نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

hosein 4

New member
دوستان شما نمیدونید چطوری حساب میکنن
ینی اگه یه درسی و بالا بزنی که باقی شرکت کننده ها کم زدن تاثیر مثبت داره؟ یا نه فرقی نداره و همون ضریب دو خودش و داره

یه چیز دیگه بچه ها من امسال دو تا رشته امتحان دادم رشته تکنولوژی گردش خون هم شرکت کردم متنها اونجا هیچکی نیست باهاش صحبت کنم درصدام اونجا اینطوری بوده
داخلی 63
زبان 71
فارما 51
فیزیولوژی 40
شیمی و فیزیک 10
ضریب داخلی 4 و زبان 2 بقیه یک

بنظرتون امیدم بیشتر به این باشه یا پرستاری؟ یا اصلاً امیدی به قبولی هیچکدوم داشته باشم؟

آخرین ویرایش:

Baran86

New member
داخلی ۵۸ کودکان۶۳ روان۷۰ جامعه ۵۸ مادران ۶۰ با زبان صفر به نظرتون چطوره

mohak1367

New member
حسین عالی زده گردش خونو من سوالای گزدش خونو ندارم درصدامو حساب کنم

mohak1367

New member
باران زبانت حیف بوده واقعا چرا من درصدای تو رو داشتم خیالم راحت بود

hosein 4

New member
تو هم گردش خون امتحان دادی مگه؟ خودم خیلی بیشتر دوسدارم این و قبول شم تا پرستاری
باران خیلییییی خوب زدی فقط نمیدونم زبان صفر چقدر میتونه اثر منفی داشته باشه

M M

New member
داخلی 44
کودکان 42
روان 44
بهداشت 41
مادران 13!
زبان 68

از درصدام راضی ام. قبول کنین تو سربازی نمیشه بهتر از این درس خوند!

maryam92

New member
سلام همگی خسته نباشین
اینم درصدهای من
داخلی 61
روان 70
کودکان56
بهداشت 55
مادران 50
زبان 15
امسال شرایط با سالهای دیگه فرق میکنه.نمیشه راحت قضاوت کرد.

maryam92

New member
داخلی 44
کودکان 42
روان 44
بهداشت 41
مادران 13!
زبان 68

درصدات خوبه اگه مادران رو مثل بقیه میزدی خیلی خوبتر میشد.توکل بر خدا.امثال شرایط فرق کرده احتمال قبولیتون هست.

M M

New member
درصدات خوبه اگه مادران رو مثل بقیه میزدی خیلی خوبتر میشد.توکل بر خدا.امثال شرایط فرق کرده احتمال قبولیتون هست.

آره هرکسی تو یه درسی ضعف داره. البته من مادران سال های قبل رو کمتر از 50 نمیزدم. همینطور روان که هیچوقت نشد زیر 60 بیاد. نمیدونم چرا امسال اینطوری شد. توکل به خدا.

مسعود21

New member
داخلی 44
کودکان 42
روان 44
بهداشت 41
مادران 13!
زبان 68

آره درصدات خوبه.
زبان میتونه خیلی ب قبولیت کمک کنه
آفرین.خوب زدی

مسعود21

New member
بچه ها اعتراضارو درآوردین؟
من ک خیلی اعتراض دارم خصوصا به درس بهداشت

مسعود21

New member
مثلا سوال مرگ ومیر ناشی از مسمومیت در کدوم گروه سنی بیشتره گزینه1تا 4سال میشه.گروه سنی 15-20ساله ک صدمات بیشترین عامل مرگه نه مسمومیت.
بچه های نوپا ب خاطر کنجکاویشون احنمال مسمومیتشون خیلی بیشتره.

مسعود21

New member
یا سوال 99خصوصیت اواسط دوره نوجوانی میتونه گزینه د یا ج باشه.سوالش خیلی ابهام داره.
بچه ها اعتراض کنین.
به جان خودم بعضی سوالاش خیلی ابهام داشتن

hosein 4

New member
بچه ها اگه مثلاً یکی یه درسی و کم زده باشه اما درس دیگه رو بالا زده باشه جبرانش نمیکنه؟
یکی از دوستام دوسال قبل رتبه 14 کنکور ویژه شده بعد من درصدام و بش گفتم گفت تو کلاسمون یه دانشجو داشتیم درصداش نصف من بود اما من زبانم 30 بود و اون زبانش و 60 زده بود، میگفت اون سال زبان خیلی سخت بود و همه کم زده بودن و اون بخاطر اینکه زبان و بالا زده قبول شده!!
ینی اینطوری که اگه یه درسی و بالا بزنی که دیگران کم میزنن تاثیر مثبت داره؟

M M

New member
مثلا سوال مرگ ومیر ناشی از مسمومیت در کدوم گروه سنی بیشتره گزینه1تا 4سال میشه.گروه سنی 15-20ساله ک صدمات بیشترین عامل مرگه نه مسمومیت.
بچه های نوپا ب خاطر کنجکاویشون احنمال مسمومیتشون خیلی بیشتره.

یا سوال 99خصوصیت اواسط دوره نوجوانی میتونه گزینه د یا ج باشه.سوالش خیلی ابهام داره.
بچه ها اعتراض کنین.
به جان خودم بعضی سوالاش خیلی ابهام داشتن

بله قبول دارم بعضی سوالا ابهام داشتن. همین دو تا سوال. مرگ و میر ناشی از مسمومیت قطعا در کودکان سنین پایین رخ میده و تصادفات در سنین بالاتر. در مورد خصوصیت دوره نوجوانی، به نظرم میاد تو این دوره نوجوان به تغییرات بدنی خودش حساس میشه و همزمان خودش رو با همسالانش مقایسه میکنه. من این سوال رو نزدم ولی مطمئن بودم جستجو در مورد مسائل جنسی نمیشه. نظریه فروید هم جستجو در مسائل جنسیتی رو در سنین پایین مطرح کرده اگه اشتباه نکنم.
در مورد سوال «آموزش در مورد پیشگیری از بروز عوامل خطرزای بیماری های قلبی عروقی به کودکان» این مگه پیشگیری سطح اول نمیشه؟؟ اصلا ما سطح بدوی داریم؟ سه سطح داریم اولیه ثانویه ثالثیه. اصلا چیزی به اسم بدوی نداریم تا جایی که من میدونم! اساتید کمک کنن! و چند تا سوال روان که احساس میکنم متاسفانه بعضی جوابها سلیقه ای بوده.

maryam92

New member
مراقبت از نوزاد تحت فتوتراپی؟؟
به نظرم گزینه الف تغییرپوزیشن نوزاد در هر شیفت کاری هم میتونه درست باشه
فایده تغذیه با شیر مادر؟؟
گزینه دال افزایش جذب آب و چربی هم میتونه صحیح باشه
رژیم غذایی بیمار آرتریت؟
گزینه های یک دو وچهار میتونن صحیح باشن
مراقبت پرستاری از کودک مصرف کننده دیگوکسین؟؟
گزینه های ج و دال میتونن صحیح باشن
مرگ ومیر ناشی از مسمومیت؟؟
گزینه ب در زیر 5 سال درست تر بنظر میرسه

بالا