منابع ارشد تغذیه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

.Neda

New member
هیچی دنبال پاسخ چند تا از تستها میگشتم حل شد.ممنون جواب دادید

سلام به دوستان،خواهش ميكنم،كارى از دستم بر بياد خوشحال ميشم.من دور اول رو از خود كراوس خوندم و تازه جزوه دكتر طريقت رو شروع كردم،اتفاقا ميخواستم بيشنهاد بدم افرادى كه جزوه رو دارن،جواب تستها رو با هم جك كنيم،ممنون.

آخرین ویرایش:

siavash

New member
سلام به دوستان،خواهش ميكنم،كارى از دستم بر بياد خوشحال ميشم.من دور اول رو از خود كراوس خوندم و تازه جزوه دكتر طريقت رو شروع كردم،اتفاقا ميخواستم بيشنهاد بدم افرادى كه جزوه رو دارن،جواب تستها رو با هم جك كنيم،ممنون.[/QUOTE
منم میخواستم این پیشنهاد رو بدم اما نمیدونم از نظر مدیر انجمن مشکلی نیست؟

.Neda

New member
سلام به دوستان،خواهش ميكنم،كارى از دستم بر بياد خوشحال ميشم.من دور اول رو از خود كراوس خوندم و تازه جزوه دكتر طريقت رو شروع كردم،اتفاقا ميخواستم بيشنهاد بدم افرادى كه جزوه رو دارن،جواب تستها رو با هم جك كنيم،ممنون.[/QUOTE
منم میخواستم این پیشنهاد رو بدم اما نمیدونم از نظر مدیر انجمن مشکلی نیست؟[/

سلام به دوستان،خوب از مدير محترم انجمن ميبرسيم!مدير محترم negar91 عزيز،ايا مانعى داره جواب سوالات جزوه دكتر طريقت رو با همديكه در انجمن جك كنيم؟ممنون.

.Neda

New member
سلام به دوستان،دوست عزيز siavash،از نظر مدير انجمن مانعى وجود نداره،نظر و برنامه ى شما براى جك كردن جوابها جيه؟مرسى

siavash

New member
سلام به دوستان،دوست عزيز siavash،از نظر مدير انجمن مانعى وجود نداره،نظر و برنامه ى شما براى جك كردن جوابها جيه؟مرسى
سلام ندا خانم.میشه مثل دوستانی که با هم لغات لزگی رو کار کردن یه تاپیک تشکیل بدیم و هر کدوم از دوستان یک فصل رو انتخاب کنن و اطلاع بدن و تو تایم تعیین شده کلید تستها رو برای یک نفر مشخص بفرستن و آن شخص بعد از چک کردن تو سایت قرار بده البته یک مشکل هست که دوستان اینجا با هم همزمان مطالعه میکنن و در نتیجه بنظرم تا بهمن طول میکشه .این نظر منه.
بهر حال من خودم حاضرم تاپیک رو شروع کنم و برای دوستان هم زمان بندی کنم. اگر موافقید اعلام کنید که شروع کنیم.

.Neda

New member
سلام ندا خانم.میشه مثل دوستانی که با هم لغات لزگی رو کار کردن یه تاپیک تشکیل بدیم و هر کدوم از دوستان یک فصل رو انتخاب کنن و اطلاع بدن و تو تایم تعیین شده کلید تستها رو برای یک نفر مشخص بفرستن و آن شخص بعد از چک کردن تو سایت قرار بده البته یک مشکل هست که دوستان اینجا با هم همزمان مطالعه میکنن و در نتیجه بنظرم تا بهمن طول میکشه .این نظر منه.
بهر حال من خودم حاضرم تاپیک رو شروع کنم و برای دوستان هم زمان بندی کنم. اگر موافقید اعلام کنید که شروع کنیم.[/

سلام به دوستان و سلام به اقا سياوش.تشكيل تابيك فكر خوبيه اما بهمن حداقل براى من ديره جون ١٨ ابان امتحان دارم،فكر كنم اول امار بكيريد جند نفر جزوه رو داره و همكارى ميكنن،ان شا الله اكر برنامم تاخير بيدا نكنه تا ١٠ مهر جزوه دكتر رو تموم ميكنم و با تمام شدن هر فصل ميتونم جوابو رو براى جك كردن رو تابيك بذارم.لطفا شما بعنوان مسئول تابيك هماهنكى ها رو انجام بديد،ممنون از همكاريتون.

celine

New member
سلام من عضو جدیدم . میشه راهنماییم کنید که برا زبان چه کتابی بگیرم.اسم کاملش رو اگه میشه لطف کنید بنویسید.

nafiss

New member
سلام من عضو جدیدم . میشه راهنماییم کنید که برا زبان چه کتابی بگیرم.اسم کاملش رو اگه میشه لطف کنید بنویسید.

سلام دوستم خیلی خوش اومدی:sarma:

برای زبان کتاب واژگان ضروری برای تافل رو بخر، ما هفته ای دو درس می خونیم . همچنین دوستان کتاب زبان آقای لزگی رو پیشنهاد کردن ، بعضی ها هم کتاب زبان رضازاده رو پیشنهاد می کنن ،
من خودم واژگان ضروری برای تافل رو خریدم و کتاب زبان امیر لزگی.

موفق باشی دوستم.:thumbsupsmileyanim:

celine

New member
مرسی نفیس جان از اینکه جواب دادی .مووووووووووفق باشی:rose:

celine

New member
نفیسه جان میشه کتابایی که برا خود تغذیه میخوای بخونی رم بگی ممنون:33:

navid65

New member
سلام دوستان كسي راجع به جزوه تغذيه سنا چيزي ميدونه؟جزوش خوبه؟

siavash

New member
سلام دوستان كسي راجع به جزوه تغذيه سنا چيزي ميدونه؟جزوش خوبه؟
سلام داداش.تغذیه اش خوبه مخصوصا مبحث تغذیه اساسی اش اما تو رژیم خلاصه است جزوه اش 600 صفحه است .بیوشیمی اش کامله و 400 صفحه است. فیزیولوژیشو نخر.

mrose

New member
سلام بچه ها
کسی میدونه که برای فیزیولوژی گایتون کدوم ترجمه بهتره و اینکه اگه بخوایم کتاب زبان اصلی گایتون رو بخونیم ایا تغییراتی تو این کتاب هست یا نه ؟؟؟؟
ممنون میشم اگر پاسخ بدید

mahshid 69

New member
سلام بچه ها
کسی میدونه که برای فیزیولوژی گایتون کدوم ترجمه بهتره و اینکه اگه بخوایم کتاب زبان اصلی گایتون رو بخونیم ایا تغییراتی تو این کتاب هست یا نه ؟؟؟؟
ممنون میشم اگر پاسخ بدید
ترجمه ی نیاورانی روان تره،ترجمه بخونید متن اصلی اونم واسه فیزیولوژی فقط وقت شما رو میگیره

Hadith

New member
بچه ها کتاب بیوشیمی پاسالار ک میگن همون بیوشیمی برای کنکوره؟ همون کتابی که اندازه ش هم کوچیکه با خط ریز نوشته؟
من امروز خریدم ولی وقتی گفتم کتاب بیوشیمی پاسالارو میخام گفتن 50 تا کتاب داره، ولی خود فروشنده اینو بهم معرفی کرد

Hadith

New member
بچه ها کتاب بیوشیمی پاسالار ک میگن همون بیوشیمی برای کنکوره؟ همون کتابی که اندازه ش هم کوچیکه با خط ریز نوشته؟
من امروز خریدم ولی وقتی گفتم کتاب بیوشیمی پاسالارو میخام گفتن 50 تا کتاب داره، ولی خود فروشنده اینو بهم معرفی کرد

negar91

New member
بله دقیقا همینه درست خریدین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا