسیان رو تدریس میکنن(ارشدای آمارریاضی)!!!!!
به قول یکی از دوستای ارشدم اینقد وقت اضافه داریم که وقت نمی کنیم درس بخونیم(البته ناگفته نمونه دانشگاه های تهران و شهید بهشتی و اصفهان و... پوست آدمو میکنن)
نمیگم ارشد آسونه ولی دقت کرده باشید بازم همون استادای دوره کارشناسی استادمون هستن و این یعنی نمی خواد تغییر زیادی رخ بده!

آخرین ویرایش:

مرجانه

New member
سلام
شبتون بخیر
میخاستم بگم انگیزم از ارشد زیستی دادن این بود ک عاشق ق ریاضی و مخصوصا تحقیقات هستم و دورن دانشجوییمم با تمام سختی ک کار تحقیقاتی کنار درسایی ک داشتیم داشت تو یکی از کارای استادام شرکت کردم والانم با یکی از اساتیدم دارم یک کار انجام میدم
حاضرم هر چن ساعت و هر چن روز ک طول میکشه کار تحقیقاتی انجام بدم واسه همین تصمیم گرفتم ارشد امار زیستی بدم مخصوصا الان ک ب کاری تحقیقاتی اونم تو حیطه پزشکی اینقد تو کشورمون بها میدن.

sanaz

New member
شب دراز است و قلندر بیدار...
ما همچنان منتظر دوستان هستیم:auizz3ffy9vla57584x

مرجانه

New member
بچه ها کسی نمیخاد جواب منو د ر مورد قسمت های بیان مساله بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sadsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا