نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahmoodpsy

New member
با اعتماد به نفس تمام کارناممم رو میزارم :4d564ad6:
البته حتی 1 صفحه هم نخوندم.تصمیم داشتم بخونم اما هیچوقت اون شنبه معروف از راه نرسید تا اینکه یهو چشامو وا کردم دیدم سر جلسه نشستنم و ساندیس دستمه منم در کمال آرامش به 44 تا تست جواب دادم و بعد 90 دقیقه اومدم بیرون و اینگونه شد که اینگونه شد :5:
ایشالا سال بعد تک رقمی البته اگه شنبه بیاد
Untitled.png

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی رتبه بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ایمیل کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 93/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده یعنی همان نمره قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات .
دوستان فکر کنم با این توضیحاتی که داده شد فکر کنم همه چیز مشخص شد و هرکسی میتواند خودش قضاوت کند.
دوستان برای اینکه عدالت رعایت بشه خواهش می کنم اعتراضات خود را هر چه سریعتر ه آدرس های زیر ارسال کنید. میتوانید از متن اعتراض که در گروه گذاشته که مستند به بند های خود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد 94 مورخ 94/10/22 هست که جای هیچ شک و شبه ای نمیذاره استفاده کنید.
آدرس جهت ارسال ایمیل به مرکز ارتباط با سنجش پزشکی:
arshad94@sanjeshp.ir
info@sanjeshp.ir
شماره تلفن های ارتباط با مرکز سنجش پزشکی:
02181452575
02181452574
02181452808

staabbodij

New member
ا سلام خدمت همه
امسال با این وضعیت کارنامه خیلی ها ضررکردند و البته خیلی ها سود حالا بهتون میگم چطوری لطفا تا آخر با دقت بخونید:
در دفترچه ثبت نام ارشد 94 صفحه 22 قسمت فرآیند آزمون بند2-3- قست اول نمره کل خام و نمره به درصد رو اساس رتبه دهی را اعلام کرده و اصلا هیچ صحبت از تراز نیست . حتی در سطر بعد تاکید می کند چون اساس تعیین رتبه بر اساس نمره می باشد ممکن دو نفر حایز رتبه یکسان بشوند.
اما با کمال تاسف می بینیم که در اطلاعیه 11 تیر 94 اطلاعیه انتخاب محل نحوه محاسبه ی رتبه رو در نهایت بعد از محاسبه نمره تراز قرار داده و حتی به طور خیلی واضحی هم میشه گفت توضیح نداده.
حالا دوستان حرف من با شما اینه و البته اون مسولینی که صبح از خواب بلند میشن و یه تز جدید میدن و زندگی یه جوونو به فنا میدن:
یه نفر بر مبنای نمره برنامه ریزی کرده و سعی کرده یه دروس خاصی با توجه به وقت آزمون تنظیم کنه و سرمایه گذاری بیشتری کرده (همانطور که میدونید وقت این آزمون چقد محدوده) الان با این مبنای تراز بعضی درسا یی که زده بی ارزش تر میشن و بعضی هاش با ارزشتر کاملا نتایج عوض میشه واقعا متاسفم.
حالا شاید بعضی ها بگن خوب با تراز ارزش درسها بیشتر مشخص میشه ولی دوستان ببینید اصلا مسیله این نیست مسیله سر این هست که داوطلب باید تکلیف خودشو بدونه و بدونه چطور باید درس بخونه وبا توجه به وقت محدود آزمون چطور درسا را مدیریت کنه .
واقعا متاسفم و به همه تسلیت میگم و به اون های به هر شکل نتیجه گرفتن تبریک ولی واقعا این عدالت نیست چون بعضی با این شیوه رتبه شون خیلی بهتر شد و بعضی ها رتبه شون خبلی بدتر.
دوستان اعتراض فراموش نشه.

