مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

شوکا88

New member
سلام بچه ها....قسمت انتقال سیگنال و جهشو نوترکیبی سوماتیک اینا تووی کدوم قسمت از چزوه خ ل یلیه؟؟؟؟؟اگه کسی داره اونو لطفا راهنمایی کنه خیلی فوریه
:wacsmiley:

آسمون

New member
شوکاجونم ازچزوه میشه سومین کتابچه اسم فصلاش همین انتقال سیگناله و ایمنوژنتیک

Avid.93

New member
چرا کسی جواب منو نمیده خب...!!!:sadsmiley: هیچکس بیو دکتر خلی لییی رو نخونده اینجاااا...؟؟؟؟:(50):

Immunity

Well-known member
من کپیشو دیدم :smilies: خیلی بد بود
البته آسمون و محمد به دکتر تعصب دارن یوقت به دوستان خوبم برنخوره:smiliess (4):

من!!نه زیاد....... ولی مشاورهاشون خوبه...ولی اموزشگاه بی نظمیه یخورده!!!بچها خوب بخونینااااااااا...دوس دارم دانشگا تهران ببینمتون!خخ

Immunity

Well-known member
چرا کسی جواب منو نمیده خب...!!!:sadsmiley: هیچکس بیو دکتر خلی لییی رو نخونده اینجاااا...؟؟؟؟:(50):

دوست خوبم من اصن بیوشیمی شو ندیدم..وقتی ایمنی شون دیدم ترسیدم اصن سراغ کتابای دیگشون نرفتم...توصی من پاسالاره

f70i

New member
سلام دوستان یه راهنمایی در مورد درس سلولی ازتون میخواستم اینکه شماها چه کتابی رو میخونید من که خودم منبع وزارت بهداشت یعنی لودیشو میخونم ولی نه اینکه این کتاب ترجمه است هم بعضی از فصلاش روان نیست و هم اینکه حجمش خیلی زیاده منو کلافه میکنه میخوام یه کتاب روان و کم حجم بخونم اگه دکتر خلی لیی رو کسی واسه این درس هم گرفته نظرشو در مورد بگه ممنون میشم

NAZANIN***

New member
دوستم من سلولی مهدوی می خونم با خلاصه لودیش. اگه این منابع رو مسلط بشی تستم خوب می تونی بزنی.

آسمون

New member
من کپیشو دیدم :smilies: خیلی بد بود
البته آسمون و محمد به دکتر تعصب دارن یوقت به دوستان خوبم برنخوره:smiliess (4):

چه جالب!من فقط ج زوه ایمنیشودارم وازش راضی هسم هرچندحجمش زیاده.
حالامن و محمد یه آزمون شرکت کردیما!تعصب کجابود!

آسمون

New member
سلام دوستان یه راهنمایی در مورد درس سلولی ازتون میخواستم اینکه شماها چه کتابی رو میخونید من که خودم منبع وزارت بهداشت یعنی لودیشو میخونم ولی نه اینکه این کتاب ترجمه است هم بعضی از فصلاش روان نیست و هم اینکه حجمش خیلی زیاده منو کلافه میکنه میخوام یه کتاب روان و کم حجم بخونم اگه دکتر خلی لیی رو کسی واسه این درس هم گرفته نظرشو در مورد بگه ممنون میشم

من مهدوی وبرای کنکورمیخونم. وراضی هسم.برای کنکور یجورخلاصه ازلودیشه

Immunity

Well-known member
دقیقا اصن تعصب بیجا خوب نیس!! اسمون شنیدم ایمنی شیراز خیلی سختگیرهااااااا.....بعلاوه مسیرش دوره

آسمون

New member
دقیقا اصن تعصب بیجا خوب نیس!! اسمون شنیدم ایمنی شیراز خیلی سختگیرهااااااا.....بعلاوه مسیرش دوره

خودم باشاهد عینی سختگیریشون درارتباط مستقیمم...اماچیکارکنم دلم گیرکرده شیراز...اشکال نداره من مرد روزای سختم!همین الانشم روزای سختی میگذرونم!حالایکم بیشتروکمتر...

PMN

New member
تو کتاب مهدوی قسمت مهندسی ژنتیک رو هم باید بخونیم؟

sahar1993

New member
منم هستم توروخدا درباره این رشته یه کم بهم اطلاعات بدید

اصن رشته بهتراز ایمنی شناسی هست بنظرتون یانه؟>
امام علی (ع): اَلذِّكرُ يونِسُ اللُّبَّ وَيُنيرُ القَلبَ وَيَستَنزِلُ الرَّحمَةَ؛

ياد خدا عقل را آرامش مى دهد، دل را روشن مى كند و رحمت او را فرود مى آورد

به نام خدا

خدایا با نام تو می خوایم این تایپک رو شروع کنیم،کمکمون کن تا در این راهی که قدم بر میداریم با قدرت باشیم،تا آخرش بریم،جا نزنیم
خدایا این راه طولانیه ،نیاز به نیرو داریم اونم فقط از خودت می خوایم..

عزیزانی که می خوان ارشد 93 ایمنی شناسی شرکت کنند ،اعلام کنن تا با توکل به خدا کنار هم ،و با هم قدم بر داریم ........

kolouche

New member
بچه ها یه کم از شیراز میگین؟؟..... ینی چی سخت گیره؟؟..... خوبه سخت گیری که....

آسمون

New member

سلام دوست عزیز اینجاهمه متعصبن رو ایمنی !برا اطلاعات از رشته بهتره بری سایت موسسسه خخلییلی.راستش نمیخام نا امیدت کنم اما الان همه رشته ها مث همن.بعضیا اشباع شدن بعضیامث ایمنی لب مرزاشباع هستن.بعضیاهم که جدیدترن هنوزتوایران جانیفتادن.سعی کن از روعلاقه انتخاب کنی.رشته هایی مث ایمنی اراده قوی میخاد بدون علاقه وسط راه کم میاری.درکل رشته قوی هستش.اماهرچی خاسی بخونی بفکر دکتراباش
موفق باشی

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز اینجاهمه متعصبن رو ایمنی !برا اطلاعات از رشته بهتره بری سایت موسسسه خخلییلی.راستش نمیخام نا امیدت کنم اما الان همه رشته ها مث همن.بعضیا اشباع شدن بعضیامث ایمنی لب مرزاشباع هستن.بعضیاهم که جدیدترن هنوزتوایران جانیفتادن.سعی کن از روعلاقه انتخاب کنی.رشته هایی مث ایمنی اراده قوی میخاد بدون علاقه وسط راه کم میاری.درکل رشته قوی هستش.اماهرچی خاسی بخونی بفکر دکتراباش
موفق باشی

آسمون

New member
بچه ها یه کم از شیراز میگین؟؟..... ینی چی سخت گیره؟؟..... خوبه سخت گیری که....

عزیزم شیراز معروفه به سختگیری استاداش.چه برای سمینارچه پایان نامه و چه دادن نمره.خلاصه رستو حسابی میکشن.ارشدشم3 سال تفریباطول میکشه البته به خودتم بستگی داره ولی واسه کسی که بخادکنارش شاغل باشه یامشغله دیگه داشته باشه سخت میگذره...

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا