نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آموزش بهداشت اردیبهشت 94

بچهای گل آموزش بهداشت کجایید؟چرا کسی نیست!لطفا اگه اطلاعاتی در مورد انتخاب شهر و رتبه دارید بگید.من رتبم 70 شد.ممکنه دانشگاه خوب قبول بشم؟

زینب63

New member
اگه میشه درصداتون رو بزارین منم دستم بیاد واسه سال بعد چقد بخونم

سلام زینب جان.ممنون.والا دلم میخواد اصفهان (شهر خودم)قبول شم.اما 4 نفر بیشتر نمیگیره:13:

درصدام

تکنولوزی 30
بهداشت عمومی 40
روان 37
جامعه 30
زبان 42

- - - Updated - - -

شما چیکار کردی؟رتبت چطور شد؟

زینب63

New member
من که رتبم بد شد قبول نمیشم انشاالله واسه سال بعد میخونم.میشه راهنمایی کنی از رو چه کتابایی خوندی؟

من که رتبم بد شد قبول نمیشم انشاالله واسه سال بعد میخونم.میشه راهنمایی کنی از رو چه کتابایی خوندی؟

عزیزم ان شاا...سال بعد با رتیه تک رقمی بیای:riz304:با نوجه به اینکه طرفیتا کم شده امیدم به قبولی تو اصفهان کمه.هرچند پارسال با رتبه 90 هم اصفهان قبول شدن!!!!زبان لزگی .بهداشت عمومی 4 جلد جی ای پارک.جامعه شناسی دکتر توسلی.روان شناسی هیلگارد.زینب جان من 50٪مطالب رو هم نخوندم و تکنولوژی کتاب خوبی نداشتم. از درصدام مشخصه.چون کلن 3 ماه وقت داشتم.کاش بیشتر میخوندم:13::13::13:خیلی خوب بخون که شهری که میخوای بیاری

زینب63

New member
مرسی عزیزم، هیلگارد هردو جلدشو خوندی؟ احتمال زیاد اصفهان قبول میشی

زینب63

New member
ببخش اینقد سوال میپرسم چه کتابای تستی خوندی واسه هر منبع؟

سلام بچها.من ارشد دانشگاه ایران قبول شدم.هورررررررا.با آرزوی موفقیت برای شما:thanks:

درصدای من مثله شماس اما زبانم صره بهداشتم هس 18 بکنو 40جامعه65روان30 اما 200شدم

سلام.اگه امسال بهداشت و زبانتو ارتقا بدید حتما سال بعد قبولی.البته با همین درصدا.زبانو تا 50 برسونید و بهداشت رو هم تا 50 الی 60.و مهم میانگین درصداتون که حداقل بالای 45 باشه.موفق باشی دوست عزیز

بالا