مهیا شدن برای ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه و بحث های پیرامون

آرام 68

New member
بچه ها امکان انتقالی تو مقطع ارشد وجود داره؟ از علوم بهزیستی تهران ب شیراز

Sparkle

New member
سلام... بچه هایی که شیراز قبول شدن... من امروز رفتم دانشکده، گفتن که فعلا هیچی ملوم نیس یه برگه داد گفت که این سایتا رو چک کن اطلاعیه میزنیم:
مشاهده جزئیات و اطلاعیه های ثبت نام در سایت: Amoozesh.sums.ac.ir
لینک ثبت نام اینترنتی: Paziresh.sums.ac.ir

الانم آخرین اطلاعیه این هست:
Untitled picture.png

Sahar_az

New member
بچه ها دانشگاه تهران تاریخ نداده برای ثبت نام واقعا؟!!!:33:
بعد یه چیز دیگه
باید چیزی از دانشگاه بگیریم؟:|||

love virology

New member
قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون كارشناسي ارشد سال 1394
1394/06/14

پذيرفته شدگان گرامي ضمن تبريك به مناسبت قبولي شما به اطلاع ميـرساند ثبت نام صرفا" به صورت الكترونيكي مي باشد لذا از مراجعه حضوري وتماس تلفني جدا"خودداري فرماييد. ضمنا تاريخ ثبت نام نيز متعاقبا" از طريق همين سايت اعلام خواهد شد.

mahsarasouli90

New member
مهسا، شما اگه آناتومی دوست داشتید باید اونو انتخاب می کردید.
نمیشد که شما رو تو ۲ تا رشته قبول کنند.
به ترتیب اولویت هاتون نگاه کردن و ولین جای خالی قبول شدید.

اگه برای ادامه تحصیل بافت جزو رشته های مجاز هست، به نظرم همین و الان برید.
بافت مال وزارت علومه ولی اناتومی مال بهداشته
وزارت خونه ها جدا هستن

کینز

New member
دوستان من از بافت روزانه تبریز دراومدم ولی از اناتومی بهذاشت درنیومدم بااینکه مجاز شده بودم
الان ب من میگن دوترم بافت رو بخون اناتومی رو هم بده اگه قبول نشی بافت رو ازدست میدی
بعدش میگن انصراف از دانشگاه جریمه نقدی نزدیک ۲میلیون داره
الان واقعا بلاتکلیفم برم بافت یا بشینم پشت کنکور واسه اناتومی
این جریمه راسته؟؟؟

این جریمه تاجایی که من میدونم بستگی به دانشگاهی داره که قبول شدی بعضی دانشگاهها میگیرن بعضیم نه از دانشگاهت بپرس.اما اینکه میگی اگه اینو قبول نشم اون یکی رو از دست میدی ینی چی؟کی همچین حرفیو زده بهت؟مگه بافت وزارت علوم نیست؟خب ربطی نداره تو اگه دوترم بافتو بخونی همزمانم برا بهداشت بخونی اگه بهداشت قبول نشی میتونی کماکان رشته وزارت علومتو ادامه بدی.اینارو برو از مسیولین دانشگاه بپرس تا بتونی درست تصمیم بگیری واشتباه نکنی

mahsarasouli90

New member
این جریمه تاجایی که من میدونم بستگی به دانشگاهی داره که قبول شدی بعضی دانشگاهها میگیرن بعضیم نه از دانشگاهت بپرس.اما اینکه میگی اگه اینو قبول نشم اون یکی رو از دست میدی ینی چی؟کی همچین حرفیو زده بهت؟مگه بافت وزارت علوم نیست؟خب ربطی نداره تو اگه دوترم بافتو بخونی همزمانم برا بهداشت بخونی اگه بهداشت قبول نشی میتونی کماکان رشته وزارت علومتو ادامه بدی.اینارو برو از مسیولین دانشگاه بپرس تا بتونی درست تصمیم بگیری واشتباه نکنی
ن منظورم از دست دادن بافت این بود که
اگه بافت رو‌نرم‌ب هوای قبولی تو‌اناتومی‌بشینم‌بخونم حالا اگه قبول نشم باز اونوقت این بافت رو‌هم که نرفتم ازدست میره
ینی کلا از اینجا مونده از اینجا‌رونده میشم

کینز

New member
ن منظورم از دست دادن بافت این بود که
اگه بافت رو‌نرم‌ب هوای قبولی تو‌اناتومی‌بشینم‌بخونم حالا اگه قبول نشم باز اونوقت این بافت رو‌هم که نرفتم ازدست میره
ینی کلا از اینجا مونده از اینجا‌رونده میشم

پیشنهاد من اگه میتونی و سختت نیست بافتو برو ودرکنارش برای اناتومی بخون اگه نمیتونی رو دوتا تمرکز کنی دوترم مرخصی بگیر و بخون ودرنهایت اگه اینجا قبول شدی انصراف بده از بافت(البته شرایط انصرافو کامل بپرس وبا تحقیق مرخصی بگیر)اگرم نه که همینو ادامه بده

mahsarasouli90

New member
پیشنهاد من اگه میتونی و سختت نیست بافتو برو ودرکنارش برای اناتومی بخون اگه نمیتونی رو دوتا تمرکز کنی دوترم مرخصی بگیر و بخون ودرنهایت اگه اینجا قبول شدی انصراف بده از بافت(البته شرایط انصرافو کامل بپرس وبا تحقیق مرخصی بگیر)اگرم نه که همینو ادامه بده
اره این جریمه نقدی منو سردرگم کرده
مثلا دولتی قبول شدم‌بیا اخرشم۲تومن بدم

alitaghipor71

New member
سلام. قبولی شهید بهشتی هست . چطور مگه؟
شما بهشتی قبول شدی؟
ثبت نام اینترنتیش امروز و فرداست ولی میری تو سایت بهشتی سایت بار گزاری نمیشه (میگه لطفا چند لحظه صبر کنید )ولی اصلا بالا نمیاد میخوام ببینم واسه چند نفر اینجوریه

aghorbani2011

New member
نه من خودم علوم پزشکی شهید بهشتی قبول شدم تو رشته بیوشیمی بالینی. ولی لیسانسم شهید بهشتی بودم و امسال فارغ التحصیل شدم. هم سایتو باز میکنه هم سیستم گلستانو. شما الان وارد گلستان نمی تونی بشی؟

alitaghipor71

New member
نه من خودم علوم پزشکی شهید بهشتی قبول شدم تو رشته بیوشیمی بالینی. ولی لیسانسم شهید بهشتی بودم و امسال فارغ التحصیل شدم. هم سایتو باز میکنه هم سیستم گلستانو. شما الان وارد گلستان نمی تونی بشی؟

وارد سایت گلستان که میشم قسمت ورود به سیستم(بالا سمت راست ) وارد میشم کدامنیتی رو وارد که میکنم تو صفحه بعدش میگه چند لحظه صبر کنید بعدش تا نیم ساعت بعدشم باز نمی کنه.

aghorbani2011

New member
مشکلی نیست میره داخل. شاید مرورگرتون مشکل داره. چون حتما باید از اکسپلورر استفاده کنید.

بالا