نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

p89

New member
چرا به من فقط 9 تا اضافه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من الان افتادم ولی با 24 یا 25 تا پاس میشدم.لطفا کسی اگه زاهی میدونه که می تونم پاس شم بگه.لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

shilaa

New member
بچه ها کسی میدونه چطوری میشه ب نمره ها اعتراض کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shilaa

New member
هر کس میدونه تو رو خدا ضروریه برا دوستم میخوام بگین لطفا

dr mashadi

New member
ahhhh ravaniaa,goftan ye saat dg shod 3saat hanoz male ma badbakhtaro nazadan.hamasham mashghoole.karmande amoozesh ham morakhasie:1dco2x0p1lilzhfpg1t

dr mashadi

New member
چرا به من فقط 9 تا اضافه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من الان افتادم ولی با 24 یا 25 تا پاس میشدم.لطفا کسی اگه زاهی میدونه که می تونم پاس شم بگه.لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

baz to az manam badbakhtari

dr mashadi

New member
khob ina dame eyd dadan badam k tatile kasi bekhad eteraz kone bayad koja bere chika kone,age midonid begid manam bare kasi mikham,kharetoon k az pol gozash raftin? khare ma hanooz roo pole:wacsmiley:

p89

New member
من شنیدم پارسال افتاده هایی از شیراز رفتند وزارتخونه و پاس شدن.اما من نمی دونم چطوری و چیکار کردند.لطفا کمک کنید واقعا حق من نیست بیوفتم.

medical

New member
سال خوبي داشته باشيد...سر سال تحويل حتما برام دعا كنيد لطفا

sara77

New member
Joy resounds in the hearts of those who believe in the miracle of Christmas!

Wishing you all the peace, joy, and love of the season! Season’s Greetings!

لذت در قلب کسانی که به معجزه ی کریسمس اعتقاد دارند بازتاب میکند.

برای تو تمام صلح ، لذت و عشق این فصل رو آرزو میکنم . تغییر فصل رو بهت تبریک میگم

.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: medical

p89

New member
آره.بار اولمه.اما دارم از غصه میمیرم.هرکی میبینم می گه نمیشه.

p89

New member
من با 76 بودم بهم فقط 9 تا اضافه شده وافتادم.دلم از همین می سوزه که اگه به منم می دادند پاس می شدم

p89

New member
واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه به همه یکسان داده بودند من پاس می شدم این خیلی بی عدالتیه که به من فقط 9 نمره دادند .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا