نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد پرستاری مراقبتهای ویژه خرداد 93

لیلوک

New member
آره یه سوال تغییر کرده، اوون سوالی که از عوارض کاهش cvp. پرسیده بود

سوال شمام غلط شد؟ ولی روان باحذف یه سوال غلطم کلی درصدم رفت بالا ولی تخمین رتبه اشتباه حساب کرد دیگه زیاد بهش اعتماد ندارم

HAMID.D

New member
سلام
بچه ها درصد های من اینه به نظرتون قبول میشم؟ هرکجا باشه میرم.
ویژه 54 درصد
داخلی 57 درصد
روان 50 درصد
زبان 26 درصد

لیلوک

New member
آره یکی از جوابام اشتباه شد ولی روانم از 64 شد 71

روان منم بایداز ۶۹میشد ۷۶که تخمین اشتباهی زده ۷۱قانونا هم نباید نمرم تو تخمین کم شه ولی کمتر حساب کرده اعصابم خورده تا فردا دلم بیرون میاد

ناامید

New member
با سلام درصدای منم اینه لطفا بگین قبول میشم یا نه
ویژه:58% داخلی:52% روان:93% زبان:5%

لیلوک

New member
بچه ها من خیلی ناراحتم تورو خدا یکی به من دلداری بده این از کارنامه ها که تا هفته اول مردادم نمیاد تو تخمینم که اشتباهی رتبه منو حساب کرده هی رتبم میره بالاتر اعصابم بیشتر خورد میشه نمیتونم دیگه تا اول مرداد طاقت بیارم کسی رفته بعد کلیدای نهایی تو تخمین ویرایش کرده؟

sajad93

New member
بچه ها من خیلی ناراحتم تورو خدا یکی به من دلداری بده این از کارنامه ها که تا هفته اول مردادم نمیاد تو تخمینم که اشتباهی رتبه منو حساب کرده هی رتبم میره بالاتر اعصابم بیشتر خورد میشه نمیتونم دیگه تا اول مرداد طاقت بیارم کسی رفته بعد کلیدای نهایی تو تخمین ویرایش کرده؟
این سنجش پزشکی هم امسال خ بی برنامه شد شانس ما، من که کلا بیخیال شدم از بیکاری میام اینجا
رتبه ات چند شده؟
تخمین تعدآد سوالا رو تو ویژه زده 75 و روانم زده 15 نمیشه ویرایش کرد وقتی تعدآد سوال 14 تاست که نمیشه از 15 حساب کرد.

لیلوک

New member
این سنجش پزشکی هم امسال خ بی برنامه شد شانس ما، من که کلا بیخیال شدم از بیکاری میام اینجا
رتبه ات چند شده؟
تخمین تعدآد سوالا رو تو ویژه زده 75 و روانم زده 15 نمیشه ویرایش کرد وقتی تعدآد سوال 14 تاست که نمیشه از 15 حساب کرد.

همون دیگه من اشتباه کردم اصلا از اول نباید میومدم تو این سایت!الان به جای اینکه نمرم بره بالا چون درصد روانم بالا رفته اومده پایین از253اومده251منم از روی عادت بیکاری میام اینجا کارنامه میومد ادم تکلیفشو میدونست دیگه خیلی عصبانیم از دستشون حق داشتن بچه ها میگفتن از سنجش بعیده اینقد زود ج بیاد!به نظر شما اشتباه حساب کرده نه؟

خباز

New member
سلام دوستان از سختی یا آسانی گروه نوزادان اگه اطلاعاتی دارین میشه بگید منم در جریان باشم آخه هی شکی نظر نذاشته مرسی

خباز

New member
از نظر من اصلا روی نمره و درصد نمیشه قضاوت کرد دوستان من نوزادان شرکت میکنم دو ساله که امسال خیلی سخت بود خیلی اما پارسال با درصد بالای ی که داشتم و نمره 250 قبول نشدم بستگی داره بقیه چطور امتحان بدن تجربه من میگه به درصد ورتبه نیست

لیلوک

New member
منم با نظر شما صددرصد موافقم. اصلا به درصد و نمره نیست من تجربش و دارم

ولی من فکر نمیکنم اینطوری باشه ای دوست ما احتمالا بد انتخاب کرد یا فقط یه جارو انتخاب کرد یا پذیرش کم بوده وگرنه بعید با نمره۲۵۰ هیچجا قبول نشه

خباز

New member
هشت شهر کلا پرستاری ان ای سی یو داره که من همه شهرا رو انتخاب کردم اما قبول نشدم 120 نفر ظرفیت رشته بود که من 137شدم...به نظر من به نمره و رتبه نیست بستگی داره تو گروهی که شرکت کردی بقیه چطور امتحان بدن

لیلوک

New member
هشت شهر کلا پرستاری ان ای سی یو داره که من همه شهرا رو انتخاب کردم اما قبول نشدم 120 نفر ظرفیت رشته بود که من 137شدم...به نظر من به نمره و رتبه نیست بستگی داره تو گروهی که شرکت کردی بقیه چطور امتحان بدن

امسال تو تخمین رفتی بچه هانمره هاشون چه طوریه

خباز

New member
من

امسال تو تخمین رفتی بچه هانمره هاشون چه طوریه
نیست
به خدمت شما دوست عزیز عارضم که تخمین که کلا داغونه از روش پولی که کلا نمیشه استفاده کرد error میده فکر کنم اصلا کسی شرکت نکرده پارسال اوضاع تخمین بهتر بود

خباز

New member
تو رشته ما فقط دو نفری که نظر حتی برای سختی آزمون گذاشتیم انشا.. که امسال اصلا شرکت کننده کم داشته

بالا