مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marlik

New member
الهی قربونت برم آبجی آسمون .جات تو این تاپیک خیلی خیلی خالیه.کاش زودتر بیای وشروع کنی به درس خوندن واینجا کامنت گذاشتن.ایشالا سال 93برای تو وعزیزات که عزیزای منم هستن پر از شادی وآرامش وسلامتی وپر برکت باشه وخوب بتونی درس بخونی عمرم.خیلی دوست دارم نفسم

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
سلام به دوستای گلم...کم کم داره صدای پای نوروز میادوووو این سال هم داره تموم میشه..گفتم بیام واسه خودمونو همه کنکوریااااا ارزوی خوشبختی وموفقیت درکنکور آتی رو داشته باشم...:riz304:

emmy

Member
سلام دوستای گلم...سال نو مبارک ..امیدوارم امسال یکی از بهترین سالهای زندگیتون باشه.

آسمون

New member
سلام به همگی...روزای سختی روگذروندم بچه ها...خسته وبی حوصله ام...نمیدونم کی دوباره روپاهام میایستم وشروع میکنم بخوندن...برام دعاکنین...دیگه حس درس ندارم...مارلیک جونم دعوام نکن...توکه ازحالم خبرداری...
راسی سال نوتون مبارک...شادباشید

- - - Updated - - -

سلام به همگی...روزای سختی روگذروندم بچه ها...خسته وبی حوصله ام...نمیدونم کی دوباره روپاهام میایستم وشروع میکنم بخوندن...برام دعاکنین...دیگه حس درس ندارم...مارلیک جونم دعوام نکن...توکه ازحالم خبرداری...

nastaran8

New member

- - - Updated - - -

آسمون جون سال نو مبارک نبینم بی حوصله ایی چی شده خانمی...؟

Immunity

Well-known member
ای بابا اسمون مادلمون بجنابعالی خوشهاااااا......مایوسمون نکن..من بدجور دلم برا درس تنگ شده کتابخونهام بستس :65d6a5d6s:

nastaran8

New member
دوستای گلم: عید در راه و باز یافتم بهانه ای که دعایت کنم. چه دعایی کنمت بهتر از این : که خدا پنجره ای رو به اتاقت باشد، عشق محتاج نگاهت باشد، عقل لبريز زبانت باشد ودلت وصل خدايت باشد. عيد برشما وخانواده محترم مبارك

mehdi_imuno

New member
دوستانی که تا الان هم به نظر خودشون کم کار کردن بهشون قول میدم اگر از همین الان جدی درس خوندنو شروع کنند امسال مطمئنا قبول میشن،تا 22 خرداد کلی وقت دارید امیدتونو از دست ندید و از الان به خودتون و دیگران ثابت کنید که اگر کاری رو بخواید انجام بدید هیچ چیز و هیچ کس جلودارتون نیست !

آسمون

New member
سلام...
من برگشتم...انشالله ازفرداشروع میکنم بخوندن...سه روزبعد میام واسه شروع دور دوم...

- - - Updated - - -

سلام...
من برگشتم...انشالله ازفرداشروع میکنم بخوندن...سه روزبعد میام واسه شروع دور دوم...

golabatun

New member
بچه ها اصن تو دوران عید درس خوندن خیلی سخته
من احساس ناامیدی میکنم
خیلی ناراحتم

eeeeeeehsan

New member
سلام به همه
سال نوتون مبارک

قابل توجه اونایی که درس نخوندن یا کم خوندن؛ بنده با افتخار از امروز شروع کردم به خوندن، انگیزم 20 ، استرسم 0. پس یه نگاه به خودتون بندازین و بعد مقایسه کنید با منی که یه خط هم نخوندم و از امروز شروع کردم، ببینید چقدر از من جلوترید، پس امیدوار باشید.
من کتابا و جـزوه هام رو دادم سیمی کنند، امروز از صبح تا حالا 6 ساعت زور زدم فقط تونستم مهارت اول لزگی رو بخونم. خیلی زیاده. دوستان کسی راه حلی نظری چیزی داره که کمک کننده باشه تو زبان بخصوص لزگی؟! تجربتون چیه؟

آسمون

New member
آقا احسان نصف دوم کتاب لزگی سنوات گذشته هستش.همون سوالات کنکوره.بچه های انجمن تو تاپیک. مربوط به زبان معنی لغتاشم گذاشتن...دانلودکن تاجلوبیفتی.بازم اگه منبع بهتری مىخاى
کتاب زبان برای کنکور انتشارات خسروی روبخر چون متن هاروکامل ترجمه کرده،

eeeeeeehsan

New member
آقا احسان نصف دوم کتاب لزگی سنوات گذشته هستش.همون سوالات کنکوره.بچه های انجمن تو تاپیک. مربوط به زبان معنی لغتاشم گذاشتن...دانلودکن تاجلوبیفتی.بازم اگه منبع بهتری مىخاى
کتاب زبان برای کنکور انتشارات خسروی روبخر چون متن هاروکامل ترجمه کرده،

اینکه خیلی عالیه، همینکار رو می کنم. ممنون.
ولی اگه وقت زیاد آووردم زبان برای کنکور رو هم میگیرم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا