نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
رویکرد فرد مدار جزء درمانهای کنشی نیست(کری، فصل اول، صفحه 9.)
جزء اختلالات نا م ع ی ن کنترل تکانه هستش. توی کاپلان جلد دو فصل مربوط به اختلالات کنترل تکانه هست.
درمان افسردگی رو هم من ب زدم ولی فک کنم د درست باشه.

دوتای اولیم درسته
درمان شناختی افسردگی رو من الف زدم اما فکر کنم همون ب درست باشه, چون تو دوتا گزینه روی زمان زوم کردند و ج هم کلا غلطه یا الف هست یا ب اما شناختی ها کلا سعی می کنن درمانجو خودکفا بار بیاد و زیاد وابسته به درمان نباشه احتمالا همون ب درسته, من تو کتاب هرچیییییییی گشتم هیچکدوم از گزینه ها نبود!!!

rawy

New member
116 نزدم. 117 الف. 118 ب. 119 الف. 120 الف درسته ولی من د زدم چون سر جلسه خونده بودم نیاز به مداخله نداریم.
57 و 63 رو نزدم 464 رو ج زدم ولی نمی دونم درسته یا نه!!!
راستی شماره سوالا از دفترچه الف

117 الف و 52 ب رو مطمئنی الف درسته؟
خدا کنه الف باشه یه کم از بار بدبختیم کم می شه :tonguesmiley:

rawy

New member
اخ اخ راوی همین الان تازه یادم اومد که من سوال عامل رهایی از حواس پرتی و یه جایی خونده بودم .. ولی خارج از منابع اعلام شده ... مطمتنم که توش محاسبه هم بود .. البته سه تا هم بود فکر کنم که اینجا دو تاشو اورده
ولی فک کنم گزینه ی جیم محاسبه و فراخنای ارقام میشه
ولی چرا سر امتحان یادم نیومد :1dco2x0p1lilzhfpg1t

منم ج زدم اما بین ج و د شک دارم, خدا کنه ج درست باشه
وااااااااای بابا یه کلید می خوان آپلود کننااااااااا زود باشید دیگههههههههههه :mad_majidonline:

rawy

New member
من دیگه اعتماد به نفس جواب دادن ندارم... اما اون آقاهه که از کار اخراج شده گزینه ی 4 میشه فکر کنم... به نظرم دکتر محمد خانی در دوره ی کارشناسی یه بار این مثال رو سرکلاس روانسنجی بهمون گفت...! البته اگه حافظه ام درست یاری کنه! :sad:

احتمالا همون گزینه 4 درسته نگران نباش, من خوشم از اومده از این سوال ولش نمی کنم :tonguesmiley:

jbagheri

New member
سوال 15دفترچه الف

117 الف و 52 ب رو مطمئنی الف درسته؟
خدا کنه الف باشه یه کم از بار بدبختیم کم می شه :tonguesmiley:

جواب اين سوال كه تظاهرات محيطي اضطراب كدوم نيست توي كاپلان هستش كه خفگي جزموارد نيست.يك جدول هستش تو فصل اضطراب اونجا نوشته.

rawy

New member
بچه هاااااااااااااااااااااااا
359421_LaieA_048.gif

بچه هااااااااااااااااااااااا
57021_LaieA_009.gif

مگه من با شما نیستم؟ :tonguesmiley:
621221_LaieA_011.gif

شنیدین میگن فلان کار رو اگه انجام ندادی نصف عمرت برفناست؟
آقا خونه دار و بچه دار زنبیل و بردار و بیار, با اینکه اینجا جاش نیست و اسپم محسوب می شه اما چندبار اینو مطرح کردم , یه بار دیگه هم جهت محکم کاری می گم
اگرررررررررررررررر روان شناس هستید, اگرررررررررر دوست دارید روان شناس بشید, اگرررررررررر می خواهید کاپلان رو یاد بگیرید, اگرررررررررر ...
یه سریال اومده به اسم Black Box , هرچی تو کاپلان خوندیم رو برامون به تصویر کشیده یعنی عمرا دیگه یادم بره , تا الان 6 قسمتش اومده, دوست عزیزم اینجا توضیحاتش رو نوشته, من الان دارم قسمت سومش رو می بینم, دلتونم بسوزه, زودی برید از زیر سنگم شده گیرش بیارید

fada19990

New member
بچه هاااااااااااااااااااااااا
359421_LaieA_048.gif

57021_LaieA_009.gif

مگه من با شما نیستم؟ :tonguesmiley:
621221_LaieA_011.gif

شنیدین میگن فلان کار رو اگه انجام ندادی نصف عمرت برفناست؟
آقا خونه دار و بچه دار زنبیل و بردار و بیار, با اینکه اینجا جاش نیست و اسپم محسوب می شه اما چندبار اینو مطرح کردم , یه بار دیگه هم جهت محکم کاری می گم
اگرررررررررررررررر روان شناس هستید, اگرررررررررر دوست دارید روان شناس بشید, اگرررررررررر می خواهید کاپلان رو یاد بگیرید, اگرررررررررر ...
یه سریال اومده به اسم Black Box , هرچی تو کاپلان خوندیم رو برامون به تصویر کشیده یعنی عمرا دیگه یادم بره , تا الان 6 قسمتش اومده, دوست عزیزم اینجا توضیحاتش رو نوشته, من الان دارم قسمت سومش رو می بینم, دلتونم بسوزه, زودی برید از زیر سنگم شده گیرش بیارید

