نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

M M

New member
اره یهداشت ایراد داشت اگه حذف شد برامون چی بحساب میاد نمره مثبت یا خنثی؟

اگه نزده باشی یا غلط زده باشی به نفعته که سوال حذف بشه. وگرنه به نفعت نیست. اصلا مگه میشه به سوال اشتباه جواب درست داد؟ :دی!

re.re

New member
سلام بچه ها.
تو فرم اعتراض یه جا هست میشه گفت با منابع داده شده قابل پایخ گویی نیست
سوال مربوط به تغییرات امواج الکترو کاردیوگرام تو کتاب برونر نیست من تو کتاب مراقبت ویژه عسکری دیده بودم. بنظرتون میتونیم اعتراض بنویسیم که این سوال با منابع گفته شده قابل پاسخ گویی نیست؟؟

re.re

New member
سوال مربوط به شایعترین علت مرگ به دنبال mi بنظر من گزینه ب درسته. چون شایعترین عارضه دیس ریتمی هستش
نمیتونم منبعشو پیدا کنم کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟

سلام بچه ها.
تو فرم اعتراض یه جا هست میشه گفت با منابع داده شده قابل پایخ گویی نیست
سوال مربوط به تغییرات امواج الکترو کاردیوگرام تو کتاب برونر نیست من تو کتاب مراقبت ویژه عسکری دیده بودم. بنظرتون میتونیم اعتراض بنویسیم که این سوال با منابع گفته شده قابل پاسخ گویی نیست؟؟
اره میشه بزن.منم زدم

roya .h

New member
سوال مربوط به شایعترین علت مرگ به دنبال mi بنظر من گزینه ب درسته. چون شایعترین عارضه دیس ریتمی هستش
نمیتونم منبعشو پیدا کنم کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟

سلام عزیزم دقیقا گزینه ب هست استاد بنده اقای دکتر صالح سلیمی واسه قلب خودش کتاب نوشته وچاپ کرده که260 صفحه هست من تو اون کتابم پیدا کردم که جواب همون اختلال ریتمه منبع هم برونره میگین چیکار کنیم با این طراحان بی سواد کنکور اه

- - - Updated - - -

سلام عزیزم دقیقا گزینه ب هست استاد بنده اقای دکتر صالح سلیمی واسه قلب خودش کتاب نوشته وچاپ کرده که260 صفحه هست من تو اون کتابم پیدا کردم که جواب همون اختلال ریتمه منبع هم برونره میگین چیکار کنیم با این طراحان بی سواد کنکور اه

راستی ایشون رتبه ی 6 کشور رو بدست اورده بودن

دوستان قبولی داخلی جراحی پارسال از شیراز:درصداش::داخلی40---کودکان50----مادران30---جامعه40زبان49

یکی دیگه.ارشد روان پرستاری از یاسوج:داخلی:::42-کودکان52---روان76---زبان27---جامعه49---مادران67

re.re

New member

- - - Updated - - -

راستی ایشون رتبه ی 6 کشور رو بدست اورده بودن

عزیزم کتاب تلان جزء منابع هست ولی در دسترسم نیست. تو کتاب برونر هم پیدا نکردم. شما اگه تلان دور و برت هست چک کن
بچه های عزیز گروه که کتاب تلان دارن چک کنن سوال گفته شده کدوم صفحس و اگه میشه عکس بگیرن بفرستن تو فروم. که ما بتونیم اعتراض پر کنیم

- - - Updated - - -

عزیزان یه سوال دیگه هم دارم.
کوچکترین واحد مستقل در نظام بهداشت گزینه دال خانه بهداشت نیست؟

عزیزم کتاب تلان جزء منابع هست ولی در دسترسم نیست. تو کتاب برونر هم پیدا نکردم. شما اگه تلان دور و برت هست چک کن
بچه های عزیز گروه که کتاب تلان دارن چک کنن سوال گفته شده کدوم صفحس و اگه میشه عکس بگیرن بفرستن تو فروم. که ما بتونیم اعتراض پر کنیم

- - - Updated - - -

عزیزان یه سوال دیگه هم دارم.
کوچکترین واحد مستقل در نظام بهداشت گزینه دال خانه بهداشت نیست؟
مرکز بهداشت شهرستان.تو کتاب دکتر ایلدر فصل چار یا پنج.شبکه بهداشتی درمانی در ایران ایلدر ابادی

re.re

New member
بچه ها!
هر کس برای هر سوالی که فرم اعتراض پر کرده بیاد بگه که بقیه هم بفهمن و فرم پر کنن

بالا