نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dadasalar

New member
سلام، ممنون! عالی گذشت....عالی!
اتفاقا اونجا یه لحظه یادِشما افتادم، چقدر شلوغ بود! یعنی باید صبور باشید واقعا. میایم شهرتونو انقد شلوغ میکنیم :ad54ad:
هیچوقت این سفر رو از یاد نخواهم برد.

اره همیشه اول تابستان و اخر تابستان از زمانیکه ماه رمضان داخل تابستان افتاده مشهد خیلی شلوغ میشه،چه بسا من وسط ماه رمضان امسال هم رفتم حرم واقعا شلوغ بود بازم.
زائر امام رضا جز برکت چیز دیگه ای نداره و من واقعا برای زائرای امام رضا احترام خاصی قائلم، امام رضا برای همه مردم ایرانه برای همه.
خوشحالم که بهتون خوش گذشته.
[/quote]

سلام
خدا خیرتون بده باز دل ما رو هوایی کردید
اشکمون داره در میاد.... گوشه مسجد گوهرشاد یه جایی هست که گنبد از نمایی نزدیک مشخصه اونجاست جایی که باهاش خیلی حال میکنم....
یا امام رضا کم ما و کرمت/ قربون جارو کش های حرمت

dadasalar

New member
دوستانی که همدانی شدن کجان پس ؟ بیان تا بگم دکتر محجوب پوستتون رو بکنه :shocked:
برس که اتوبوس همدان رفتا
علوم پزشکی همدان جاش خیلی خوش آب و هواست
پای کوه ، خنک، روبه روی پارک مردم!! خاستی بری هوا خوری از در دانشگاه که زدی بیرون سوار ماشین میشی گنج نامه !!!! وای !!! جگر ،بلال ،خامه عسل ، و..... میزنی بدن بعد آمار زیستی میخونی حالشو میبری!!!
راستی شهر همدان با ترکیب فارس و ترک و لر و کرد جذابیت خودشو داره....
درضمن تعجب نکنید شهرما یه کم لهجه مشتی داره اما میهماندوستی رو توش میبینید!!! درضمن اگر ازکسی آدرس بپرسی خوب راهنماییتون میکنن:(50):!!!!!!!!!!!!

m.kz

New member
دوستانی که همدانی شدن کجان پس ؟ بیان تا بگم دکتر محجوب پوستتون رو بکنه :shocked:
برس که اتوبوس همدان رفتا
علوم پزشکی همدان جاش خیلی خوش آب و هواست
پای کوه ، خنک، روبه روی پارک مردم!! خاستی بری هوا خوری از در دانشگاه که زدی بیرون سوار ماشین میشی گنج نامه !!!! وای !!! جگر ،بلال ،خامه عسل ، و..... میزنی بدن بعد آمار زیستی میخونی حالشو میبری!!!
راستی شهر همدان با ترکیب فارس و ترک و لر و کرد جذابیت خودشو داره....
درضمن تعجب نکنید شهرما یه کم لهجه مشتی داره اما میهماندوستی رو توش میبینید!!! درضمن اگر ازکسی آدرس بپرسی خوب راهنماییتون میکنن:(50):!!!!!!!!!!!!

وایییییییی نگین اینجوری من به اندازه کافی تو دانشگاه اصفهان دوران کارشناسی پوستمونو کندن.وزارت علومم دانشگاه خودم اصفهان قبول شدم اما اینهمه راه میخوام بیام همدان.البته خوبیش اینه که دیگه از اینکه میگن همدان سخت میگیرن نمیترسم چون این 4سال با استادای سخت گیر بزرگ شدم.البته خیلی دوسشون دارم و دلم واسشون تنگ میشه اگه آمار زیستی اصفهان همون استادارو داشت اصفهان میموندم

sanaz

New member
دوستان من آماریاضی رو انتخاب کردم
فردا هم عازم اصفهانم
و حالام این انجمن علوم پزشکی رو با طرفداراش و علاقه منداش و قبول شده هاش و مدیرش تنها میزارم
یه دانشجوی آماریاضی اینجا جایی نداره.نه طرز فکرش و نه حرفاش
پس تا پست هام پاک نشده این جارو ترک میکنم
اما در آینده ای نه چندان دور حاضرم سر هر کار کاربردی با شما دانشجوهای آمارزیستی رقابت علمی برگزار کنم
در این مدت آقای کیانی رو رنجوندم تا جایی رو کار به پاک کردن پستهام کشید و...
ازش ناراحت نشدم شاید بیان اون مسائل اینجا از اول اشتباه بود و نباید دنبالشو میگرفتم
پس همین جا از اولین فردی که حلالیت میطلبم آقای کیانی است.حلالمون کن مدیر عزیز
و از آشنایی با دوستای خوبی مثل
babak--hosain---shayeste----mina---morteza----sanaz---sts
یاد شما رو همیشه تو ذهنم نگه خواهم داشت
از همه کابران عزیز هم حلالیت میطلبم
انشاله که در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید
آقا حلال کنید.
بقول یه استادم:
زندگی همش درس نیست و غیر درس هم چیزی نیست
کوچیکتان مسعود

انشالله که باز هم شمارو تو انجمن ببینیم هر جا هستین موفق و پیروز باشین

dadasalar

New member
وایییییییی نگین اینجوری من به اندازه کافی تو دانشگاه اصفهان دوران کارشناسی پوستمونو کندن.وزارت علومم دانشگاه خودم اصفهان قبول شدم اما اینهمه راه میخوام بیام همدان.البته خوبیش اینه که دیگه از اینکه میگن همدان سخت میگیرن نمیترسم چون این 4سال با استادای سخت گیر بزرگ شدم.البته خیلی دوسشون دارم و دلم واسشون تنگ میشه اگه آمار زیستی اصفهان همون استادارو داشت اصفهان میموندم

تا اونجا که من میدونم تئوری سخت خواهند گرفت بر شما اما باسواد بیرون خواهید رفت ازین دانشگاه به امید خدا

atieh

New member
سلام دوستان.من دورادور بعنوان کاربر مهمان مسجاتونو میخوندم اما فرصت نمیشد عضو شم وزیاد بیام.بچه ها من شانسی خدا خواست امار زیستی مدرس اوردم والبته امار ریاضی شیراز.بنظرتون انتخاب درستی کردم که امار زیستی رو ترجیح دادم؟یه نمه تردید دارم هنوز:33:

mortezahaji

New member
تا اونجا که من میدونم تئوری سخت خواهند گرفت بر شما اما باسواد بیرون خواهید رفت ازین دانشگاه به امید خدا
سلام آقا به نظرتون برای خوابگاه کی بیایم؟
و کلا چند روز زودتر بیایم؟
من کلا از استاد سختگیر خوشم میاد. البته اگه درست درس بده
من کلی تعریف از دکتر محجوب شنیدم

آخرین ویرایش:

Minaa.Gh

New member
سلام دوستان.من دورادور بعنوان کاربر مهمان مسجاتونو میخوندم اما فرصت نمیشد عضو شم وزیاد بیام.بچه ها من شانسی خدا خواست امار زیستی مدرس اوردم والبته امار ریاضی شیراز.بنظرتون انتخاب درستی کردم که امار زیستی رو ترجیح دادم؟یه نمه تردید دارم هنوز:33:

سلام؛ تبریک میگم‏^‏‏_‏‏^‏ عجب شانسی‏! ! ! من که آمارزیستی رو انتخاب کردم چون از اولش برای آمارزیستی خونده بودم و ازهمه مهمتر علاقه دارم به این رشته‏(‏: نمیتونم بگم خیلی کارتون درسته و این حرفا‏!‏ بهتره خودتون تحقیق کنید.بهرحال تصمیم نهایی با خودتونه...

parasto0o

New member
فکر کنم دانشگاه تهران داره مارو میپیچونه....چرا ثبت ناممون نمیکنه؟؟؟

biosta

Well-known member

5سال پیش اولین باری که مشهد امار زیستی اورده بود
پسری شیرازی آمار زیستی مشهد قبول شد ، اما به محض علاقه داشت و محضش قوی بود .
دو ترم امار زیستی مشهد خواند و سال بعد در کنکور وزارت علوم امار محض شیراز قبول شد
انصراف داد از امار زیستی و رفت آمار محض شیراز اما یک ترم که آمار محض خواند برگشت مشهد و اصرار داشت همان زیستی را ادامه دهد
اما دیگر نمی شد .

Hamidvet

New member

5سال پیش اولین باری که مشهد امار زیستی اورده بود
پسری شیرازی آمار زیستی مشهد قبول شد ، اما به محض علاقه داشت و محضش قوی بود .
دو ترم امار زیستی مشهد خواند و سال بعد در کنکور وزارت علوم امار محض شیراز قبول شد
انصراف داد از امار زیستی و رفت آمار محض شیراز اما یک ترم که آمار محض خواند برگشت مشهد و اصرار داشت همان زیستی را ادامه دهد
اما دیگر نمی شد .

چرا انقد از این شاخه به اون شاخه کرده بود؟! ...

biosta

Well-known member
یک نمونه دیگه
سال قبل کاربری از بچه های انجمن کاربری با نام کاربری "فرشته "
آمار اقتصادی روزانه مشهد قبول شد و آمارزیستی تربیت مدرس
و آمار زیستی مدرس رو انتخاب کرد

دوسال قبل داوطلبی آمار بیمه روزانه علامه قبول شد و آمار زیستی مشهد
وامار زیستی مشهد رو انتخاب کرد .

atiarbab

New member
با سلام به نظر شما پیام نور تهران چه جور دانشگاهیه بهتره بروم یا این که برای سال دیگه بخونم؟

biosta

Well-known member
با سلام به نظر شما پیام نور تهران چه جور دانشگاهیه بهتره بروم یا این که برای سال دیگه بخونم؟

سلام بستگی به خودتان داره ،
یک سال پیش برای کسی که دنبال گرفتن ارشد بودند کلی در این مورد مطلب نوشتم

در حالی که نمی خواهد وقت زیادی بگذارد میتونه پیام نور ارشد خوب باشه که البته اطلاعات آن شخص نسبت به لیسانس افزایش چندانی نخواهد داشت .
برای شخصی میتونه خوب باشه برای دیگری نه .
به شخصه اگر پیام نور ارشد تو شهر خودم هم قبول می شدم نمی رفتم
مگر این که جایی استخدام باشم و برای مزایایی که مدرک ارشد تو کارم میتونه داشته باشه بروم یک مدرکی بگیرم که بگویم ارشد دارم وگر نه مطلب چندانی یاد نخواهید گرفت .

atiarbab

New member
سلام بستگی به خودتان داره ،
یک سال پیش برای کسی که دنبال گرفتن ارشد بودند کلی در این مورد مطلب نوشتم

در حالی که نمی خواهد وقت زیادی بگذارد میتونه پیام نور ارشد خوب باشه که البته اطلاعات آن شخص نسبت به لیسانس افزایش چندانی نخواهد داشت .
برای شخصی میتونه خوب باشه برای دیگری نه .
به شخصه اگر پیام نور ارشد تو شهر خودم هم قبول می شدم نمی رفتم
مگر این که جایی استخدام باشم و برای مزایایی که مدرک ارشد تو کارم میتونه داشته باشه بروم یک مدرکی بگیرم که بگویم ارشد دارم وگر نه مطلب چندانی یاد نخواهید گرفت .

از راهنماییتون خیلی ممنون ،واقعا نیاز به این راهنمایی داشتم . علوم پزشکی کارنامه و رتبه ها را کی روی سایت میذاره ، انتظار نداشتم قبول نشم . واسه کنکور پزشکی زیاد خوانده بودم

biosta

Well-known member
می دانید که : در صورت خالی ماندن ظرفیت برخی دانشگاه ها اسامی افراد جایگزین در تاریخ هشتم مهر92 اعلام خواهد شد.
اما چشمم آب نمی خورده

کارنامه ها همان طور که احتمالا" می دانید نیمه ی اول مهر خواهد امد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا