نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahsa1367

New member
كسايي كه علوم پزشكي شيراز قبول شدن از سه شنبه تا جمعه ثبت نام اينترنتيه واز شنبه تا دوشنبه اينده ثبت نام حضوريه

sh_amar

New member
سلااااااااااام به همه دوستان
اول از همه تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن ، و دوستانی که تلاش کردن ولی قبول نشدن حتما بزارن رو حساب اینکه صلاحی بوده برایشان
من نرسیدم همه پست های دوستان را بخونم اما تا اینجا که خوندم ، قبولی شهید بهشتی را ندیدم
پس کجان همکلاس های جدید ما ؟
به نظر من قبولی در ارشد یکطرف قضیه است که با کمی تلاش حاصل میشود ولی مهم تر اینه که تو این مدت تحصیل بتونی خوب از فرصت ها استفاده کنی ، الان دارم می بینم که به زودی یکسال تحصیل من تو شهید بهشتی گذشت و شاید آنطور که باید از فرصت هایم بهره می گرفتم ، متاسفانه نگرفتم
میخواهم یه توصیه خواهرانه به دوستان بکنم اگر مثل من شاغل تمام وقت هستید و هدفتون از خوندن ارشد ، یادگیری ( باور کنید هدف من هم همین بوده ) اگر برایتان مقدور است از همین ابتدا مرخصی بگیرید چون واقعا درس خوندن تو دانشگاه دولتی اونم در سطح فوق لیسانس و با کار جور در نمیاد
وااااااااااااااااااااای چقدر حرف زدم
شرمنده
فقط دلم خواست تجربه مو در اختیار دوستان قرار بدم
برای همه تون آرزوی موفقیت
دارم

yekta_63

New member
با سلام به نظر شما پیام نور تهران چه جور دانشگاهیه بهتره بروم یا این که برای سال دیگه بخونم؟
منم پارسال پیام نور مشهد قبول شدم رفتم ثبت نامم کردم ولی ول کردم و نرفتم نشستم برا زیستی 2باره خوندم و امسال قبول شدم.به نظر من اگه شرایطشو دارید که جدی برا سال بعدبخونید پیام نورو نرید و شروع کنید جدی برا سال بعد بخونید. به قول آقای کیانی(که پارسال منو خیلی راهنمایی کردند)آمارریاضی فقط روزانه ارزش داره آدم بره اونم اگه زیستی قبول نشه. مطمئنم سال بعد هم زیستی قبولین و هم روزانه آمارریاضی(چون برا خودم به شخصه اتفاق افتاده)
موفق باشید

Minaa.Gh

New member
موقعِ ثبت نام ، علوم بهزیستی!
شانسی فهمیدم که آماریه...بعدم فهممیدم تهرانیه،بعدم حدس زدم دوسه شماست بعدم حدسم درست در اومدددددددددددددد
:4d564ad6:
خوش به حالتون ثبت نام کردید‏!‏‏!‏‏!‏ از کی کلاسهاتون شروع میشه؟
 خوابگاه گرفتید؟

Minaa.Gh

New member
اعصابم داغونه‏!‏ دانشگاه تهران انگار عجله ای برای ثبت نام نداره‏!‏

dadasalar

New member
سلام آقا به نظرتون برای خوابگاه کی بیایم؟
و کلا چند روز زودتر بیایم؟
من کلا از استاد سختگیر خوشم میاد. البته اگه درست درس بده
من کلی تعریف از دکتر محجوب شنیدم

سلام
از 13 تا 18 شهریور ثبت نام ارشد اینترنتی
معاونت آموزشی میگه خوابگاه نداریم
باز من براتون از معاونت دانشجویی هم میپرسم

Minaa.Gh

New member
آبجی لبخند بزن حالا میگن دیگه
میخوای تا شخصا برا شما هم بپرسم

لبخندو که من وسط دعوا هم میزنم داداش‏^‏‏_‏‏^‏ اگه بپرسی که لطف میکنی‏!‏ ولی فکر نکنم چیز زیادی بگن جز اینکه 16شهریور میزنن رو سایت دانشگاه‏!‏

Sama7

New member
خوش به حالتون ثبت نام کردید‏!‏‏!‏‏!‏ از کی کلاسهاتون شروع میشه؟
 خوابگاه گرفتید؟

کلاسمون 23ام شروع میشه.12واحد دادن!
جاتون خالی ، انقد اینور اونورمون فرستادن دیشب مثل خرس خوابیدم دیشب :p7977cujr38iyymsu8:
من ساکنِ تهرانم،خوابگاه لازم نبودم.

dadasalar

New member
لبخندو که من وسط دعوا هم میزنم داداش‏^‏‏_‏‏^‏ اگه بپرسی که لطف میکنی‏!‏ ولی فکر نکنم چیز زیادی بگن جز اینکه 16شهریور میزنن رو سایت دانشگاه‏!‏

خب خدا خیرتون بدخ 16 برو سایت احتمالانم اینترنتی باشه
دعوا که زدن نداره!!!

Minaa.Gh

New member
کلاسمون 23ام شروع میشه.12واحد دادن!
جاتون خالی ، انقد اینور اونورمون فرستادن دیشب مثل خرس خوابیدم دیشب :p7977cujr38iyymsu8:
من ساکنِ تهرانم،خوابگاه لازم نبودم.

موفق باشید. میشه بگید چه درسایی ارائه دادن این ترم بهتون؟

Sama7

New member
موفق باشید. میشه بگید چه درسایی ارائه دادن این ترم بهتون؟

روش های آمار زیستی1 - استنباط آماری - کلیات توانبخشی - کلیات پزشکی -سیستم های اطلاع رسانی پزشکی -اصول و روشهای اپیدمیولوژی و روش تحقیق

biosta

Well-known member
سلااااااااااام به همه دوستان
اول از همه تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن ، و دوستانی که تلاش کردن ولی قبول نشدن حتما بزارن رو حساب اینکه صلاحی بوده برایشان
من نرسیدم همه پست های دوستان را بخونم اما تا اینجا که خوندم ، قبولی شهید بهشتی را ندیدم
پس کجان همکلاس های جدید ما ؟
به نظر من قبولی در ارشد یکطرف قضیه است که با کمی تلاش حاصل میشود ولی مهم تر اینه که تو این مدت تحصیل بتونی خوب از فرصت ها استفاده کنی ، الان دارم می بینم که به زودی یکسال تحصیل من تو شهید بهشتی گذشت و شاید آنطور که باید از فرصت هایم بهره می گرفتم ، متاسفانه نگرفتم
میخواهم یه توصیه خواهرانه به دوستان بکنم اگر مثل من شاغل تمام وقت هستید و هدفتون از خوندن ارشد ، یادگیری ( باور کنید هدف من هم همین بوده ) اگر برایتان مقدور است از همین ابتدا مرخصی بگیرید چون واقعا درس خوندن تو دانشگاه دولتی اونم در سطح فوق لیسانس و با کار جور در نمیاد
وااااااااااااااااااااای چقدر حرف زدم
شرمنده
فقط دلم خواست تجربه مو در اختیار دوستان قرار بدم
برای همه تون آرزوی موفقیت
دارم

سلام خانم نجفی ،( شاگرد اول ورودی 91 آمارزیستی بهشتی )
خوشحالم که در این سایت پست گذاشتید
امسال هم همچون پارسال دوستان خوبی همچون شما در این سایت پیدا کردم
که با ایمیل باهشان در ارتباط خواهم بود .
بسیار متشکرم برای پاور هایی که فرستادید ، دریافت کردم .
:riz304:

Minaa.Gh

New member
روش های آمار زیستی1 - استنباط آماری - کلیات توانبخشی - کلیات پزشکی -سیستم های اطلاع رسانی پزشکی -اصول و روشهای اپیدمیولوژی و روش تحقیق

ممنونم‏^‏‏_‏‏~‏ انشاالله ترم خوبی داشته باشی. از اسمشون که خوشم اومد‏^‏‏_‏‏^‏

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا