نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

miis.s

New member
آره.بار اولمه.اما دارم از غصه میمیرم.هرکی میبینم می گه نمیشه.

خیلی حالم گرفته شد که فهمیدم با 76 افتادی
کوتاه نیا به هیچ وجه
برو وزارت خونه دنبال حقت
ایشالا که درست شه
اگرم درست نشه حداقل وجدانت راحته که دست رو دست نذاشتی

p89

New member
مشکل اینجاست که من نمی دونم وزارتخونه پیش کی برم و چی بگم.همه مدرک می خوان و من فقط شنیده ها رو میگم.

p89

New member
خواهش میکنم بهم کمک کنید و راهنمایی کنید اگه کسی می دونه چیکار کنم.واقعا حقم نیست.

be.hesht

New member
سلام من به همتون:ad54ad: تبریک میگم :4d564ad6:و واقعا از ته دل برای همتون خوشحالم...و سال نو رو هم بهتون تبریک میگم پیشاپیش:thanks:...مخصوصا واسه soheil:) و rozbanoo که خیلی استرس داشت:) کلا من یه 10 .15 روزی هست که شماها رو دنبال میکنم....:
حالا بگید من که سال دیگه علوم پایه دارم جدا چی کار کنم؟:smiliess (11):

dr mashadi

New member
سلام من به همتون:ad54ad: تبریک میگم :4d564ad6:و واقعا از ته دل برای همتون خوشحالم...و سال نو رو هم بهتون تبریک میگم پیشاپیش:thanks:...مخصوصا واسه soheil:) و rozbanoo که خیلی استرس داشت:) کلا من یه 10 .15 روزی هست که شماها رو دنبال میکنم....:
حالا بگید من که سال دیگه علوم پایه دارم جدا چی کار کنم؟:smiliess (11):
man az 87 zadam 9 dore,jenetik fizik janin bio ham hazfidam,moror kheili moheme hatman bayad hafte akhar onai k khondio yebar dg bekhoni

p89

New member
واقعا اومدن سوالات سختو حذف کردند؟یا روی نمودار بردند؟

miis.s

New member
واقعا اومدن سوالات سختو حذف کردند؟یا روی نمودار بردند؟

مثل اینکه سوالای سخت رو حذف کردن
چند تا از بچه های اینجا دوره قبل افتاده بودند و رفته بودن اعتراض ، احتمالا شب بیان میتونن خوب راهنمایی ت کنن

p89

New member
من همش دارم غصه می خورم و می دونم چه کسایی که نخوندند و یا چند روز خوندند و شانسی قبول شدند.من یک ماه و خورده فقط عذاب کشیدم و الان هم فقط دارم عذاب میکشم .اما بعضی ها قبلش استراحت کردند و الان هم دارند استراحت می کنن.

آخرین ویرایش:

be.hesht

New member
من همش دارم غصه می خورم و می دونم چه کسایی که نخوندند و یا چند روز خوندند و شانسی قبول شدند.من یک ماه و خورده فقط عذاب کشیدم و الان هم فقط دارم عذاب میکشم .اما بعضی ها قبلش استراحت کردند و الان هم دارند استراحت می کنن.

الهی بگردم...شما پیگیری کن..یا نزار عقب بمونی من میشناسم کسایی که قبول نشدن و درسای فیزیو پاتو گرفتن...تمام و کامل...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا