مهیا شدن برای ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه و بحث های پیرامون

payiz_zxc

New member
دوستان این لینکِ زیر چیزیه که دانشگاه واسه ثبت نام اینترنتی زده..
>>> صفحه ورود به سامانه ثبت نام اينترنتي <<<
سوالی که دارم اینه که خب اون نام کاربری و رمز چیه؟؟؟..

منم موقع ثبت نام دقیقا همین مشکل داشتم.نوشته بود ساعت 10 ثبت نام شروع میشه منم همون ساعت 10 میخاستم ثبت نام کنم که دقیقا همینااا دیدم ولی صبر کردم یک دفعه خودش یک کلمه عبور که همون شماره دانشجویی بود و یک رمز بهم داد خودمم نفهمیدم چی شد!!!!
فکر میکنم هنوز فعال نشده

hosseintorabi

New member
منم موقع ثبت نام دقیقا همین مشکل داشتم.نوشته بود ساعت 10 ثبت نام شروع میشه منم همون ساعت 10 میخاستم ثبت نام کنم که دقیقا همینااا دیدم ولی صبر کردم یک دفعه خودش یک کلمه عبور که همون شماره دانشجویی بود و یک رمز بهم داد خودمم نفهمیدم چی شد!!!!
فکر میکنم هنوز فعال نشده

کی میده؟؟.. خودِ سایت؟؟..
دستتون درد نکنه.. خیلی لطف کردین

ساحل

New member
بچه ها شما اگه بودید بین بیوشیمی روزانه بابلسر وشبانه اصفهان کدومو انتخاب میکردید؟(من از ی نفر پرسیدم گفت قطعا اصفهان)
پ ن :من بابلسرو ب دلیل نزدیکیش انتخاب کرده بودم(خودم استان گلستان هستم)اصفهان هم توی کارنامه نهایی دیدم فقط ی نفر فاصله دارم...

سطح علمی دانشگاه اصفهان بالاتره،از طرفی ارج و قرب روزانه بیشتر از شبانه ست
اگه من بودم به دلیل روزانه بودن حتما بابلسر رو انتخاب میکردم

زینبی

New member
سلام بچه ها. تبریک دوباره به همگی
کسی میدونه ثبت نام حضوری تقریبا شامل چه چیزهایی میشه؟ چقدر طول میکشه؟ بخصوص وزارت علوم. تشکر از همه

زینبی

New member
مرسی خانمی که جواب دادی ولی شروع کلاسها 21 شهریور هست و ثبت نام حضوری 11 مهر ماه هست.من ثبت نام اینترنتی انجام دادم
خواهش می کنم. من فکر کردم ختما باید اول ثبت نام حضوری انجام بشه و بعد کلاسها شروع میشه.

tkia

New member
دوستلن کسی علوم پزشکیه شیراز قبول نشده؟؟تاریخ ثبت نامش چه زمانیه؟وضعیت خابگاهش چطوره؟تو سایتش رفتم اما چیزی نزده بودن

payiz_zxc

New member
کی میده؟؟.. خودِ سایت؟؟..
دستتون درد نکنه.. خیلی لطف کردین

بله خود سایت میده.اطلاعات شما از طرف سازمان سنجش واسه دانشگاه ارسال شده.وقتی وارد پورتال خودتون بشید میبینید اطلاعاتتون اونجاست.ثبت نام کردین یا نه هنوز؟؟؟

payiz_zxc

New member
سلام بچه ها. تبریک دوباره به همگی
کسی میدونه ثبت نام حضوری تقریبا شامل چه چیزهایی میشه؟ چقدر طول میکشه؟ بخصوص وزارت علوم. تشکر از همه

توی اطلاعیه سازمان سنجش یک سری مدارک گفته که حتما اونا تهیه کنید و بعد مدارکی که دانشگاه گفته مثلا برای من گفته رسید ثبت نام اینترنتی هم باید باشه.فکر نمیکنم خیلی طول بکشه

arezou.mehrabi

New member
سلام .بچه ها واسه ثبت نام من جز اقساطی ک صندوق رفاه بهم داد هیچی ندارم به نظرتون راهی نیس ک نرم دانشگاه قبلیم چون خیلی مسافتش دوره

payiz_zxc

New member
بچه ها شما اگه بودید بین بیوشیمی روزانه بابلسر وشبانه اصفهان کدومو انتخاب میکردید؟(من از ی نفر پرسیدم گفت قطعا اصفهان)
پ ن :من بابلسرو ب دلیل نزدیکیش انتخاب کرده بودم(خودم استان گلستان هستم)اصفهان هم توی کارنامه نهایی دیدم فقط ی نفر فاصله دارم...

توی مدرک عنوان شبانه ذکر نمیشود پس شبانه دانشگاه معتبر بهتر از روزانه دانشگاه دست دوم هست.اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید شبانه اصفهان خیلی بهتر هست.به هر حال دوره لیسانس هزینه کمتری داره نسبت به فوق لیسانس...

RBC!

New member
دوستان، بیایید برای هر دانشگاهی تاپیک جدا بزنیم و تجربه هامون در مورد:
۱. ثبت نام اینترنتی
۲. ثبت نام حضوری
۳. خوابگاه
۴. امکانات رفاهی
۵. و سایر موارد
به اشتراک بذاریم.

اینجوری کسایی که قبلا دانشجوی اون دانشگاه بودن میان و میگن مثلا هر خوابگاهی دسترسیش چطوره.
وحتی دانشجوهای جدید هر اطلاعاتی کسب کردن به اشتراک میذارن تا باعث کاهش سردرگمی بشه.
عنوان تاپیک ها رو هم میتونیم بذاریم «دانشگاه ..... ها». که واسه ی همه ی دانشجوهای اون دانشگاه باشه. و ربطی به اطلاعات تخصصی هر رشته نداره.
علت اینکه اینجا نوشتم این بود که جای مناسبی در انجمن پیدا نکردم که بشه تاپیکه رو زد که جامع باشه.
کسی جایی پیدا کرد به منم خبر بده. واسه ایران تاپیک میخوام :دی

maryam fr

New member
دوستان اینجا کسی از علوم پزشکی مشهد اطلاعاتی نداره?? در مورد خوابگاه و ثبت نام و ...?

ساحل

New member
کارنامه وزارت علوم اومده
خب بعد از این دانشگاهی که قبول شدیم دانشگاه های دیگه هم هست که رتبه ش رو آوردیم
امکانش هست واسه اون دانشگاه ها اقدام کنیم یا این کارنامه صرفا جهت اطلاع! هستش؟؟؟:(50):
دانشگاه الزهرای تهران بهتره یا دانشگاه مازندارن؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

Eminem

New member
آقا کسی از نحوه ثبتنام دانشگاه علوم پزشکی تهران اطلاعی داره؟ فقط غیرحضوریه یا حضوری هم باس بریم؟

راستی ثبت نامش شروع شده؟ تو سایت چیزی نزده هنوز!

آخرین ویرایش:

زینبی

New member
کارنامه وزارت علوم اومده
خب بعد از این دانشگاهی که قبول شدیم دانشگاه های دیگه هم هست که رتبه ش رو آوردیم
امکانش هست واسه اون دانشگاه ها اقدام کنیم یا این کارنامه صرفا جهت اطلاع! هستش؟؟؟:(50):
دانشگاه الزهرای تهران بهتره یا دانشگاه مازندارن؟؟؟؟؟؟؟؟:33:
برای چه رشته ای منظورتون هست؟ من شنیدم میکروب دانشگاه الزهرا قوی هستش. منم توی انتخابای بعدیم هم میکروب، هم بیوشیمی و هم بیوتکنولوژی میکروبی الزهرا رو آوردم. بیوشیمی خوارزمی رو هم آوردم.

ati1408

New member
سلام دوستان عزیز :)
تبریک به همه قبولی ها . همگی موفق باشین :))
بچه ها من در مورد تیپ بندی دانشگاه ها سوال دارم . توی همین تاپیک سوالم رو بپرسم ؟ یا تاپیک دیگه ای برای این مورد هست ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

ati1408

New member
با اجازه پس من سوالم رو میپرسم :))
بچه ها تیپ بندی دانشگاه ها بر چه اساسیه ؟ چندتا تیپ بندی داریم ؟ چه دانشگاه هایی توی چه تیپ هایی قرار میگیرن ؟
راستش احساس کردم این اطلاعات رو باید از کسایی بپرسم که خودشون توی این سیستم ها هستند .
ممنون بچه ها

بالا