نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

mohak1367

New member
یه سوال امسال رتبه که میخوان بدن براساس ضریب میدن چطور رتبه رو حساب میکنن یا رتبه هر نفرو تو هر زیر گروه میدن

roya .h

New member
بچه ها من درصدام داخلی46 زبان وبهداشت20 روان 40مادران44کودکان74 بنظرتون چه گرایشی قبولم قید داخلی جراحی رو باید بزنم دیگه؟ نه! ممنون میشم نظر بدین

roya .h

New member
یه سوال امسال رتبه که میخوان بدن براساس ضریب میدن چطور رتبه رو حساب میکنن یا رتبه هر نفرو تو هر زیر گروه میدن

امسال همه چی قره قاطیه معلوم نیس چی میشه حالا کلیداشون اینهمه ایراد داره ببین انتخاب رشتمون چی میشه حالا

roya .h

New member
اخه ارومیه کودکان نداره باید برم تبریز نمیخوام خابگاه بمونم شما میدونین هفته ای چند روز داریم میتونم راحت رفت وامد کنم اخه میخوام ارومیه هم همزمان طرحمو بگذرونم وهم ارشدمو بخونم

mohak1367

New member
خانم من دکترا پرستاری اهوازه داغون شده یعنی بیچاره هر روز گرمازده میشه ولی ارومیه و تبریز خیلی راهی نیست

mohak1367

New member
ولی نگران طرحت نباش ده تا صبح شب بگیر تو ماه به همه کارات میرسی بقیه همکاراتم دعا گوت میشن

mohak1367

New member
منم طرحم دوساله اره میدن الان من ماهی یازده تا صبح شب میرم خیلی هم خوبه

mohak1367

New member
برو بخشای ویژه اگه قبول کنن خیلی بهتره واسه کار چون جون ترن پرسنلش

مسعود21

New member
بچه ها میدونین چیه!
اصلا ب نظر من اعتراضامون بیفایده س.
چون تو فرم اعتراض گفته باید منبعی ک معرفی میکنیم دقیقا همون منابعی باشه ک خود سنجش تو دفترچه آورده بود.
منبعی غیر ازون باشه الکیه.

roya .h

New member
بابا همه منابعی که خوندیم گفته مسمومیت 1-4 سال اونی که15-20 هست مربوط به سوانح وتصادفاته

M M

New member
اطلاعاتی که ما به سایت میدیم کاملا خصوصیه! کد رهگیری واسه چی میخواد؟؟ شماره تلفن و کد ملی؟! سر و تهش یه درصد میخوایم بدیم دیگه! من که انجام نمیدم!

مسعود21

New member
بابا همه منابعی که خوندیم گفته مسمومیت 1-4 سال اونی که15-20 هست مربوط به سوانح وتصادفاته
آره بابا.
این ک تابلویه 4-4سال میشه.جلد دو لانکسترصفحه87 پاراگراف سوم سطر اول.
فرستادم اعتراضو.
ینی اگه اینو اصلاح نکنن خیلی بی انصافن!!!

مسعود21

New member
آره منم نمیرم تخمین رتبه.
اصلا چه لزومی داری ک کد رهگیری و کد ملی بخوان.
ربطی به اینا نداره

بالا