نحوه مطالعه درس ژنتیک برای داوطلبان ژنتیک انسانی

آیا با ایجاد برنامه مطالعه گروهی برای آزمون ژنتیک انسا?

• مجموع رای دهندگان
    0

DNA.2013

New member
لطفا راهنمایی کنید
هر دو جلد هزاره رو باید بخونیم یا جلد 2 فقط کافیه؟
اخه من شنیدم که جلد 1 کپی امریه و خوندنش وقت تلف کردنه!!!

*فرناز*

New member
لطفا راهنمایی کنید
هر دو جلد هزاره رو باید بخونیم یا جلد 2 فقط کافیه؟
اخه من شنیدم که جلد 1 کپی امریه و خوندنش وقت تلف کردنه!!!
خب چه فرقی میکنه انگار با خوندن جلد 1 هزاره دوباره امری رو مرور میکنی

dilak

New member
بچه ها یکی که امری ترجمه ی هر کی غیر دکتر نوری رو داره متن دقیق شیوع (فصل اول) رو لطف می کنه و برام می نویسه؟
اگه ترجمه ی حبیب نصیری باشه که بهتر
ممنون
به درصدی از جمعیت که در یک زمان خاص یه یک بیماری خاص مبتلا می شوند اشاره دارد . شیوع یک بیماری ژنتیکی ، به طور معمول از میزان بروز آن در هنگام تولد، کمتر است. زیرا امید به زندگی کاهش می یابد و یا این که سیر بیماری ، در سن بالاتر شروع می شود. ( ترجمه رضامحمدی - مهرداد هاشمی

naz

New member
سلام. ممنون بابت این تاپیک خوب و تبریک بخاطر قبولیتون. جایی که قبول شدید آرزوی من برای قبولیه. لطف میکنید دقیقا بگید برای هر درس چه کتابایی خوندید؟ چه طور خوندید؟ برای هر در س اول از چه منبعی شروع کنم؟ من تصمیم گرفتم مباحث مشترک و مشابه منابع مختلف رو در یه راستا بخونم مثلا اگه فصلی از هزاره خوندم فصل مشابه امری رو هم بخونم. برای زبان هم راهنمایی می خوام. ممنون میشم اگه لطف کنید و راهنمایی و کمک کنید.

najma

New member
سلام. ممنون بابت این تاپیک خوب و تبریک بخاطر قبولیتون. جایی که قبول شدید آرزوی من برای قبولیه. لطف میکنید دقیقا بگید برای هر درس چه کتابایی خوندید؟ چه طور خوندید؟ برای هر در س اول از چه منبعی شروع کنم؟ من تصمیم گرفتم مباحث مشترک و مشابه منابع مختلف رو در یه راستا بخونم مثلا اگه فصلی از هزاره خوندم فصل مشابه امری رو هم بخونم. برای زبان هم راهنمایی می خوام. ممنون میشم اگه لطف کنید و راهنمایی و کمک کنید.

سلام . ممنون .
به تاپیک زیر مراجعه کنید . در اینجا منابع مفید گفته شده . اکثر قبولی های انجمن هم روی کتاب های پیشنهادی متحد هستن

http://olumpezeshki.ir/forum/thread548.html

برای ژنتیک هم تصمیم خوبی گرفتید .
زبان هم 2 کتاب براش معرفی شده .

fateme67

New member
نجما جون نکات فصل7 آماده س..شما اول نکات فصل3 رو بذار عزیز ک بعدش بریم سراغ فصل7..یا اگه بچه ها مشکلی نداشته باشن هر دو رو باهم بذاریم.بچه ها خودتون چطور دوس دارین؟

DNA.2013

New member
خیلییییی ممنون نجما و فاطمه جان.شما خیلی محبت میکنین. اگه هر دو رو با هم بذارید هم خوبه.فرقی نداره در کل بسیار ازتون سپااااااسگذارم.:thumbsupsmileyanim:

سارا8

New member
کتاب تستی می شناسید که بعد هر فصلی که می خونیم تست بزنیم ممنون میشم اگه معرفی کنین.

najma

New member
نجما جان راهنمایی هاتون و زود شروع کنین من که خیلی استرس دارم

عزیزم تا الان خیلی از موارد توی این تاپیک مطرح شده . الان فقط نکات فصل ها مونده . و اگر بچه ها اشکالی داشته باشن ما پاسخ میدیم .

بالا