- - - Updated - - -

ا سلام خدمت همه
امسال با این وضعیت کارنامه خیلی ها ضررکردند و البته خیلی ها سود حالا بهتون میگم چطوری لطفا تا آخر با دقت بخونید:
در دفترچه ثبت نام ارشد 94 صفحه 22 قسمت فرآیند آزمون بند2-3- قست اول نمره کل خام و نمره به درصد رو اساس رتبه دهی را اعلام کرده و اصلا هیچ صحبت از تراز نیست . حتی در سطر بعد تاکید می کند چون اساس تعیین رتبه بر اساس نمره می باشد ممکن دو نفر حایز رتبه یکسان بشوند.
اما با کمال تاسف می بینیم که در اطلاعیه 11 تیر 94 اطلاعیه انتخاب محل نحوه محاسبه ی رتبه رو در نهایت بعد از محاسبه نمره تراز قرار داده و حتی به طور خیلی واضحی هم میشه گفت توضیح نداده.
حالا دوستان حرف من با شما اینه و البته اون مسولینی که صبح از خواب بلند میشن و یه تز جدید میدن و زندگی یه جوونو به فنا میدن:
یه نفر بر مبنای نمره برنامه ریزی کرده و سعی کرده یه دروس خاصی با توجه به وقت آزمون تنظیم کنه و سرمایه گذاری بیشتری کرده (همانطور که میدونید وقت این آزمون چقد محدوده) الان با این مبنای تراز بعضی درسا یی که زده بی ارزش تر میشن و بعضی هاش با ارزشتر کاملا نتایج عوض میشه واقعا متاسفم.
حالا شاید بعضی ها بگن خوب با تراز ارزش درسها بیشتر مشخص میشه ولی دوستان ببینید اصلا مسیله این نیست مسیله سر این هست که داوطلب باید تکلیف خودشو بدونه و بدونه چطور باید درس بخونه وبا توجه به وقت محدود آزمون مخصوصا رشته مهندسی پزشکی چطور درسا را مدیریت کنه .
واقعا متاسفم و به همه تسلیت میگم و به اون های به هر شکل نتیجه گرفتن تبریک ولی واقعا این عدالت نیست چون بعضی با این شیوه رتبه شون خیلی بهتر شد و بعضی ها رتبه شون بدتر.
دوستان اعتراض فراموش نشه.

mmdreza.psy

New member
واااااااااااا...... مگه میشه ی دانشگاهی واحد سرخود اضافه کنه... اطلاعاتتون ناقصه...
اینا واحدهای درسی رشته روانشناسی بالینی هستن: درتمام دانشگاه های کشور:

دروس اجباری:
آمار - نوروسایکولوژی - آسیب - شخصیت - مصاحبه - ارزیابی بالینی- معنویت درمانی - سایکوفارموکوتراپی - بهداشت روان - اصول اخلاقی - گروه درمانی - خانواده درمانی - شناختی رفتاری- کارورزی- پایان نامه

دروس اختیاری:
آسیب - اصول روان پویایی - فراشناختی - سومصرف مواد - اختلال جنسی

جبرانی:
اصول بالینی - رواندرمانی - بالینی کودک - روش تشخیص - سیستم اطلاع رسانی پزشکی

بعد اینکه بقیه الله کجاش بده؟؟هم استخدامی ک بسیار مهمه و با خیال راحت درستو میخونی...هم تو بیمارستانشون کار میکنی و تجربت بالا میره..و اینکه وقت آزادش اتفاقا خیلی زیاده...
:riz277:

یه فایل پی دی اف توی سایت دانشگاه کرمانشاه گذاشته که نوشته روانشناسی اسلامی ..............
http://medicine-school.kums.ac.ir/kums_content/media/image/2010/10/8510_orig.pdf
علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی دارن...دوستم که زنجانه میگفت بالینی کرمانشاه نسبت به بقیه انستیتو ها پایین تره...

- - - Updated - - -

واااااااااااا...... مگه میشه ی دانشگاهی واحد سرخود اضافه کنه... اطلاعاتتون ناقصه...
اینا واحدهای درسی رشته روانشناسی بالینی هستن: درتمام دانشگاه های کشور:

دروس اجباری:
آمار - نوروسایکولوژی - آسیب - شخصیت - مصاحبه - ارزیابی بالینی- معنویت درمانی - سایکوفارموکوتراپی - بهداشت روان - اصول اخلاقی - گروه درمانی - خانواده درمانی - شناختی رفتاری- کارورزی- پایان نامه

دروس اختیاری:
آسیب - اصول روان پویایی - فراشناختی - سومصرف مواد - اختلال جنسی

جبرانی:
اصول بالینی - رواندرمانی - بالینی کودک - روش تشخیص - سیستم اطلاع رسانی پزشکی

بعد اینکه بقیه الله کجاش بده؟؟هم استخدامی ک بسیار مهمه و با خیال راحت درستو میخونی...هم تو بیمارستانشون کار میکنی و تجربت بالا میره..و اینکه وقت آزادش اتفاقا خیلی زیاده...
:riz277:

یه فایل پی دی اف توی سایت دانشگاه کرمانشاه گذاشته که نوشته روانشناسی اسلامی ..............
http://medicine-school.kums.ac.ir/kums_content/media/image/2010/10/8510_orig.pdf
علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی دارن...دوستم که زنجانه میگفت بالینی کرمانشاه نسبت به بقیه انستیتو ها پایین تره...

crazy 4 u

New member
درصدامم: اسیب 31.11
شخصیت 70
رواندرمانی 88.33
سنجش روانی 53.33
رشدوعمومی 64.44
فیزیولوژی 66.67
بالینی 62.22
امار 37.78
زبان 37.50

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

marzieh88

New member
در مورد ترتیب انتخاب رشته من از زبان دانشجوی دکتری انستیتو میگم که بواسطه دوستم مطلع شدم :
اول ایران بعد بهزیستی ، بهشتی از هر دو ضعیف تره
کاشان قدمت کمی داره ، زنجان از کاشان بهتره.

بچه ها دیدم در مورد اولیت ها یکی سردرگم بود ، تو انتخاب رشته دانشگاه های دولتی اصلا مسئله اولویت مطرح نیست ، در واقع به هر ترتیبی که علاقه دارید قبول شید انتخاب کنید ، همین!

ansar1991

New member
خدارو شکر بالاخره تونستم وارد سایت شم
من بهداشت روان 12
و بالینی 54 شدم
بعد الان نمیدونم اصلا با اون 9 تا ظرفیت بهداشت روان ممکنه قبول شه یا نه چون فک نکنم روانشناسی قبول شم جایی. یعنی امیدم برا بهداشت روان اینه که رتبه های تک رقمیش تو روانشناسی هم تک شده باشن و خب قاعدتا میرن روانشناسی و جا باز میشه

- - - Updated - - -

کسی بهداشت روان کنکور داده؟

mmdreza.psy

New member
واقعا ممنونم بابت اطلاعاتتون...
من انتخاب محل رشته کردم الان...
کلی تحقیق کردم...گویا کاشان در زمینه actداره پیشرفت میکنه ....زنجان هم گروه منسجم و خوبی داره و بنابر گفته یکی از دوستان فارق التحصیل٬ زنجان از تمرکز روانپزشکانه خارج شده و داره بیشتر به سمت ذهنیت روانشناختی میره...زاهدانم خب هرکی رفته راضیه و کلی تعریف کرده...کرمانشاه هم هنوز برای بهتر شدن جای زیاد داره و دراینده بهتر میشه ولی خب الانم قابل قبوله...
اایشالاهمتون به تمام اهدافتون برسید و شاد باشید....
ت
من با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرم و سطح علمی و تفاوت های فرهنگی و... که وجود داره بع ترتیب زیر انتخاب کردم...
۱-ایران
۲-شهید بهشتی
۳-بهزیستی
۴-کاشان
۵-زنجان
۶-کرمانشاه
۷- زاهدان

mmdreza.psy

New member
خدارو شکر بالاخره تونستم وارد سایت شم
من بهداشت روان 12
و بالینی 54 شدم
بعد الان نمیدونم اصلا با اون 9 تا ظرفیت بهداشت روان ممکنه قبول شه یا نه چون فک نکنم روانشناسی قبول شم جایی. یعنی امیدم برا بهداشت روان اینه که رتبه های تک رقمیش تو روانشناسی هم تک شده باشن و خب قاعدتا میرن روانشناسی و جا باز میشه

- - - Updated - - -

کسی بهداشت روان کنکور داده؟

دوسته عزیز بهتون تبریک میگم ...رتبه بهداشت روانتون عالیه....البته پارسال با ۴۹کرمانشاه قبول شدن و حالاهم که ظرفیتا رفته بالا شانس قبولیتون بالاست....
بهداشت روان تو دفترچه زده۹ نفر روزانه یعنی بین این ۱۱ نفر قبل از شما سه تا نمیرن بالینی!!!! من که فکر میکنم تا ۱۵ هم شانس قبولی هست ......
حالا واسه جفتش انتخاب رشته کنید...
ایشالا موفق باشین..
راستی اقای payammarabiداخل این تایپیک بهداشت روان شرکت کرده بود با ایشون میتونید در ارتباط باشید...
موفق باشید...

henri

New member
بچه ها مازاد قبول شیم محرومیت نداره اگه نریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// من تو دفترچه چیزی ندیدم

mmdreza.psy

New member
بچه ها مازاد قبول شیم محرومیت نداره اگه نریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// من تو دفترچه چیزی ندیدم

سلام...توی دفترچه انتخاب رشته چیزی نیست ولی اگه دفترچه راهنمای کنکور وزارت بهداشت رو دوباره نگاه کنید نوشته داوطلبا میتونن بین الملل قبول بشن و نرن

henri

New member
سلام...توی دفترچه انتخاب رشته چیزی نیست ولی اگه دفترچه راهنمای کنکور وزارت بهداشت رو دوباره نگاه کنید نوشته داوطلبا میتونن بین الملل قبول بشن و نرن

ممنونم ... ب نظرتون مازاد شهرستان ارزش داره یا 1 سال خوندن ؟؟ البته من صرفا جهت انتخاب رشته میپرسم ک بزنم یا نه وگرنه عمرا مازاد زاهدانم بیارم ...

- - - Updated - - -

مازاد کلا تا چ رتبه ای احتمال قبولیش هست ؟؟

mmdreza.psy

New member
ممنونم ... ب نظرتون مازاد شهرستان ارزش داره یا 1 سال خوندن ؟؟ البته من صرفا جهت انتخاب رشته میپرسم ک بزنم یا نه وگرنه عمرا مازاد زاهدانم بیارم ...

- - - Updated - - -

مازاد کلا تا چ رتبه ای احتمال قبولیش هست ؟؟

خواهش میکنم.بازم بستگی به خودتون داره..شما خانم ها واسه درس خوندن محدودیتای اقایونو در خیلی مسایل ندارن مثل سربازی و... .
پس توی اغلب موارد راحتر میتونید پشت کنکور بمونید و تلاش کنید...
البته خیلیا بین الملل نمیزنن...پس اگه قراره بزنید پس در نظر داشته باشید ممکنه قبول بشید....
نظر شخصی من اینه که اگه در صورت قبولی میرید بزنید ٬ این وزارت بی در و پیکر ممکنه قانون خودشم نقض کنه و محرومتون کنه.....
امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید...

payammarabi

New member
سلام بچه ها همگی خسته نباشید
من بالینی رو خراب کردم شدم69
بهداشت روان شدم9

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

saeeeeeede

New member
بچه ها کسی تفاوت نمره و تراز رو میدونه؟؟
من متوجه نشدم چرا میخوان اعتراض کنن...مگه چ فرقی دارن باهم...

فهیمه 1

New member
دوستای عزیز یه سایتی هست به اسم روان آموز که مربوط به مشاوره کنکور ارشد علوم و بهداشته,دوستایی که مجاز شدن میتونن برن به اون سایت از مشاورینش برای انتخاب رشته کمک بگیرن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا