مطالعه گروهی کنکور ارشد تغذیه ویژه سال 1395

mehrshad.namdar

New member
دوستان عزیز از خوندن جداول غافل نشید
خیلی از سوالات از جداول هست.
حتما حتما تمام جداول رو بخونید و حفظ کنید.
چند تا هم عدد میاد. این روزها نزدیک کنکور، اعدادد راحتر تو ذهن می مونه.
رژیم درمانی در بیماری های مختلف خیلی مهمه. معمولا یکی دوتا از سوالات مربوط به اعدادد در این بخش هست.

ilaidasarmad

New member
سلام دوستان تغذیه میشه بهم بگین تو این فرصت باقیمونده تمرکزم روی کدوم مباحث باشه کلا گیج شدم فکر میکنم هیچی یادم نمونده

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان
من دارم از فضای مجازی میرم. امیدوارم موفق و پیروز باشید. هم در آزمون پیش رو و هم در تمام مراحل زندگی تون. بدی هم دیدید حلال کنید. یا علی

digoxin

New member
سلام ازمون تخمی بود . من برای 100 درصد رفته بودم که تغذیه رو 100 درصد بزنم . اصلا سوالات به سختی سوالای تغذیه ندیدم . بیوشیمیش که خیلی اسون بود . فیزیولوژِیشم متوسط بود . زبانش که برای من فرقی نمیکرد اما وقت کم اومد . نمیدونم شماها از سوالای تغذیه راضی بودید یا نه

digoxin

New member
چرا هیشکی نمیگه چیکار کرده

داداش عزیز متاسفانه سوالای تغذیه از مدرن 2014 اومده بود و ما همگی رفرنس 2006 رو به ناچار خونده بودیم چون کتابای دکتر خ هم همین رفرنس بودن . سوالات عددی فوق العاده زیاد بود . امسال از ریز مغذی ها سوال نیومده بود اگرم اومد خیلی سخت و مفهومی بود . درس تغذیه رو هیچکس بالا نزده مطمئن باش چون من برای 100 درصد رفته بودم و 40 هم نزدم .

digoxin

New member
چه محافظه کار شدن ملت. دوره ما همه تو تاپیک فعال بودن

نه من با 20 تا 30 نفر که کنکور تغذیه دادن در ارتباطم . همه درس تغذیه رو خراب کردن . هر کسی بالای 40 زده باشه باید به رتبه تک امیدوار باشه

soheil6313

New member
ولی یکی از دوستای من که شرکت کرده تغذیه رو ۸۰ زده بیوشیمی رو کم زده

soheil6313

New member
شما با بقیه بچه ها در تماس بودین؟ بقیه چیکار کردن؟ دوست من از بیوشیمی خیلی میناله

shino

New member
شما با بقیه بچه ها در تماس بودین؟ بقیه چیکار کردن؟ دوست من از بیوشیمی خیلی میناله

بیوشیمی هم راحت نبود،ولی تغذیه همه رو غافلگیر کرد.من چند نفری میشناسم،تغذیه خیلی خراب کردن.شما قبول شده سالای قبلی؟

بالا