نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد پرستاری مراقبتهای ویژه خرداد 93

لیلوک

New member
تو رشته ما فقط دو نفری که نظر حتی برای سختی آزمون گذاشتیم انشا.. که امسال اصلا شرکت کننده کم داشته

مارو ناامید نکن دیگه مت که خودم دارم از استرس میمیرم تو ویژه تا حالا۶۵نفر شرکت کردن ولی میدونم زیاد نمیشه به تخمین اعتماد کرد

خباز

New member
مارو ناامید نکن دیگه مت که خودم دارم از استرس میمیرم تو ویژه تا حالا۶۵نفر شرکت کردن ولی میدونم زیاد نمیشه به تخمین اعتماد کرد
نه باید ناامید شد نه خاطرم و مطمئن ...من خودم سه ساله دارم میخونم ولی وقتم کلا آزاد نیست که چون سرکارم میرم شیفت امم فشرده...آرزو مه که قبول شم اما سال به سال سوالها قراره بدتر بشه چون دیگه نمیدونن چه حوری سوال طرح کنن ...من قبل آزمون مطمئن بودم امسال قبولم اما سرجلسه سوالا رو که دیدم کاملا ناامید شدم

ssoo

New member
سلام من ویژه رو 54 و داخلی رو 54 و روان رو91 و زبان 3 زدم به نظرتون ارومیه قبولم!!!!،

sajad93

New member
من تو تخمین نفر سومم از اطرافیان خودم که 4 نفر رو میشناسم که درصداشون از من بهتره و توی تخمین هم ثبت نام نکردن واسه همین خ ناامیدم فکر نکنم بتونم دانشگاه خرم آباد قبول شم واسه همینه که میگم سطح درصدا امسال بالاست

خباز

New member
من تو تخمین نفر سومم از اطرافیان خودم که 4 نفر رو میشناسم که درصداشون از من بهتره و توی تخمین هم ثبت نام نکردن واسه همین خ ناامیدم فکر نکنم بتونم دانشگاه خرم آباد قبول شم واسه همینه که میگم سطح درصدا امسال بالاست

هرکسی که زبانش بالا زده امید داشته باشه وگرنه که نه...تو گروه ما که شک دارم درصد بالا باشه

sajad93

New member
خدا رو شکر من رتبم 13 شده خیلی خوشحالم بچه شما چیکار کردید؟

ملیجک

New member
افرین sajad93 !! خوش بحالت با خیال راحت انتخاب شهر کن!!! من 147 شده رتبم!! بنظرتون گرگان قبولم؟ یا ساری؟ اینقد استرس دارم که حد نداره!!!

ملیجک

New member
دوستان که رتبه مینویسین یه لطفی کنین درصداتونم بنویسین که بعدا دیگران بتنونن و بدونن چی به چیه!!!
من:
ویژه: 54.04
داخلی: 50
روان 60
زبان 33.33
رتبم 147 و نمره کلم 220!!!

Shahla287

New member
من که خیلی بد شدم قبول نمیشم:(((((((
رتبم319
نمرم204
خوشبحالتون ایشالا موفق باشین

خباز

New member

هزار افرین سجاد....من رتبه ام 110 شده....خبر دارین ازظرفیتها. ..بچه ها مشهد.تهران.ایران.شهید بهشتی.کرمان.اصفهان.بابل.تبریز این شهرهای که رشته من داره و من همه رو مجاز شدم به نظرتون قبولم یه جا؟

خباز

New member

هزار افرین سجاد....من رتبه ام 110 شده....خبر دارین ازظرفیتها. ..بچه ها مشهد.تهران.ایران.شهید بهشتی.کرمان.اصفهان.بابل.تبریز این شهرهای که رشته من داره و من همه رو مجاز شدم به نظرتون قبولم یه جا؟ بچه ها نمره من 170 شده...قابل توجه دوستان تو رشته ما ظاهرا واقعا سخت بوده ازمون

sajad93

New member
دوستان که رتبه مینویسین یه لطفی کنین درصداتونم بنویسین که بعدا دیگران بتنونن و بدونن چی به چیه!!!
من:
ویژه: 54.04
داخلی: 50
روان 60
زبان 33.33
رتبم 147 و نمره کلم 220!!!
ویژه 67/5
داخلی62
روان71
زبان 30
رتبه 13. نمره 263
درصدها و نمرم با تخمین دقیقا یکیه

دیانا126

New member
من رتبه با عرض شرمندگی 452 نمره 194
ویژه 48
داخلی 52
روان 69
زبان 10

دوباره موندم واسه سال بعد هرچند مجاز شدم ولی محاله قبول بشم

sajad93

New member
هزار افرین سجاد....من رتبه ام 110 شده....خبر دارین ازظرفیتها. ..بچه ها مشهد.تهران.ایران.شهید بهشتی.کرمان.اصفهان.بابل.تبریز این شهرهای که رشته من داره و من همه رو مجاز شدم به نظرتون قبولم یه جا؟ بچه ها نمره من 170 شده...قابل توجه دوستان تو رشته ما ظاهرا واقعا سخت بوده ازمون
ممنونم انشالله هر جا دوست داری قبول شی
یکی از مسولین سنجش پزشکی گفته بود که ظرفیت ها تغییری نکرده، تو سایت علوم پزشکی دات کام هم ظرفیت دانشگاهها به تفکیک هست میتونی ببینی

بالا