مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kolouche

New member
ولی آقا رضا در کل بستگی ب سطح سوالات و سطح داوطلبا داره.... نگران نباش.... تلاشمونو کردیم حتما نتیجشو میبینیم....

eeeeeeehsan

New member
شما نمیذاری؟؟؟؟ ...خب مهم نیس.... اونا میزننــــــــــــــــــــــــت..... :eek:t0837h0nn8zfqu8ult :smiliess (10):
7 ساعت....

واااات؟؟؟ :5: نـَمـَنـَه؟!
ببیـــن... ریــــــــــززززززززز میبینـمت!!! :ad54ad:

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
یه سوال دیگه
با زیان 30-40 میشه قبول شد؟ :shocked:

خجـالت بکش، تنبلی رو بذار کنار بشیـن مثل یه مرد درس بخون!! :riz303: (واقعن کاربردش چیـه؟!!!)

زبـان رو خواهش می کنم بالای 50 بزن، بعدش راحتتـر میتونی به قبولی فکر کنی :rolleyessmileyanim:

PMN

New member
خجـالت بکش، تنبلی رو بذار کنار بشیـن مثل یه مرد درس بخون!! :riz303: (واقعن کاربردش چیـه؟!!!)

زبـان رو خواهش می کنم بالای 50 بزن، بعدش راحتتـر میتونی به قبولی فکر کنی :rolleyessmileyanim:

منم خیلی از خودم خواهش کردم زبانو بالا بزنم نشد :13: البته نخوندما فقط خواهش کردم :j58r36j3gcr4suxymup

kolouche

New member
بچه ها اصا نگران نباشین.... من فکر میکنم خوده جو کنکور باعث میشه درصدا رو بالاتر بزنین....

ب خودتون مطمئن باشین.... زحمت کشیدید .... نتیجه شم میبینیییییییم.....

eeeeeeehsan

New member
بچـه ها من امروز با دکتر نظری مشاور ارشد دکتر خـلیلی صحبت کردم، گفت اینا رو بخون راحت میتونی 33 درصد بزنی؛

به ترتیب اولویت:
1) آنتی بیوتیک
2) فاز رشد
3) باکتری های تناسلی (اسپروکوک یا یه همچین چیزی!)
4) انتروباکتریاسه
5) کنکور های ارشد 5،6 سال گذشته ایمنی.
میکروب عمومی، خانواده مایکوباکتریوم، نایسریا رو هم اشاره ای بهش کرد.

بعد یه چیزی من بگم، البته این نظر شخصی منه؛
من هنوز کنکورای سالهای گذشته رو نگاه نکردم ولی فکر می کنم سوال اسامی باکتری خیلی هر سال خیلی کم تکرار میشه، واسه همین اسامی باکتری های کنکورای سالهای گذشته رو در بیاریم غیر از اونا هرچی اومده رو بخونیم.

من از فردا یا پسفردا دیگه شروع می کنم به میکروب خوندن.

دکتـر

New member
دوستان بخش دکترا کسی نبود.خواستم در مورد این کتاب دانش بدونم.بصورت الگوریتمی هست.کسی استفاده کرده ببینه خوبه یا نه؟قیمتشم بالاست حدود 70 تومن.برای phd میخام.
552614_144934002380737_2096823732_n.jpg581679_144933872380750_1940747520_n.jpg1006293_144933795714091_877397541_n.jpg1013999_144933832380754_1885377770_n.jpg

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
دکتـر جون دم کنکوری حال داریاااا!!! :65d6a5d6s: ما کتابا خودمونم رو زورکی می خونیم چه برسه به این کتاب!

من ندیدم این کتاب رو ولی پ خ دادم خدمتت.

TUMS

Well-known member

برای همه ی بچه های گل ایمنی آرزوی موفقیت میکنم
من شرایط شما را داشتم این هفته یکی از به یاد ماندنی ترین هفته های زندگی هست
خوب خوندین دارین دوره میکنید و میدونید که نتیجه میگیرید
خیلی خوشاینده خیلی دوست داشتنی هست
میگی خدایا کمکم کن جواب زحماتمو بگیرم :smilies:
با تمام توانتون دوره کنید چون بعد از کنکور خیالتون اینقدر از خودتون راحت میشه که قابل وصف نیست
در پناه حق
بدرود:riz304:

eeeeeeehsan

New member

برای همه ی بچه های گل ایمنی آرزوی موفقیت میکنم
من شرایط شما را داشتم این هفته یکی از به یاد ماندنی ترین هفته های زندگی هست
خوب خوندین دارین دوره میکنید و میدونید که نتیجه میگیرید
خیلی خوشاینده خیلی دوست داشتنی هست
میگی خدایا کمکم کن جواب زحماتمو بگیرم :smilies:
با تمام توانتون دوره کنید چون بعد از کنکور خیالتون اینقدر از خودتون راحت میشه که قابل وصف نیست
در پناه حق
بدرود:riz304:

ممنون از شما :rose:

انشالا.. همه قبـولیم..

nahal5555

New member
بچه ها من امروزم کم خوندم,از بس استرس قبول نشدنو دارم اصلا نميتونم تمرکز کنم؟انگار هيچى نخوندم.:smiliess (2):

eeeeeeehsan

New member
بچه ها من امروزم کم خوندم,از بس استرس قبول نشدنو دارم اصلا نميتونم تمرکز کنم؟انگار هيچى نخوندم.:smiliess (2):

آخ نهـال من روز به روز داره هوس کتک زدن یکی درونم بیشتر میشه، تا سر ریز نشده میخـوای یکی دوتا نثارت کنم بلکه بشینی درست بخونی؟!! :))

خب عزیز گفتم که، برو یه لیوان قهوه، یا نسکافه، یا چایی درست کن، 2تا قاشق گلاب هم بریز توش، با عسل یا نبات شیرین کن و نوش جان کن، اونوقت استرست میریزه.
امتحان کن استرست اگه نریخت بزن تو گوش من!!!! :smiliess (8):

eeeeeeehsan

New member
بچـه ها این سه فصل بیوشیمی رو بخونیم یا نه؟؟
بیولوژی ملوکولی
هموستاز و انعقاد خون
بیوشیمی بالینی

Immunity

Well-known member
بچـه ها این سه فصل بیوشیمی رو بخونیم یا نه؟؟
بیولوژی ملوکولی
هموستاز و انعقاد خون
بیوشیمی بالینی

اره حتما بیولوژی ملوکولی بخون...فرقی با سلولی ملکولیمون نداره یور روزنامه ای بخون جهت یاداوری

PMN

New member
بچه ها سوالای ارشد 91 رو دارین؟

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
بچه ها سوالای ارشد 91 رو دارین؟

داریم بهت نمیدیم!!
234243.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا