مهیا شدن برای ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه و بحث های پیرامون

hosseintorabi

New member
امروز رفتم پلیس+10 و نظام وظیفه.. گفتن یه ماه و نیم غیبت داری نمیتونی دانشگاه ثبت نام کنی باید بری خدمت!...
تورو خدا واسم دعا کنین..:rose:

hosseintorabi

New member
عجب نمیتونستی تا شهریور برات بنویسن / باید زنگ برنی نظام وظیفه کل ./شرایط بگی و بگی من قبول شدم ولی نتیجه اصلیم شهریور 1 ماه بعد فارغ التحصیلیم اومده

میگه کلی آدم با این شرایط رفتن خدمت.. یعنی داغونمااا... دعا کنین کارم درست شه بتونم برم دانشگاه امسال.. داغونمااااا..

The Guy

Well-known member
باشه... مرسی..:sad:
اگه تهرانی برو نظام وظیفه میدون سپاه، شرایطتو بگو، اگه آشنا پیدا کنی احتمال زیاد بتونی کارتو درست کنی...
چون قانونا تو دوران غیبت به سر میبری...
درست شد که هیچ
نشد هم فدا سرت، فوقش دوباره شرکت میکنی....

behzad28

New member
حسین حالا که غیبت خوردی به نظرم برو ثبت نامتو حالا بکنن به نظرم دانشگاهتون درستش می کنن فک نکنم زیاد بهت گیر بدن بهشون نگو غیبت خوردی بگو مدرکی ندارم واسه نظام وظیفه دیگه ثبت نامتو می کنن منم همین جوری بودم غیبت داشتم

twilight

New member
دوستان این سوال خیلی برای دوستم حیاتیه لطفا جواب بدین

ایشون دانشگاه تهران قبول شدن امروز که برای ثبت نام رفت بهش گفتن شما نمیتونی ثبت نام کنی چون سال دومت بوده و طرح هم هنوز رفتی .
سال 93 فارغ التحصیل بوده و از فرصت 1 ساله استفاده کرده .تو ایین نامه بوده که کسانی که امسال 94 فارغالتحصیل میشن سال بعد حق شرکت ندارن نه کسانی که سال 93 بودن !!
اصلا چنینی چیزی ممکنه ؟
دوستان کسی شرایطش مثل ایشون بوده ؟!

sepide.s

New member
سطح علمی دانشگاه اصفهان بالاتره،از طرفی ارج و قرب روزانه بیشتر از شبانه ست
اگه من بودم به دلیل روزانه بودن حتما بابلسر رو انتخاب میکردم

منم بودم روزانه بابل رو صددرصد انتخاب میکردم.هرچی باشه مدرک روزانه ست

raika

New member
دوستان کسی در مورد شهریه خوابگاه اصفهان خبر داره؟ این یه تومنی که برا هر ترم گفتن برا روزانه هام هست؟

The Guy

Well-known member
دوستان این سوال خیلی برای دوستم حیاتیه لطفا جواب بدین

ایشون دانشگاه تهران قبول شدن امروز که برای ثبت نام رفت بهش گفتن شما نمیتونی ثبت نام کنی چون سال دومت بوده و طرح هم هنوز رفتی .
سال 93 فارغ التحصیل بوده و از فرصت 1 ساله استفاده کرده .تو ایین نامه بوده که کسانی که امسال 94 فارغالتحصیل میشن سال بعد حق شرکت ندارن نه کسانی که سال 93 بودن !!
اصلا چنینی چیزی ممکنه ؟
دوستان کسی شرایطش مثل ایشون بوده ؟!

عه؟؟!!
منم 93 فارغ التحصيل شدم! تو دفترچه نوشته كه ميتونيم شركت كنيم

untitled.JPG

يعني پوست آدم رو ميكنن با اين قوانين احمقانه اشون...

hosseintorabi

New member
حسین حالا که غیبت خوردی به نظرم برو ثبت نامتو حالا بکنن به نظرم دانشگاهتون درستش می کنن فک نکنم زیاد بهت گیر بدن بهشون نگو غیبت خوردی بگو مدرکی ندارم واسه نظام وظیفه دیگه ثبت نامتو می کنن منم همین جوری بودم غیبت داشتم

خب اون مدرکی که دانشگاه میخواد اسکنشو واسه ثبت نام واسه من نوشته فراغت از تحصیل چهار مرداد..

hosseintorabi

New member
اگه تهرانی برو نظام وظیفه میدون سپاه، شرایطتو بگو، اگه آشنا پیدا کنی احتمال زیاد بتونی کارتو درست کنی...
چون قانونا تو دوران غیبت به سر میبری...
درست شد که هیچ
نشد هم فدا سرت، فوقش دوباره شرکت میکنی....

سلام. نه تهران نیستم.. اینجا هم گفتن قانونا نمیتونی تحصیل کنی.. فعلا منتظرم ثبت نامم شروع بشه.. مرسی:sad:

بالا