مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

misagh68

New member
وای ..............تموم شد!!!!!!!!!!!!!

هیچ کدوم از چیزایی که خوندم یادم نمیان..!!!!!!!!!!!!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t

کمی زیست.........کمی ایمنی...........یه سال کنکور..............:smilies-azardl (181:smilies-azardl (181

kolouche

New member
هـهـ ؟؟ :65d6a5d6s:
پــخخخ.... پیــشت....
برو.. برو هنـوز زودته!! :tonguesmiley:

گزارش:

3 ساعت زبان
7 ساعت ایمنی

هر چن ک تو ام سن بابابزرگ منو داری اما خودتـــــــــــــــــــــــــــــــ زودتههههههههههههههههه..... بی ادبـــــــببببببب......:sdasdasd:..... زشت.....:sdasdasd:

kolouche

New member

هیچ کدوم از چیزایی که خوندم یادم نمیان..!!!!!!!!!!!!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t

کمی زیست.........کمی ایمنی...........یه سال کنکور..............:smilies-azardl (181:smilies-azardl (181

نگران نباش بابا.... این خصلت کنکوره.... دمش ک میشه آدم فکر میکنه هیچ چی یادش نیست... ..... شک نکن پیروزی....

kolouche

New member
این جمله بالارو ب میثاق گفتم یاده یکی از پسرای همکلاسیام افتادم.... داشت میگفت ک آره چقدر کنکورارو بد زده و اینا.... بعد دیدم خیلی تو خودشه و ناراحته... منم تریپ خبره برداشتم و خیلی شیک و مجلسی و با جدیت تمام شروع ب امید دادن و اینا کردم... بعد آخرش ب من میگه: بابا شوووووووووووووووخی کردم.... من اینا رو گفتم شما روحیه بگیری...... دوست داشتم خفش کنم.....:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

حالا امیدوارم اینجا هم همه مث همکلاسی گرام بنده باشن....:heart:

آخرین ویرایش:

nahal5555

New member

اشکال نداره سر کنکور یادمون میاد ایشالااااااا......منم دقیقا همین احساسو دارم....مرورا هم که.........

nahal5555

New member
این جمله بالارو ب میثاق گفتم یاده یکی از پسرای همکلاسیام افتادم.... داشت میگفت ک آره چقدر کنکورارو بد زده و اینا.... بعد دیدم خیلی تو خودشه و ناراحته... منم تریپ خبره برداشتم و خیلی شیک و مجلسی و با جدیت تمام شروع ب امید دادن و اینا کردم... بعد آخرش ب من میگه: بابا شوووووووووووووووخی کردم.... من اینا رو گفتم شما روحیه بگیری.... بعد اون موقع من: :5: .... دوست داشتم خفش کنم.....:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

نه کلوچه جونم من واقعا......ولی امیدمو از دست ندادمو دارم میخونم....واسه همدیگه دعا کنیم

nahal5555

New member
این جمله بالارو ب میثاق گفتم یاده یکی از پسرای همکلاسیام افتادم.... داشت میگفت ک آره چقدر کنکورارو بد زده و اینا.... بعد دیدم خیلی تو خودشه و ناراحته... منم تریپ خبره برداشتم و خیلی شیک و مجلسی و با جدیت تمام شروع ب امید دادن و اینا کردم... بعد آخرش ب من میگه: بابا شوووووووووووووووخی کردم.... من اینا رو گفتم شما روحیه بگیری.... بعد اون موقع من: :5: .... دوست داشتم خفش کنم.....:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

نه کلوچه جونم من واقعا......ولی امیدمو از دست ندادمو دارم میخونم....واسه همدیگه دعا کنیم

nahal5555

New member
بچـه ها زمان داره میگذره، 2 روز دیگه فقط مونده!!!! من که خیلی استرس دارم، دلیلشم اینه که هیچی نخوندم... :sadsmiley:

یه سری لغات هم TrueLove90 گذاشته مال رفرنس جدیده، یه نگاه بندازین بد نیست:
لینک مستقیم

اگرم میخواین پرینت بگیرین بخونین:
دانلود

احسان جان جایی درست کن . 2 تا قاشق گلاب بریز و.........
ایشالا قبول میشی.ایشالا همه قبول میشن
دلم واسه ننه اسمون تنگ شده

Avid.93

New member
سلااااام بچه هااااا....خوبین؟خوشین؟سلامتین؟:thanks: دیگه خیلی نمونده...ایشالا همتون خعلی شیک و مجلسی میرید کنکورتون رو میدید قبول میشین میاین!!!!!! اصن استرس نداشته باشید همه چی آرمه و شما همه چیو بلدید من می دونم:smilies-azardl (113

kolouche

New member
آخ گفتی آسمون....
منم فقط همینو بگم ک واقعا ب یاد آسمو جون هستم.... ینی واقعا زحمت میکشه.... هم برا ما هم برا خودش....... f70 هم خیلی زحمت کشید واقعا....:thanks:
ی نفر دیگم کلـــــــــــا زیاد زحمت میکشه ک ترجیح میدم اسم نبرم.... :ad54ad: :(40):

kolouche

New member
سلااااام بچه هااااا....خوبین؟خوشین؟سلامتین؟:thanks: دیگه خیلی نمونده...ایشالا همتون خعلی شیک و مجلسی میرید کنکورتون رو میدید قبول میشین میاین!!!!!! اصن استرس نداشته باشید همه چی آرمه و شما همه چیو بلدید من می دونم:smilies-azardl (113

سلااااام باحال... مرسی ی ی ی ی ....:bunnyearsmiley:

eeeeeeehsan

New member
هر چن ک تو ام سن بابابزرگ منو داری اما خودتـــــــــــــــــــــــــــــــ زودتههههههههههههههههه..... بی ادبـــــــببببببب........... زشت.....

خودت پیـری....:sdasdasd:.......خودت بی ادبـی....:sdasdasd:.......خودت زشتــی.....:sdasdasd:........من خیـلی هم خوشگلـم....:sdasdasd:

kolouche

New member

قربووونت...
البته نهال جونی ی موقع سو تفاهم نشده باشه.... من منظورم نبود کسی حرف واقعی نمیرنه.... ولی بضی وقتا خودمون اشتباه احساس میکنیم..... امیدوارم همه اشتباه احساس کنیم ک ب مطالب تسلط نداریم.....

eeeeeeehsan

New member
الان تو زیبایی؟؟؟......
من دیگه حرفی ندارم..... :|||||

حیف که ریا میشه وگرنه عکسمو نشونت میدادم!!
N_aggressive%20(4).gif

من از خونه بیرون نمیرم چون حوصله تلفات ندارم، دوباره عکسمم رو بذارم اینجا همون همونه باید خر بیارم و باقالی بار کنم!
اولیش هم خودتی که تلف میشی من میدونم.... :bunnyearsmiley:

nahal5555

New member
آخ گفتی آسمون....
منم فقط همینو بگم ک واقعا ب یاد آسمو جون هستم.... ینی واقعا زحمت میکشه.... هم برا ما هم برا خودش....... f70 هم خیلی زحمت کشید واقعا....:thanks:
ی نفر دیگم کلـــــــــــا زیاد زحمت میکشه ک ترجیح میدم اسم نبرم.... :ad54ad: :(40):

فکر کنم میدونم منظورت کیه....اره طفلی خیلی زحمت کشید.اره اسمشو نگی بهتره:25r30wi:
البته اگه درست حدس زده باشم

Immunity

Well-known member
سلام بچها خوبین خوشین؟! چیزی ب خط پایان نموندهاااا........فقط یسوال چرا کارت ورود بجلسه اینجوریه!؟ نصفش تو صفحه دو پرینت شده نصفشم صفحه 3!!!

آسمون

New member
سلام به همگی...فدای ابرازاحساسات کردناتون...بچه هامن بدجوراسترس دارم چیزی نمیگم که منتقلش نکنم...اما انگارهمه مث هم هسیم...اینقد نذرونیازکردم که نگو...اگه قبول نشم مسیرزندگیم عوض میشه کلا...آخه وزارت علومودوس ندارم...خلاصه ازهمتون داغونترخودمم...چون پارسالم تجربه بدی داشتم استرسم ده برابر سال اولی هاس...پس به خودتون امیدوارباشین و همه چی روبخدا بسپارین انشالله این جمع صمیمی همه همکلاس بشیم وحالشوببریم...به امیدقبولی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا