نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

p89

New member
من واقعا نمی تونم اینطوری سر کلاس برم.وقتی بیوفتی آبروت می ره تو کل دانشگاه.من باید هر کاری می تونم بکنم که قبولم کنند.

nazlii

New member
ممنون .....برا لمتحانم دعا کنیننننننننن 5 اردیبهشته.... ایشالا همتون شاد باشین

من همش دارم غصه می خورم و می دونم چه کسایی که نخوندند و یا چند روز خوندند و شانسی قبول شدند.من یک ماه و خورده فقط عذاب کشیدم و الان هم فقط دارم عذاب میکشم .اما بعضی ها قبلش استراحت کردند و الان هم دارند استراحت می کنن.

شما تبریز میخونین؟میگم شاید به اون خاطر بهتون کم نمره دادن؟

p89

New member
نه.ای کاش تبریز بودم حداقل 16 نمره اونطوری گیرم اومده بود.این همه گفتند تقلب چی شد واقعا چیکار کردند به کلیها اضاف کردند و اونا همه خوشحال ودیگه کسی پیگیری نکرد که ببینه به یه بیچاره ای مثل من کم اضافه شد.تو کلاس خودمون خبرشو دارم به کسی 22 نمره اضاف شده.انصاف نیست.

ali.esf

New member
چرا به من فقط 9 تا اضافه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من الان افتادم ولی با 24 یا 25 تا پاس میشدم.لطفا کسی اگه زاهی میدونه که می تونم پاس شم بگه.لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

نامه بنویسید به معاونت آموزشی کل دانشگاهتون مبنی براینکه خواستار تصحیخ مجدد پاسخنامتون هستید...خودتون هم پنجم فروردین حضوری برید وزارتخونه.قطعا جواب میده
ان شاالله که پاس میشید

ali.esf

New member
بچه ها کسی میدونه چطوری میشه ب نمره ها اعتراض کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستتون نامه بنویسه به معاونت آموزشی کل دانشگاهشون مبنی براینکه خواستار تصحیخ مجدد پاسخنامشون هستن...خودشون هم پنجم فروردین حضوری برن وزارتخونه.قطعا جواب میده
ان شاالله که پاس میشن دوستتون

miis.s

New member
سلام سیمون
دیروز یادمون رفت یه تشکر ویژه بکنیم از آقا علی که انقدر زیبا عکسا رو درست کرده بودن و با هوش بالاشون و گذاشتن عکسای شبیه هم، کلی هیجان دادن به ما :)

simon

New member
سلام سیمون
دیروز یادمون رفت یه تشکر ویژه بکنیم از آقا علی که انقدر زیبا عکسا رو درست کرده بودن و با هوش بالاشون و گذاشتن عکسای شبیه هم، کلی هیجان دادن به ما :)

این علی اصن اینکارس.دستشون درد نکنه

ali.esf

New member
khob ina dame eyd dadan badam k tatile kasi bekhad eteraz kone bayad koja bere chika kone,age midonid begid manam bare kasi mikham,kharetoon k az pol gozash raftin? khare ma hanooz roo pole:wacsmiley:

راهش اینه:
نامه بنویسید به معاونت آموزشی کل دانشگاهتون مبنی براینکه خواستار تصحیخ مجدد پاسخنامتون هستید...خودتون هم پنجم فروردین حضوری برید وزارتخونه.قطعا جواب میده
ان شاالله که پاس میشید

miis.s

New member
چی شده مگه دیشب؟

دیشب که شما رفتی قرار بود مدیکال رو حدس بزنیم بعد چون آخر شب بود و وقت کم، نشد خوب برگزارش کنیم و مدیکال هم از یه سری حرفامون ناراحت شدن ولی الان دیگه نیستن

ali.esf

New member
سلام سیمون

خواهش میشه:)
دیگه میخواستم نگم تیزهوشان درس خوندما!گفتم یهو ریا میشه!!:دی

simon

New member
مدیکال ادم بزرگ منشیه و به این زودیها نارحت نمیشه
البته میدونم تفاوتهای شد ید اعتقادی با ایشون دارم
ولی هردومون عاشق خدا هستیم

ali.esf

New member
سلام مجدد ماری:)

بچه ها در مورد قضیه دیشب من با مدیکال جان حرف زدم از دلش درآوردم

ایول...ممنون:)
حالا راضی شدن جلوس مجدد بکنن بر تخت صندلی داغ؟!
ما بی صبرانه مشتاق رخ نماییشون هستیم:)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا