نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar shekarchi

New member
وزارت بهداشت امسال ی جورایی (عذرخواهی میکنم) سنجشش خر تو خر شده. یهو اومدن بر حسب تراز حساب کردن با اینکه هر سال نمره بوده. همینطور درصدا الکی بالا پایین شده. من درصدای 4 تا از درسام مطمعنم ک اشتباه. تقریبا از هر درس 10 درصد کم شده واسه من

فهیمه 1

New member
بچه ها لطفا یکی توضیح میده چرا رتبه ها این شکلیه...من واقعا گیج شدم...اخه یکی مثه اقا ژیار درصداش که خوب بود,چرا رتبش اینجوری شده???:shocked::shocked::shocked:

payammarabi

New member
411c8ad9b5052d5535278094e4d96478.jpg

rawy

New member
از باشو هیچ خبری نیست هیییییییییییییییییییچ!

متاسفانه نمی دونم چی به سر انجمن اومده که چندتایی از بچه ها اخیرا این مشکل رو داشتن , که با کاربری خودشون نمی تونن وارد بشن, البته اکثرا بعد مدتی رفع شده
منتها نمی دونم انجمن چه ممشکلی با باشو داره که هنوز مشکلش حل نشده, به من خبر داد, به ادمین گفتم ایشون که کلا با ما صحبت نمی کنن :black_eyed:
خلاصه باشو خودش که هیچی , هر چی سعی کرد با باشو یک دو سه چهار و ... هم بیاد نشد که نشد, پسورد به ایمیلش ارسال نمی شه متاسفانه

marzieh88

New member
سلام دوستان اینم از کارنامم.بنظرتون بین الملل میارم؟؟؟
رتبه 105
رتبه در کل111
آسیب27
شخصیت89
رواندرمانی62
فیزیو70
امار34
رشد38
بالینی47
زبان16
ارزیابی40

واقعا حیفه این درصدا آقا ژیار ، چه میشه کرد ، من سر از این فرمول جدید در نیاوردم ولی چیزیکه از مقایسه کارنامه ها و رتبه ها دستگیرم شد اینه که کسایی مثل من و احتمالا شما که رو چند درس مهمتر سرمایه گذاری کردیم و درصد خوب گرفتیم ،رتبمون بدتر از کسایی شد که همه رو متوازن ولو در حد متوسط زدن .

marzieh88

New member
واقعا حیفه این درصدا آقا ژیار ، چه میشه کرد ، من سر از این فرمول جدید در نیاوردم ولی چیزیکه از مقایسه کارنامه ها و رتبه ها دستگیرم شد اینه که کسایی مثل من و احتمالا شما که رو چند درس مهمتر سرمایه گذاری کردیم و درصد خوب گرفتیم ،رتبمون بدتر از کسایی شد که همه رو متوازن ولو در حد متوسط زدن .
(البته مبارک رتبه برترا باشه ، از غرغرای من دلخور نشید:thumbsupsmileyanim: )

marzieh88

New member
آخجووون هووورا
من ک فقط تهرانو میخواستم.21 هم میشدم شهرستان نمی رفتم.
راستی محل تحصیلشون تو تهرانه؟؟

بین الملل و روزانه هر دانشگاه سره یه میشینن ، فقط تفاوت تو پرداخت هزینس ، خیلی ها مثه شما بین الملل تهران رو قبل از روزانه شهرستانا میزنن ، هزینه رو از دوستم که قبولیه 92بهزیستی بود شنیدم ترمی 4 تومنه و کلش 16میلیون درمیاد که تا 10میلیون رو وام میدن

marzieh88

New member
:smiliess (10)::smiliess (10)::smiliess (10):
متاسفانه نمی دونم چی به سر انجمن اومده که چندتایی از بچه ها اخیرا این مشکل رو داشتن , که با کاربری خودشون نمی تونن وارد بشن, البته اکثرا بعد مدتی رفع شده
منتها نمی دونم انجمن چه ممشکلی با باشو داره که هنوز مشکلش حل نشده, به من خبر داد, به ادمین گفتم ایشون که کلا با ما صحبت نمی کنن :black_eyed:
خلاصه باشو خودش که هیچی , هر چی سعی کرد با باشو یک دو سه چهار و ... هم بیاد نشد که نشد, پسورد به ایمیلش ارسال نمی شه متاسفانه

دقیقا چون میدونستم رفیق نیمه راه نیست نگرانش شدم !
این مشکلو منم چند روز داشتم هنوزم یکم غیر عادیه ،
باشو پس الان پستا رو میخونی ولی نمیتونی حرف بزنی نه ؟! حسه خیلی بدیه تجربش کردم .
واست بای بای میکنم تا بیای

payammarabi

New member
تفاوت کارنامه من و ژیار فقط در درس شخصیتت و فیزیولوژی فقط چند درصده. بازم بنده شدم69. اصلا معلوم نیست چی به چیه

greenbook

New member
بین الملل و روزانه هر دانشگاه سره یه میشینن ، فقط تفاوت تو پرداخت هزینس ، خیلی ها مثه شما بین الملل تهران رو قبل از روزانه شهرستانا میزنن ، هزینه رو از دوستم که قبولیه 92بهزیستی بود شنیدم ترمی 4 تومنه و کلش 16میلیون درمیاد که تا 10میلیون رو وام میدن

وام میدن؟؟

البته من از وامش خبر ندارم. این دوستم وضعش خوبه. تا حالا نیاز به وام نداشته.

مرضیه جان. این دوست شما احتمالا میانگین هزینه های هر ترمو نگفته؟؟؟ چون من 5میلیون هم شنیدم و ترمی که تعداد واحدا زیاده و پایان نامه هس 6 میلیون شنیدم! یعنی به تعداد زیاد شدن واحد ها هزینه ش بالا میره.

- - - Updated - - -

میشه از دوستت بپرسی و بهمون بگی. ممنون میشم.

greenbook

New member
با بهداشت روان میشه دکترای بالینی شرکت کرد؟؟

میشه تو کلینیک کار کرد؟؟ شرایطش چطوره؟؟؟ میشه یک مقدار توضیح بدید.

ممنون

taraane

New member
خیلی ممنونم بابت اطلاعاتتون‌.لطف کردین
منظورتون اینه که ۴ترم میشه ۱/۵ ؟؟؟؟
با این شرایط خوبه....

سلام...
نه سالی یکو خورده ای
پول آب و برقم و.... باید خودتون بدین
یه مژده اینکه وقتت صرف تمییز کردن و کار و اینا نمیشه!!!...خودشون میان اتاقارو تمییز میکنن و میرن،لباسارم که ماشین میشوره!غذارم آماده واستون میارن
هراتاق به ازای هر نفرغیر تخت و اینا!یه میز مطالعه تک نفری(شبیه واس کتابخونه ها داره)کف پارکت ویو مناسب و....

taraane

New member
ترانه خانم میشه قیمت دقیق به ترم خوابگاه خودگردان زنجان رو سوال بگیرید؟
ممنون

سلام آقا جواد
راستش این اطلاعاتی که من دادم راجب خوابگاه خواهران بود که خودم از نزدیک دیدم
باید راجب خوابگاه برادرانش بپرسم واستون،یعنی باید ببینم اینی که گفتم قسمت برادران داره؟؟؟
دو تا خوابگاه خودگردان برادران تو همین منطقه ای که گفتم هست اما از داخلش خبر ندارم!!!
(خوابگاه پردیس و خوابگاه هما)
تحقیق میکنم....

marzieh88

New member
وام میدن؟؟

البته من از وامش خبر ندارم. این دوستم وضعش خوبه. تا حالا نیاز به وام نداشته.

مرضیه جان. این دوست شما احتمالا میانگین هزینه های هر ترمو نگفته؟؟؟ چون من 5میلیون هم شنیدم و ترمی که تعداد واحدا زیاده و پایان نامه هس 6 میلیون شنیدم! یعنی به تعداد زیاد شدن واحد ها هزینه ش بالا میره.

- - - Updated - - -

میشه از دوستت بپرسی و بهمون بگی. ممنون میشم.
آره همینا رو بهم گفت ، فقط توجه کنید که دوستم ورودیه92بوده ، الان حتما بیشتر شده و شایدم قوانین عوض شده

crazy 4 u

New member
بچه ها من یه سوال دارم شما دقیقا تا روز کنکور درس خوندید؟؟ یعنی تا کی درس خوندید؟

NaaNa

New member
سلام دوستان تبریک میگم به همه دوستانی که رتبه دلخواهشون رو کسب کردن.
این کارنامه رتبه 12 بالینی و 5 بهداشت روان هستش.گفتم شاید به درد دوستان بخوره.
درصدهاشون خیلی با بعضی از بچه های اینجا فرق نداره فقط درصد زبانشون خیلی کمکشون کرده.
مشاهده فایل‌پیوست رتبه 12.pdf

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا