نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد پرستاری مراقبتهای ویژه خرداد 93

دیانا126

New member
من خودم واسه داخلی drs خوندم خیلی خوب بود خلاصه و مختصر همه رو گفته بود
روان اصلا نخوندم
زبان فقط رسیدم 504 بخونم که اونم جواب نداد
واسه ویژه هم یه کتاب تست داشتم خیلی خوب بود فقط بخاطر بی دقتی خودم درصد ویژه ام کم شد

sajad93

New member
بچه ها کسی میدونه که از کی ظرفیتها میاد؟
راستی از بین دانشگاههای تهران به نظرتون کدومشون واسه رشته ما بهتره؟

masih_masih98

New member
بچه ها
فکر کنید من الان هیچی بلد نیستم...
البته بلدما،ولی اونجوری که باید یاد نگرفتم...
چه کتابایی بخونم برای ارشد؟ از کجا شروع کنم؟

mehri.p

New member
سلام به همه دوستان
من کارشناسی هوشبری خوندم و درسم امسال تموم شد.برای ادامه دو تا گزینه دارم،ارشد تغذیه شرکت کنم یا اول طرحمو برم بعد ارشد آی سیو شرکت کنم.کسی میتونه راهنماییم کنه!؟
از نظر آینده شغلی و سختی کار و روحیه و...
ممنون میشم واقعا

avazechagoor

New member
بچه ها کسی میدونه که از کی ظرفیتها میاد؟
راستی از بین دانشگاههای تهران به نظرتون کدومشون واسه رشته ما بهتره؟

طبق رتبه بندی دانشگاههای کل کشور دانشگاه ایران اوله شهیدبهشتی دوم شاهد پنجم ومرکزقلب رجایی ششم
چندتاازدوستام رجایی قبول شدن سالهای قبل میگن که خیلی خوبه چون زیر نظر مستقیم دانشکده پرستاری نیس ولی از وقتی که با دانشگاه تهران ادغام شده فرقی نمیکنه کدومو بزنی

MEHRABANA

New member
سلام.تورو خداکاری کنین ظرفیتها تقریبا نصف شده .باید اعتراض کنیم.احتمال قبولیمون خیلی ضعیف شده.

ksk

New member
با این ظرفیت پایین نمیشه قبول شد . کلا ظرفیت ارشد ویژه به سالمندی منتقل کردن یه نگاه بندازین . هر شهری که سالمندی رو آورده از ظرفیت ویژه به همون نسبت کم کرده .

لیلوک

New member
با این ظرفیت پایین نمیشه قبول شد . کلا ظرفیت ارشد ویژه به سالمندی منتقل کردن یه نگاه بندازین . هر شهری که سالمندی رو آورده از ظرفیت ویژه به همون نسبت کم کرده .

شما رتبتون چند شد؟فقط تهران میخاستین نه؟

sooryas

New member
دوستان من زنگ بزنید این شماره:88809500 داخلی 330 حوزه و دانشگاه
بگید طبق خبر شماره 2231897 گفتن که ظرفیتها افزایش پیدا میکنه ،حالا نتهنا زیاد نشده بلکه کم هم شده ،یا خبر شما دروغه یا باید پیگیری شه چرا بعد از اعلام رتبه ها کم شده ،لطفا هرکس میتونه زنگ بزنه تا اونها هم پیگیری کنن
اطلاع رسانی کنید تا به یه جایی برسیم

لیلوک

New member
۲۵۴/۷نمیدونم قبولم یا نه واقعا مسخره اس بارتبه ۲۲مرزیمشما اونایی که گفته بودی دوروبرتن تو تخمین شرکت نکردن چی اوردن کجا رو انتخاب میکنن نمیدونین؟

گفته بودین درصداشون از شما بهتر بود همشهری شمان؟

sajad93

New member
من 263 شما 254 درسته 9 نمره اختلاف داریم و 9 نفر فاصله رتبه پس خوشبختانه رتبه های مشآبه خیلی کمه خیالت راحت رشت قبولی

بالا