نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simon

New member
ممنان:)
اصلا همه من را یادشان میرود ، فقط شما نیستی که :|
همین دیروز مادرم سر سفره برای 3 نفر وسایل چیده بود، گفتم مادرجان شما یا حساب کتابت ضعیف است یا فکر میکنی از دیشب که در افق محو بوده ام، هنوز به این دنیا برنگشته ام :|
اصلا من اشتباهی ام..!

این ینی خونواده با زبان بی زبانی گفتن دختر گلمون بر سر زندگیت دیکه :tsimuzpzwoap1t9y3o7

ali.esf

New member
ممنان:)
اصلا همه من را یادشان میرود ، فقط شما نیستی که :|
همین دیروز مادرم سر سفره برای 3 نفر وسایل چیده بود، گفتم مادرجان شما یا حساب کتابت ضعیف است یا فکر میکنی از دیشب که در افق محو بوده ام، هنوز به این دنیا برنگشته ام :|
اصلا من اشتباهی ام..!

دم چنین مادری گرم:پی :دییی:whistle:

dr sonia

New member

برای اون 4 نفر دارید چیکار میکنید تورو خدا به منم بگید من خیلی گناه دارم.آقای قم این همکلاسیتون پیش چه شخصی می ره ؟

حضوری بری وزارتخونه اونجا میبینی خیلیا مثل تو هستن
تعداد زیاد باشه حتما رسیدگی میکنن

miss.marya

New member
کلاس ما افتاده فقط یک نفر داشته
اکثریت بچه ها بین 138 تا155 هستن. 3 و4 نفری هم بین 118(که بنده هستم:5:) تا 125

rozbanoo

New member
ماشاالله اعتماد به نفس بچه ها روز به روز داره بیشتر میشه
نه منظورم سیمون باشه هااااا
نهههههه:whistle:

ali.esf

New member
@پی89
داریم برای اون4تا همون کارایی که گفتم و روالش هست رو انجام میدیم...قراره 5فروردین هم برن وزارتخونه...طبقه2 سنجش پزشکی یا طبقه8 شورای عالی علوم پایه
فقط حواستون باشه اصلا از این موضع نرید جلو که وزارتخونه به همه25تا داده و از این حرفا! مسئولین خیلی روی این حرف حساسه و نتیجه عکس میده! براش افت داره که بگه نمره اضافه کردیم! برای همین شما فقط خواستار این باشید که پاسخنامتون رو دوباره تصحیح کنن و ادعا کنید که نتیجه ای که براتون زدن مغایر با چیزی بوده که خودتون تصحیح کردید و با مقایسه ای که با بچه ها کردید به این نتیجه رسیدید که اشتباهی در روند تصحیح برگه ی شما رخ داده
ان شاالله که پاس میشید

ali.esf

New member
فکر کنم این دوره ماکس کشور از دانشگاه و ورودی ما باشه...
با نمره ی 189!!!
نبود بیشتر؟!؟!؟! :دی:auizz3ffy9vla57584x

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا