منابع ارشد تغذیه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
دوستان من جزوه ی طریقت رو خریدم ولی احساس می کنم یه سری فصلا رو نداره. میشه بهم بگین چند صفحه اس و چند فایله؟

ketabsabz

Well-known member
دوستان تغذیه ای میشه یکی بهم بگه این کتاب 2e تغذیه و رژیم درمانی به دردمون میخوره یا نه؟

zahra912

New member
باسلام من برای کراوس ترجمه شیدفرو گرفتم 450صفحه است این کتاب ناقصه مال شما هم همینه ؟اگه ترجمه دیگه ایه از کجا گرفتین منم بگیرم؟

ghazal26

New member
سلام نگار عزيز خيلي خوشحالم كه شماهارو دارم با بودن بچه هاي فعالي مثل شما انرژي ميگيرم :auizz3ffy9vla57584x

ادریس

New member
با سلام از کجا میتونم کتاب english fuii textکراوس گیر بیارم تو نمایشگاه بینالمللی کتاب گیر میاد

negar91

New member
با سلام از کجا میتونم کتاب english fuii textکراوس گیر بیارم تو نمایشگاه بینالمللی کتاب گیر میاد

فایل کتاب توی کتابخونه تمامی دانشکده های تغذیه موجوده خود کتاب هم توی نمایشگاه به فروش میرسه

yasharkhaaan

New member
سلام بچه ها.من الان دانشجویه ترم2کارشناسی بهداشت عمومی هستم.میخوام برای ارشد تغذیه بخونم.چندتا سوال داشتم.خووووواهش میکنم کمکم کنید.
1- تا3سال دیگه امکان داره این کتابایی که الان سازمان سنجش برای ارشد تغذیه معرفی کرده عوض بشه؟
2- من پول ندارم جزوات دکتر طریقت رو برای اصول تغذیه کراوس تهیه کنم.اگه کتاب اصول تغذیه کراوس ترجمه دکتر فرزاد شیدفر و ناهید خلدی و ... رو بخونم میتونم تو کنکورش درصد خوبی بزنم؟
3- این دوتا کتاب زیر رو از کجا ترجمشونو گیر بیارم که بتونم بخونم.
modern nutrition in health and disease/shils olsen,shike and ross

human nutrition and dietetics/james and garrow

yasharkhaaan

New member
سلام بچه ها.من الان دانشجویه ترم2کارشناسی بهداشت عمومی هستم.میخوام برای ارشد تغذیه بخونم.چندتا سوال داشتم.خووووواهش میکنم کمکم کنید.
1- تا3سال دیگه امکان داره این کتابایی که الان سازمان سنجش برای ارشد تغذیه معرفی کرده عوض بشه؟
2- من پول ندارم جزوات دکتر طریقت رو برای اصول تغذیه کراوس تهیه کنم.اگه کتاب اصول تغذیه کراوس ترجمه دکتر فرزاد شیدفر و ناهید خلدی و ... رو بخونم میتونم تو کنکورش درصد خوبی بزنم؟

negar91

New member

سلام جواب سوالاتون به ترتیب:
1_ بله هر 3 یا 4 سال یکبار کتابای تغذیه بازنگری میشن و تغییرات زیادی میکنن تا اون موقع حتما کرواس و مادرن یک بار دیگه عوض میشن
2_حیر این کتاب اصلا کافی نیستن نمیتونید باهاش درصد بالای 50 بزنید
3_ترجمه هیومن موجود نیست و مادرن تنها چند فصلش ترجمه شده که از خود سایت علوم پزشکی میتونید خریداری کنید که بازهم چون ترجمه کامل نیست نمیتونه کافی باشه

yasharkhaaan

New member
1_ بله هر 3 یا 4 سال یکبار کتابای تغذیه بازنگری میشن و تغییرات زیادی میکنن تا اون موقع حتما کرواس و مادرن یک بار دیگه عوض میشن
3_ترجمه هیومن موجود نیست و مادرن تنها چند فصلش ترجمه شده که از خود سایت علوم پزشکی میتونید خریداری کنید که بازهم چون ترجمه کامل نیست نمیتونه کافی باشه

مرسی ازینکه جواب دادین نگار خانوم.خوب اینجوری که واقعا سخت شد.پیشنهاد شما چیه؟بنظرتون اگه بخوام برنامه ریزی بلند مدت کنم بهتره چه کتابی رو از الان شروع به خوندن کنم که چند سال دیگه ضرر نکنم؟فیزیولوژی گایتون و زبان خوبه؟

pashmak

New member

سلام جزوه طریقت چطورمیشه خرید

yasharkhaaan

New member
آقا کسی نیست جوابه مارو بده؟؟؟آینجوری که منابع درست و دقیقی در دسترس نیست پس چجوری یه عده ارشد تغذیه قبول میشن.من چیکار کنم الان؟چه کتابی رو بخونم؟:33:

varia

Well-known member
آقا کسی نیست جوابه مارو بده؟؟؟آینجوری که منابع درست و دقیقی در دسترس نیست پس چجوری یه عده ارشد تغذیه قبول میشن.من چیکار کنم الان؟چه کتابی رو بخونم؟:33:
در مورد پاسخ سوالتون مفصل تو انجمن بحث شده يه نگاهي به پستها بندازي با منابع شاخص تغذيه آشنا ميشي.

mehrshad

New member
سلام دوستان. جند تا سوال داشتم
جزوه دکتر طریقت چند صفحه است؟
سایتی که برای خزید جزوه معرفی کردید جزوه رو چطور برامون میفرسته؟
کسی فایلی از یکی دو فصل از جزوه رو میتونه برای بقیه بچه ها تو سایت بزاره تا ببینیم نمونش رو و بعد خرید کنیم؟
ایا با خوندن این جزوه دیگه نیازی به خوندن کتاب کراوس مدرن و هیومن نداریم؟ و میشه درصد بالایی با همین جزوه زد؟!
ممنون..

mehrshad

New member
در ضمن یه حسی بهم میگه این اقای دکتر طریقت کمی در قیمت فروش داره زیاده روی می کنه و در حق بچه ها اجحاف میشه اونم تو این اوضاع اقتصادی !! اگه کسی از بچه ها جزوه رو تهیه کرده و میتونه فتو بگیره ازش با قیمت مناسب حاضرم خریداری کنم.
واقعا از بچه هایی که از سایر رشته ها می خوان تغذیه بخونن تعجب می کنم!! گول اسمش رو خوردن؟ چی دیدید تو تغذیه اخه؟ اواز دهل شنیدن از دور خوش است.. اینم رشته ایه مثل رشته خودتون با هزاران مشکل کوچیک و بزرگ که شاید بعد از اینهمه صرف انرژی بفهمید چندان تفاوتی با رشته خودتون نداره. و شاید بهتر باشه روی رشته خودتون برای پیدا کردن بازار مناسب کاری وقت بزارید و موفقتر خواهید بود. این نظر بندس. از مدیر عزیز گروه عذر می خوام

یاسمن

New member
سلام دوستان. جند تا سوال داشتم
جزوه دکتر طریقت چند صفحه است؟
سایتی که برای خزید جزوه معرفی کردید جزوه رو چطور برامون میفرسته؟
کسی فایلی از یکی دو فصل از جزوه رو میتونه برای بقیه بچه ها تو سایت بزاره تا ببینیم نمونش رو و بعد خرید کنیم؟
ایا با خوندن این جزوه دیگه نیازی به خوندن کتاب کراوس مدرن و هیومن نداریم؟ و میشه درصد بالایی با همین جزوه زد؟!
ممنون..

سلام
بدون محاسبه ی تست هاش 821 صفحه
شما ثبت نام می کنید ، مبلغ خدماتی که میخواهید رو واریز می کنید ، یوزرتون فعال میشه و جزوات رو از بخش کاربریتون می تویند دانلود کنید
توی خود سایت لینک نمونه ی جزوه و تست هست ، کسی اجازه نداره جزوه رو جایی برای کسی قرار بده
من وقتی جزوه رو می خریدم همین سوال رو از استاد پرسیدم ، گفتن من ادعا نمی کنم جزوه ی من کفایت بکنه و بگم کتاب رو کامل کنار بذار، اگه توان این رو در خودت می بینی که کنار جزوه کتاب هم بخونی ، بخون ولی می تونم ادعا کنم جزوه م تو ایران کامل ترینه ، که من خودم درشت مغذی ها رو علاوه بر جزوه از کتاب اصلی هم خوندم
اکثر قبولی های کنکور همین جزوه رو مطالعه می کنن و درصدهای خوبی میزنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا