نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آموزش بهداشت اردیبهشت 94

ی کدملی خواست و ی رمز عبور...بعدم وارد صفحه تخمین رتبه شد.جایی ندیدم کد رهگیری بخاد.کدوم قسمت بوده؟

زینب63

New member
همون صفحه تخمین رتبه یه جدول داره که نوشته 7000هزار آخرش نوشته کلیک کنید اونو که بزنی صفحه ای میاد که نوشته دو روش داره کد رهگیری و افزایش اعتبار

مرسی زینب خانم.هرچند فعلا تخمین رتبه بی فایدس.درصد بهداشت و جامعه رو جابجا میزنه.خب ضریب بهداشت بالاتره و رتبه اشتباه میشه.من کامنت گذاشتم اصلاحش کنن.

زینب63

New member
خواهش میکنم عزیزم.تخمین رتبشون هم مثل کلید سوالات طراحان باسوادشون اشتباهه [emoji14]

سلام.بچها تخمین رتبه رشته ما اشتباهه.بخاطر جابجایی تعداد سوالات دروس جامعه و بهداشت عمومی و متعاقبا غلط بودن نمره.لطفا شما هم در سایت اصلی کامنت بذارید تا اصلاحش کنن.مرسی

herfei

New member
سلام.بچها تخمین رتبه رشته ما اشتباهه.بخاطر جابجایی تعداد سوالات دروس جامعه و بهداشت عمومی و متعاقبا غلط بودن نمره.لطفا شما هم در سایت اصلی کامنت بذارید تا اصلاحش کنن.مرسی
سلام نمره پایه پارسال چند بوده دراین رشته؟!؟

زینب63

New member
بچه ها این تعداد سوالات بهداشت عمومی و جامعه رو درست نمیکنن؟ اینجور که اشتباهه

ali2013

New member
باید متوسط درصداتون 40باشه تا قبول شید والا تخمین رتبه کسی رو تا حالا قبول نکرده منم امروز حساب کردم درصدام مثله سال قبل 15 تا 20 هستن خب پس قبول نمیشم مگر اینکه بقیه بین 10تا15 بزنن که محاله اگه از هر شهرستان ینفر درسخون پیدا بشه مثله سال قبل میشم 260. موفق باشید . مزد انگرفت جان برادر که کار کرد....

ali2013

New member
برفتم بر در شمس العماره ..... بقیشو شما تلاوت کنین بنده حضور ذهن ندارم

زینب63

New member
اولین سال بود شرکت کردم کارشناسیم غیرمرتبطه منم قبول نمیشم دیگه واسه سال بعد میخونم

سلام بچه ها.رتبه هاتون چطور شد؟کسی در مورد نمره کل تراز به درصد اطلاعاتی داره؟واینکه چه نمره ای خوبه!

بالا