نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

دیانا126

New member
سال پیش فقط تو زبان کم آوردم و قبول نشدم و امسال اصلا نخوندم و براساس اطلاعات سال قبلم زدم هر چند من سال پیش ویژه شرکت کرده بودم
درصدای امسالم:
داخلی 36
کودکان 45
روان 40
بهداشت 3
مادران 30
زبان 27

M M

New member
مشکلاتی که قراره پیش بیاد حتما یه چیز فاجعه بار نیست! همین که شما یه سری اطلاعات خصوصی رو میدین و یه چیز رایگان دریافت میکنین کاملا مشخصه که یه جور استفاده ای میبرن خب! وقتی تک تک ما کد رهگیری رو بدیم یعنی چی؟ یعنی یه بانک بزرگ اطلاعاتی از شرکت کننده های ارشد 94. خب باشه شما انجام بدین نتیجه رو هم اگه خواستین بگین.

mohak1367

New member
خب اینا هم میخوان هر دانشجو یه بار امتحان بده وه هرچقدر درصد به دست اومده نزدیک باشه به حقیقت واسه سال بعدشون تبلیغ میشه

226

New member
معاون آموزشی وزارت بهداشت:
اعتراضات بررسی شد/ اشکالی به آزمون دستیاری وارد نیست
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94031207365
سه‌شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۳
d02.jpg
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اعتراضات برخی دانشجویان به آزمون دستیاری گفت: تمام اعتراضات در کمیته بررسی شده و تاکنون هیچ اشکالی به آزمون دستیاری وارد نشده است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر باقر لاریجانی در جلسه تقدیر از رتبه‌های برتر آزمون دستیاری سال 94 گفت: واقعیت این است که برای برگزاری این آزمون‌ها وقت زیادی گذاشته می‌شود. البته همه جای دنیا می‌بینید که برای آزمون‌های مهم افرادی که معرفی می‌شوند باید توانمندی‌های زیادی داشته باشند و ما از سال آینده بررسی توانمندی افراد برای شرکت در آزمون‌های مختلف را اجرایی می‌کنیم.

وی افزود: تلاش وسیعی در دبیرخانه و معاونت سنجش وزارت بهداشت انجام شد که آزمون دستیاری با صحت و سلامت بالایی برگزار شود.و شاخص‌های موجود نشان می‌دهد که این آزمون شرایط معقولی داشته که نشانه آن این است که 10 نفر اول آزمون جزو دانشجویان المپیادی، استعداد درخشان و چهره‌های برتر دانشگاهی بوده‌اند.

دوستان به نظر من تخمین رتبه نرین و اطلا عات شخصیتون رو ندین.صبور باشین تا اعلام نتایج.من با دکتر ایلدر ابادی ک حرف میزدم ایشون گفتم از بهداشت به احتمال زیاد دو سوال حذف بشه

hosein 4

New member
دوستان خیلی جالبه
این درصدای رتبه 48 کنکور ویژه سال 92-93 هس
داخلی 10
ویژه 46
روان 15
زبان 87
ینی فقط با کمک زبان قبول شده، ینی درسی که دیگران معمولاً کم میزنن.
ینی میشه زبان 62 درصد منم بهم کمک کنه ؟:(

دوستان خیلی جالبه
این درصدای رتبه 48 کنکور ویژه سال 92-93 هس
داخلی 10
ویژه 46
روان 15
زبان 87
ینی فقط با کمک زبان قبول شده، ینی درسی که دیگران معمولاً کم میزنن.
ینی میشه زبان 62 درصد منم بهم کمک کنه ؟:(
صد درصد قبولی اینو مطمعن باش چون زبانت بالا هس.کدوم گرایشو دوس داری

درصدای قبول شده در ارشد داخلی جراحی بیرجند در سال 93-94داخلی23.روان47.مادران63جامعه38کودکان50زبان70

roya .h

New member
دوستان به نظر من تخمین رتبه نرین و اطلا عات شخصیتون رو ندین.صبور باشین تا اعلام نتایج.من با دکتر ایلدر ابادی ک حرف میزدم ایشون گفتم از بهداشت به احتمال زیاد دو سوال حذف بشه

اره یهداشت ایراد داشت اگه حذف شد برامون چی بحساب میاد نمره مثبت یا خنثی؟

بالا