نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ali.esf

New member
ما هم از110نفر؛ 4نفر افتادن...که برای اون افراد تلاشمونو از امروز صبح شروع کردیم که ان شاالله اوناهم پاس بشن

miis.s

New member
ایول...ممنون:)
حالا راضی شدن جلوس مجدد بکنن بر تخت صندلی داغ؟!
ما بی صبرانه مشتاق رخ نماییشون هستیم:)

ازشون خواهش کردم امشب چشممون رو به جمالشون روشن کنن.. فعلا که قول مساعد دادن حالا باید ببینیم تا شب هوا چند درجه تغییر دما میده!

ali.esf

New member
آهان! حتما الان هم نمیخواستی بگی ولی یکهو از دهانتان در رفت :دی

ا! ای بابا! یان فشار های زندگی که برای آدم حواس نمیگذارد که! هی در میرود و هی ریا میشود! شما با لطف بی کرانه ی افق وارتان؛ بخشش خود را مبذول فرمایید!
لطف عالی مزید امتنان میباشد!!:دی
به همه سلام کردیما؛ این میس خانم یادمون رفت:) درود بر شما!

qom

New member
سلام دوستان دیروز و همکاران آینده ام .
کلاس ما یک افتاده داره که اونم داره بررسی میشه / خودش میگه با کلید اولیه 82 اینا زدم الان نتیجه اومده 79... .
آموزش گفته بره اعتراض وزارت خونه احتمالا درست میشه . اون آقای پ 89 هم بره درست میشه معمولا دوباره یک سری رو به دلایل متعدد پاس میکنن.
حالا اینکه علی آقا میگن نامه رو به معاون آموزش دانشگاه بنویسن هم راهیه . اما من بیشتر فک میکنم نامه رو خطاب به سازمان سنجش و رییس دانشکده و یا معاون آموزش بنویسه ودستی ببری وزارت بهداشت و بخش سنجش آموزش پزشکی

p89

New member
نامه نوشتند تو آموزش و فکس کردند اما بهمون گفتند فایده نداره.وزارتخونه پیش کی باید رفت و چی بگم که راضی شند؟چون گفتند اونجا هم برید فایده نداره.تلفنی هم که میگن حق اعتراض نداری.بهم میگن تو خیلی نمره کم داری بهت اضاف نمیشه.ولی خدایی اینطور اضافه کردن ناعادلانست.الان میگن از شهریور کسایی هستن که این بلا سرشون اومده و دوباره امتحان دادند.

miis.s

New member
ا! ای بابا! یان فشار های زندگی که برای آدم حواس نمیگذارد که! هی در میرود و هی ریا میشود! شما با لطف بی کرانه ی افق وارتان؛ بخشش خود را مبذول فرمایید!
لطف عالی مزید امتنان میباشد!!:دی
به همه سلام کردیما؛ این میس خانم یادمون رفت:) درود بر شما!

ممنان:)
اصلا همه من را یادشان میرود ، فقط شما نیستی که :|
همین دیروز مادرم سر سفره برای 3 نفر وسایل چیده بود، گفتم مادرجان شما یا حساب کتابت ضعیف است یا فکر میکنی از دیشب که در افق محو بوده ام، هنوز به این دنیا برنگشته ام :|
اصلا من اشتباهی ام..!

p89

New member

برای اون 4 نفر دارید چیکار میکنید تورو خدا به منم بگید من خیلی گناه دارم.آقای قم این همکلاسیتون پیش چه شخصی می ره ؟

ali.esf

New member
سلام دوستان دیروز و همکاران آینده ام .
کلاس ما یک افتاده داره که اونم داره بررسی میشه / خودش میگه با کلید اولیه 82 اینا زدم الان نتیجه اومده 79... .
آموزش گفته بره اعتراض وزارت خونه احتمالا درست میشه . اون آقای پ 89 هم بره درست میشه معمولا دوباره یک سری رو به دلایل متعدد پاس میکنن.
حالا اینکه علی آقا میگن نامه رو به معاون آموزش دانشگاه بنویسن هم راهیه . اما من بیشتر فک میکنم نامه رو خطاب به سازمان سنجش و رییس دانشکده و یا معاون آموزش بنویسه ودستی ببری وزارت بهداشت و بخش سنجش آموزش پزشکی

سلام قم جون:)
من امروز معاونت آموزشی کلمون بودم؛ نامه وزارتخونه رو دیدم که برای قبولی تصحیح مجدد پاسخنامه ها رونوشت و امضای معاون آموزشیه همون دانشگاه مربوط به دانشجو لازمه...ولی درست میگی، این کار لازمه اما کافی نیست؛ برای کافی بودن تلاشها، باید حتما حضوری برن وزارتخونه

qom

New member
نامه نوشتند تو آموزش و فکس کردند اما بهمون گفتند فایده نداره.وزارتخونه پیش کی باید رفت و چی بگم که راضی شند؟چون گفتند اونجا هم برید فایده نداره.تلفنی هم که میگن حق اعتراض نداری.بهم میگن تو خیلی نمره کم داری بهت اضاف نمیشه.ولی خدایی اینطور اضافه کردن ناعادلانست.الان میگن از شهریور کسایی هستن که این بلا سرشون اومده و دوباره امتحان دادند.

این دوست ما رو از اون چیزی که میشده هم کمتر بهش دادن.
در ضمن همیشه تعدادی رو که اعتراض کردن پاس کردن. راستی بچه ها من دیروز فهمیدم که خود وزیر بهداشت تحصیل کرده خارج از کشور بودن!
ببین اگه ساز و کار سازمان رفتن رو میخوای علی اصفهان رفته بپرس یا اینکه یه پیام خصوصی بهم بده یه شماره ای میدم بگو من رو فلانی معرفی کرده ازش راهنمایی بخواه .
کدون دانشگاهی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا