مهیا شدن برای ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه و بحث های پیرامون

alitaghipor71

New member
الان رفتم تو بخش گلستان شهید بهشتی واسه ثبت نام خطا میده میگه شناسه کاربری یا مرز عبور اشتباه است مگه ثبت نام امروز نیست؟

monavvar

New member
یعنی خیر دوجهان نصیب کسی باد که ما رو درمورد تاریخ ثبت نام تهران .....این دانشگاه گل و بلبل یاری کنه .....:riz304:

sepideh66

New member
سلام بچه ها-من به اموزش دانشگاهم زنگ زدم واسه ثبت نام به من گفتن مشکل از وزارت بهداشته هنوز اسامی قبولی ها رو واسه دانشگاها ارسال نکردن به همین دلیل نمیتونن ثبت نام کنن-به من گفتن هر موقع اسامی برسه خودشون زمان ثبت نام واعلام میکنن-واسه همین اصلا نگران نباشید-

monavvar

New member
سلام بچه ها-من به اموزش دانشگاهم زنگ زدم واسه ثبت نام به من گفتن مشکل از وزارت بهداشته هنوز اسامی قبولی ها رو واسه دانشگاها ارسال نکردن به همین دلیل نمیتونن ثبت نام کنن-به من گفتن هر موقع اسامی برسه خودشون زمان ثبت نام واعلام میکنن-واسه همین اصلا نگران نباشید-

الان برا تهران گفتین شما ؟
خداخیرت بده

alitaghipor71

New member

ممنون.پس چرا بهشتی زمان ثبت نامو زده14-15شهریور.

hosseintorabi

New member
سلام عموها..
یکی به عمو بگه مشکلی نیس من منتظرم ثبت نام اینترنتی شروع بشه؟.. بعد همینکه تصمیم بگیرم برم دانشگاهم تا وقتی اونجا باشم دو روز وقت میبره.. میخوام بدونم واسه خوابگاه و اینا بالاخره کی باید برم دانشگاه اقدام کنم؟.. چون ثبت نامو که زده اینترنتی

فاطمه...

New member
سلام
ثبت نام اینترنتی شهید بهشتی زده چهاردهم از طریق سایت گلستان ولی خبری نیست و تو قسمت ورود سایت بارگزاری نمیشه.دوستانی که بهشتی قبول شدن یه کمکی کنن.واسه شما هم همینجوریه

دوست عزیز فک کنم اون سایت واسه وزارت علومه باید ب اون سایتی ک تو اطلاعیه شماره 15زدن برید

emi

New member
یعنی خیر دوجهان نصیب کسی باد که ما رو درمورد تاریخ ثبت نام تهران .....این دانشگاه گل و بلبل یاری کنه .....:riz304:

سلام.تو سایت قسمت دانشگاه علوم پزشکی تهران قسمت معاونت آموزشی ی اطلاعیه واسه ثبت نام ارشد زده که نوشته صرفا به صورت اینترنتی هستش نه زنگ بزنید نه حضوری بیاید خودمون اینترنتی جزییات اعلام میکنیم.نگران نباشید

mahsast

New member
این گزینش رو حتما باید خودمون بریم؟؟
خب این الان چ فایده ای داره که ثبت نام غیر حضوری باشه وقتی بالاخره مجبورمون میکنن پاشیم تا تهران بیایم؟!

پارسال هم مشکل ما همین بود باید قبل ثبت نام حضوری برا گزینش میرفتیم....میگم یه جایی شبیه حراسته!!! اصن کار خاصی هم نداشتن فقط یه سری مدارک خواستن و اینکه یه مدرکی میدن که باید موقع ثبت نام اینترنتی اونجا وارد کنین به خاطر همین حتما باید برید...نمیدونم ببینید امسال چه جوریه:)

RBC!

New member
دوستای گلم

لطفا برای ثبت نام دانشگاه ایران راهنمایی کنید.

RBC!

New member
رفتم اینجا

نام کاربری و رمز عبور چیه؟

به جز گواهی تحصیلی موقت، گواهی پایان طرح، اسکن عکس و کارت ملی و شناسنامه، مدرک دیگه ای هم میخواد؟

Eminem

New member
آقا هرموقه ثبت نام دانشگاه تهران شروع شد لطفا بصورت شفاف اطلاع رسانی کنید، ثواب داره :thumbsupsmileyanim:

بالا