روای جان برای دان کردن احتیاج به فیلتر شکن هست؟سایتی رو گه گفتی رفتم یکم عجیب غریب بود .میشه توضیح بدی چظور میشه دان کرد؟

sepideeee

New member
منم ج زدم اما بین ج و د شک دارم, خدا کنه ج درست باشه
وااااااااای بابا یه کلید می خوان آپلود کننااااااااا زود باشید دیگههههههههههه :mad_majidonline:
نه دال که مطمئن باش نیست ... پس همون جیمه :rolleyessmileyanim:
منتها من اندک مقداری دیر یادم اومد :whistle:

mosaffa7

New member
عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان
امیدوارم حال همگی خوب باشه و امتحان رو خیلی خوب داده باشید
ببینید ضریب زبان رشته ی ما همون 2 هست ، بنابراین چون 40 تا سوال هست باید ضربدر 0.5 بکنیم، بالنتیجه:
فرمول محاسبه نمره کل:
( درصد هر درس * 3 * تعداد کل سوالات همان درس) برای هر درس بدست می آید و سپس این نمراتِ بدست آمده برای هر درس، با هم جمع شده و نهایتا تقسیم بر 100 میگردد
فقط در درس زبان بجای ضرب در 40 بایستی در 20 ضرب کرد!

rawy

New member
روای جان برای دان کردن احتیاج به ف ی ل ت ر ش ک ن هست؟سایتی رو گه گفتی رفتم یکم عجیب غریب بود .میشه توضیح بدی چظور میشه دان کرد؟
اون سایت معرفی سریال بود
تا یه قسمت هاییش بله, اما من لینک فایلهایی که دانلود کردم و نحوه دانلودش رو تو تاپیک فیلم می زارم که اگه مایل بودید بتونید دانلود کنید, به ف ی ل ت ر شکن هم نیاز نیست

rawy

New member
ببینید ضریب زبان رشته ی ما همون 2 هست ، بنابراین چون 40 تا سوال هست باید ضربدر 0.5 بکنیم، بالنتیجه:
فرمول محاسبه نمره کل:
( درصد هر درس * 3 * تعداد کل سوالات همان درس) برای هر درس بدست می آید و سپس این نمراتِ بدست آمده برای هر درس، با هم جمع شده و نهایتا تقسیم بر 100 میگردد

سلام, ممنون, شما خوبید؟
من که می گم انجمن روانشناسی پرفسور داره بفرمایید حل شد رفت پی کارش به همین سادگی :a2d3:
مرسییییییییییییییییییییییی :thanks:
فقط دیگه این 20 حتمیه؟؟؟ ما دوزار زبان کاسب شدیم حالا این یه ذره رو هم از صدتا صافی رد کنید هیچی تهش نمونه هااااااااااااااااااااااا
هرچند دیگه اعصاب حساب کردن ندارم, ولی تا نتیجه ها بیاد من به دیار باقی شتافتم :j58r36j3gcr4suxymup

rawy

New member
فرمول محاسبه نمره کل:

راستی خود درصد گرفتن درس زبان چطوریه؟
با بقیه درسها فرق داره؟
لطفا اونم بگید

nargesbahari

New member
سلام به همه دوستان و به راوی عزیز
من تازه اومدم و جسارتا میخواستم بگم که من با راوی موافقم س 33 الف درسته یعنی خودشیفته و س 38 رو من ج زدم

sepideeee

New member
سلام به همه دوستان و به راوی عزیز
من تازه اومدم و جسارتا میخواستم بگم که من با راوی موافقم س 33 الف درسته یعنی خودشیفته و س 38 رو من ج زدم
سلام دوست عزیز خوش اومدی
میشه بگی سوال کدوم دفترچه یا درسی چی و سوال چی؟؟
اصلا اون خود شیفته که جزو سوالای تابلوی کنکور بود .... :wacsmiley:

rawy

New member
دوستان سوال 58 دفترچه ب (سوال سوم آسیب)
آقای 43 ساله ناتوان در به یاد آوردن اطلاعات مهم شخصی و اضطرابی کا ماهیت آسیب زا و تنش زا دارد
فراموشی تجزیه ای می شه دیگه؟

sepideeee

New member
حالا من یه چیزی میگم که حقیقت محضه اصلا هم مزاح نیست
من از اون زمان که بچه مدرسه ای بودم و تو رشته ی تجربی درس می خوندم تا الان که دارم واسه کارشناسی ارشد کنکور می دم تو هر مجموعه امتحانی که دادم محال ممکن بود که این سوال فنیل کتونوریا ... و غده ی صنوبری نیاد .... یعنی عملا من هر چی امتحان دادم تو این عمری که خدا بهم داده این دو تا سوال توش بود :25r30wi: و همین طور که امسال دیدین هر دوش تو فیزیولوژی اومد ... :21:
حالا اینو گفتم که شما به تمام کسایی که در صدد هر امتحانی هستن اطلا رسانی کنین خلاصه :wacsmiley:

آخرین ویرایش:

rawy

New member
سوال 89 دفترچه ب (سوال یکی مونده به آخری شخصیت)
کدام مورد جزو ایرادهای وارده به روانکاوی نیست؟ کدوم میشه؟ من محوری بودن تعارض رو زدم د درسته؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا