نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

crazy 4 u

New member
بچه ها از فدا خبر دارین؟؟؟

راستی نتایج نهایی چندم میاد؟؟؟

- - - Updated - - -

بچه ها از فدا خبر دارین؟؟؟

راستی نتایج نهایی چندم میاد؟؟؟

فهیمه 1

New member
واقعا ممنونم بابت اطلاعاتتون...
من انتخاب محل رشته کردم الان...
کلی تحقیق کردم...گویا کاشان در زمینه actداره پیشرفت میکنه ....زنجان هم گروه منسجم و خوبی داره و بنابر گفته یکی از دوستان فارق التحصیل٬ زنجان از تمرکز روانپزشکانه خارج شده و داره بیشتر به سمت ذهنیت روانشناختی میره...زاهدانم خب هرکی رفته راضیه و کلی تعریف کرده...کرمانشاه هم هنوز برای بهتر شدن جای زیاد داره و دراینده بهتر میشه ولی خب الانم قابل قبوله...
اایشالاهمتون به تمام اهدافتون برسید و شاد باشید....
ت
من با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرم و سطح علمی و تفاوت های فرهنگی و... که وجود داره بع ترتیب زیر انتخاب کردم...
۱-ایران
۲-شهید بهشتی
۳-بهزیستی
۴-کاشان
۵-زنجان
۶-کرمانشاه
۷- زاهدان

سلام اقا محمدرضا.میخواستم یه موردی رو در مورد اولیت های انتخاب رشتتون بگم.مسلما شما خیلی تحقیق کردین و بنا به کیفیت دانشگاه ها و شرایط خودتون دانشگاه هارو انتخاب کردین,فقط این نکته رو میخواستم در مورد بهشتی و بهزیستی بگم,که یکی از مشاوران ,اول بهزیستی رو در اولویت معرفی کرده بود بعد بهشتی رو,گفتم به شما دوست عزیز اطلاع بدم تا در جریان باشید.البته سایتشو پیشتر معرفی کردم.شما میتونید تو اون سایت مستقیم از خودشون بپرسید.
موفق باشید.

mmdreza.psy

New member
سلام بچه ها همگی خسته نباشید
من بالینی رو خراب کردم شدم69
بهداشت روان شدم9

سلام ...
به به به مبارکا باشه .
درسته بالینی خوب نشدی ولی خب بهداشت روان تک رقمی شدی ..به سلامتی
بهت تبریک میگم...
گل کاشتی پیام جان...
:riz304:

payammarabi

New member
سلام ...
به به به مبارکا باشه .
درسته بالینی خوب نشدی ولی خب بهداشت روان تک رقمی شدی ..به سلامتی
بهت تبریک میگم...
گل کاشتی پیام جان...
:riz304:
سلام ممنونم دوست خوبم لطف داری
منم قبولی شما رو تبریک عرض میکنم

mmdreza.psy

New member
سلام اقا محمدرضا.میخواستم یه موردی رو در مورد اولیت های انتخاب رشتتون بگم.مسلما شما خیلی تحقیق کردین و بنا به کیفیت دانشگاه ها و شرایط خودتون دانشگاه هارو انتخاب کردین,فقط این نکته رو میخواستم در مورد بهشتی و بهزیستی بگم,که یکی از مشاوران ,اول بهزیستی رو در اولویت معرفی کرده بود بعد بهشتی رو,گفتم به شما دوست عزیز اطلاع بدم تا در جریان باشید.البته سایتشو پیشتر معرفی کردم.شما میتونید تو اون سایت مستقیم از خودشون بپرسید.
موفق باشید.

سلام....ممنونم...
والا من با ۳۷محاله تهران بیارم.....بخاطر همینم فقط در مورد شهرستانا تحقیق کردم و تهرانم همینطوری براساس اولویت یه سایت زدم.....
والا هرمشاوری یه نظری توی رنکینگ دانشگاه ها داره...

mmdreza.psy

New member
بچه ها کسی میدونه که پذیرش بر اساس رتبه در سهمیه هستش یا رتبه کل?

گویا براساس رتبه کل...توی دفترچه انتخاب محل نوشته اگه داوطلبان سهمیه ایثارگران و جانبازی اگه نمره ی قبولی رو بیارن روی سهمیه ازاد حسابن ولی اگه بالای ۷۰٪ نمره فرده اخرین نفر سهمیه ازاد قبول شده بیارن با سهمیه حسابن...
البته نمیدونم منظورش از فرد قبول شده فرد مجاز شده هست یا معیارش فرق داره.....

javadoo

New member
سلام

درباره انتخاب رشته به نظر من:

ایران که معلومه دیگه چرا

بهزیستی هیئت علمی قوی تری داره و با سابقه تر است به نظرم جلو تر باید باشه از بهشتی البت برای دوستانی که رتبه بهتری دارن

کاشان: استاد امیدی معروف و از نظر علمی خوب هستند. گروه کاشان از سال 91 شروع به کار کرده و رو به پیشرف بوده تا جای که کنگره های درمان های موج سوم شناختی در کاشان تشکیل شده و بیمارستان کارگرنژاد اعصاب و روان هم نزدیک به دانشگاه و خوابگاه هست . مهمترین برتری نسبت به زنجان داشتن خوابگااست زنجان چندین سال مشکل خوابگاه داره و خوابگاه ها هم در سطح شهر بخش اند که سختی رفت و آمد پیش میاد البته گروه قوی هم دارن تنها مشکل همین خوابگاه است

این همه شنیده های من برای انتخاب رشته است اگه کسی از دوستان اطلاعات دقیق تری داره لطفا بگه :motat:

آخرین ویرایش:

psy2014

New member
تبریک میگم به اونایی که رتبه ی خوبی آورده اند همچنین به اونایی که تلاش کردند ولی به دلایلی نتونستن رتبه خوبی بیاورند وامید وارند برای سال بعد

mmdreza.psy

New member
سلام

درباره انتخاب رشته به نظر من:

ایران که معلومه دیگه چرا

بهزیستی هیئت علمی قوی تری داره و با سابقه تر است به نظرم جلو تر باید باشه از بهشتی البت برای دوستانی که رتبه بهتری دارن

کاشان: استاد امیدی معروف و از نظر علمی خوب هستند. گروه کاشان از سال 91 شروع به کار کرده و رو به پیشرف بوده تا جای که کنگره های درمان های موج سوم شناختی در کاشان تشکیل شده و بیمارستان کارگرنژاد اعصاب و روان هم نزدیک به دانشگاه و خوابگاه هست . مهمترین برتری نسبت به زنجان داشتن خوابگااست زنجان چندین سال مشکل خوابگاه داره و خوابگاه ها هم در سطح شهر بخش اند که سختی رفت و آمد پیش میاد البته گروه قوی هم دارن تنها مشکل همین خوابگاه است

این همه شنیده های من برای انتخاب رشته است اگه کسی از دوستان اطلاعات دقیق تری داره لطفا بگه :motat:

خیلی ممنونم اقا جوادو...
یه سوال برام پیش اومد ..زنجان کلا خوابگاهی گیر نمیاد یا این که باید خوابگاه خودگردان گرفت؟؟؟یا این که خونه باید گرفت!!
من توی اهواز یه ترم خونه داشتم علی رغم هزینه ی سنگینی که میدادم اصلا راضی نبودم و رفتم خوابگاهی شدم..ادم فقط در حال درست کردن غذا و تمیز کردن خونه است....کلا درسو و مطالعه. رو باید ببوسی بذاری کنار..

taraane

New member
سلام دوستان....
إإإ منم نمیتونستم وارد سایت شم.....کلافه شدم
تبریک میگم به همه قبول شده ها:applause::rose:
و همه دوستانی که سال بعد تو تایپیک 95یی ها با ما و کمک حالمون هستن....

taraane

New member
خیلی ممنونم اقا جوادو...
یه سوال برام پیش اومد ..زنجان کلا خوابگاهی گیر نمیاد یا این که باید خوابگاه خودگردان گرفت؟؟؟یا این که خونه باید گرفت!!
من توی اهواز یه ترم خونه داشتم علی رغم هزینه ی سنگینی که میدادم اصلا راضی نبودم و رفتم خوابگاهی شدم..ادم فقط در حال درست کردن غذا و تمیز کردن خونه است....کلا درسو و مطالعه. رو باید ببوسی بذاری کنار..

سلام ممدرضا،کی گفته زنجان خوابگاه گیر نمیاد؟؟/خوابگاهاش خودگردان و هزینه هاش یخورده بالاس،،،اما به تر تمیزی و شیکیش می ارزه،،اصلا احساس نمیکنی تو خوابگاهی هتل 5ستارس!!!!ماشین لباس شویی،جارو برقی و....تر و تمیز و تازه ساخت بهترین جای زنجان با آب و هوای فوق العاده فاصله ش تا بیمارستان شهید بهشتی که احتمالا مرکز آموزش شما باشه(2 کورس ماشین 600 تومن!!!البته دانشگاه سرویس داره واسه اینجور جاها بچه هارو با سرویس میبرن)
دانشگاه علوم پزشکیم که اونور خیابونه نیازی نیست ماشین سوار شی.....دیگه؟؟؟...باز سوال داشتی بپرس

taraane

New member
همه خوابگاهاش خودگردان نیست خوابگاه دولتی داره اما قدیمین،،،میتونی صحبت کنی از دانشگا آزادم خوابگا بگیری نسبت به این خود گردانی که گفتم ارزونتر تموم میشه....(خودگردانش یک میلیون و خوده ایه!)
دارن دانشگارو منتقل میکنن به ساختمون جدید یخورده شلوغ پلوغه
البته من راجبه روانشناسیش و سطح علمیش اطلاع چندانی ندارم
این اطلاعاتو خواهرم که دانشجوی رادیولوژی اونجاس بهم داده

آخرین ویرایش:

mmdreza.psy

New member
خیلی ممنونم بابت اطلاعاتتون‌.لطف کردین
منظورتون اینه که ۴ترم میشه ۱/۵ ؟؟؟؟
با این شرایط خوبه....

mmdreza.psy

New member
بچه ها من دانشگاه بقیه الله رو هم زدم
قبلا توی ثبت نام واسه ارتش و بقیه الله تیک نزده بودم...
الان مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا