مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vet lab sciences

New member
دوستان بخش دکترا کسی نبود.خواستم در مورد این کتاب دانش بدونم.بصورت الگوریتمی هست.کسی استفاده کرده ببینه خوبه یا نه؟قیمتشم بالاست حدود 70 تومن.برای phd میخام.
مشاهده فایل‌پیوست 5809مشاهده فایل‌پیوست 5810مشاهده فایل‌پیوست 5811مشاهده فایل‌پیوست 5812

دکتر جان به نظرم کتابش فوق العاده باشه! خیلی لذت بردم چقدر قشنگ خلاصه ، دسته بندی و مصور کردن! ساخته شده برا مرور کردن.
واقعا می ارزه بش بخریش.
این کتاب حکایت هلو رو داره!!

PMN

New member
منظورم سال 91-92 هستش تاریخ رو سوال نوشته باشه 91 :smilies:

eeeeeeehsan

New member
دکتر جان به نظرم کتابش فوق العاده باشه! خیلی لذت بردم چقدر قشنگ خلاصه ، دسته بندی و مصور کردن! ساخته شده برا مرور کردن.
واقعا می ارزه بش بخریش.

ای بابا کاش زودتر میگفتی، من خیلی دنبال یه کتاب جمع بندی و هـــلو واری میگشتم!!!!!!!!
ایشالا.. سال دیگه...

nahal5555

New member
آخ نهـال من روز به روز داره هوس کتک زدن یکی درونم بیشتر میشه، تا سر ریز نشده میخـوای یکی دوتا نثارت کنم بلکه بشینی درست بخونی؟!! :))

خب عزیز گفتم که، برو یه لیوان قهوه، یا نسکافه، یا چایی درست کن، 2تا قاشق گلاب هم بریز توش، با عسل یا نبات شیرین کن و نوش جان کن، اونوقت استرست میریزه.
امتحان کن استرست اگه نریخت بزن تو گوش من!!!! :smiliess (8):

حيف که ديگه نميتونم بزنم تو گوشت
واقعا موثر بود,مرسى

eeeeeeehsan

New member
تو باز به سال ديگه فکر کردى؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:New (6):

بابا چیکار کنم؟!!! فکره دیگه میاد و میره..
02.gif

گزارش:

7 ساعت زبان
4 ساعت بیوشیمی

آآآآآآآی نفس کش.....
N_aggressive%20(6).gif

doosty

New member
دوستان بخش دکترا کسی نبود.خواستم در مورد این کتاب دانش بدونم.بصورت الگوریتمی هست.کسی استفاده کرده ببینه خوبه یا نه؟قیمتشم بالاست حدود 70 تومن.برای phd میخام.
مشاهده فایل‌پیوست 5809مشاهده فایل‌پیوست 5810مشاهده فایل‌پیوست 5811مشاهده فایل‌پیوست 5812
من این کتاب رو خوندم میشه گفت فوق العادست.حتما ازش استفاده کنید

kolouche

New member
میثاق شما خانومی یا آقا بالاخره.... من نفهمیدم...:motat:

بده ایمیلتو....

eeeeeeehsan

New member
آفرین احسان....
من ک امروز 4 ساعت ب نظرم خوندم..... ماشاللللللللله کولوووووووووووووو......:bunnyearsmiley:

بیـا جلو...
نه کارت ندارم بیـا جلو...
چــپ :eek:t0837h0nn8zfqu8ult راسـت

فردا میرسونیش به 10 ساعت، وگرنه تیکه بزرگه گوشته :eek:fftopic:

دکتـر

New member
واقعا می ارزه بش بخریش.

آخه میدونی چیه.من برای phd میخام.بعد این دکتر تخصصش هماتولوژی هست.نمیدونم برای دکترا جواب بده یا نه.خیلی هم گرونه.آدم نمیدونه ارزش داره یا نه؟حدود 300 صفحم هست.

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
سلام بچه ها

سوالات 91 رو میخوام

دعای خیر من همراهتان، کسی داره واسم آپ کنه:riz304:

eeeeeeehsan

New member
بچـه ها زمان داره میگذره، 2 روز دیگه فقط مونده!!!! من که خیلی استرس دارم، دلیلشم اینه که هیچی نخوندم... :sadsmiley:

یه سری لغات هم TrueLove90 گذاشته مال رفرنس جدیده، یه نگاه بندازین بد نیست:
لینک مستقیم

اگرم میخواین پرینت بگیرین بخونین:
دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا