مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

saintangle

New member
این تعطیلات نشد بخونم دوروز پیشم ا پله ها افتادم دوتا انگشتم و سه تا ناخنم مشکل پیدا کرد.....
ولی حتما میام اینجا
جدی شروع کرده بودم برای خوندن
راستی ی سوال من سال بعد مهرماه تمام میشم.اگه امتحان بدم و قبول بشم مشکلی برای رفتن به دانشگاه برای ارشد دارم؟؟؟؟

mahsaa

New member
این تعطیلات نشد بخونم دوروز پیشم ا پله ها افتادم دوتا انگشتم و سه تا ناخنم مشکل پیدا کرد.....
ولی حتما میام اینجا
جدی شروع کرده بودم برای خوندن
راستی ی سوال من سال بعد مهرماه تمام میشم.اگه امتحان بدم و قبول بشم مشکلی برای رفتن به دانشگاه برای ارشد دارم؟؟؟؟

سلام ..انشاالله که زودتر خوب میشین...ولی بدون انگشت هم میشه درس خوند خخخ هیچ فرصتی رو از دست ندین دوست خوبم !!:rose:

تا امسال که اینطور بوده توی دفترچه نوشته باید تا 6/31 فارغ التحصیل بشین..

mahsaa

New member
از هر 200،000 نفر یک نفر نابغه به دنیا می آید...

ولی ...

95% همه آدم ها میتوانند با تلاش و یادگیری نابغه شوند...

که آن 5% باقیمانده عقب مانده های ذهنی هستند...

هرکسی که بخواد....تلاش میکنه و انشاالله حتما میتونه که موفق باشه...پس حتی یک دقیقه رو هم از دست ندین ..

موفق باشین دوستای خوبم:rose:

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
سلام به همه ی دوستان عزیز و زحمت کشان
خسته نباشید و خدا قوت
یه پیشنهاد به دوستان عزیز:
سعی کنید هر 4 درس رو هر روز مطالعه کنید به نفعتون می شه
پیروز باشید:rose:

hosein.m

New member
بچه ها من یه سوال دارم. اگر من کنکور وزارت علوم شرکت کنم برای شرکت در کنکور وزارت بهداشت به مشکل بر نمیخورم؟ ایندوتا کنکور ربطی به هم ندارن دیگه؟درسته؟

nutriti0n

New member
درود
یه سوال
من دست نویس فیزیو ق رو تهیه کردم اما یا بیس من خ کمه و یا این گنگ توضیح داده چون همش از علایم اختصاری بدون توضیح استفاده کرده و یا مباحث رو در سطح بالاتری توضیح داده و انگار باید اول یه چیزی بلد باشی بعد بری اینو بخونی چون خلاصه توضیح داده
بنظرتون از خود گایتون بخونم؟ (گایتونم حاشیه و بحث زیاده داره)
منبع مفیدی هست ک معرفی کنید که از بیس توضیح بده؟

- - - Updated - - -

درود
یه سوال
من دست نویس فیزیو ق رو تهیه کردم اما یا بیس من خ کمه و یا این گنگ توضیح داده چون همش از علایم اختصاری بدون توضیح استفاده کرده و یا مباحث رو در سطح بالاتری توضیح داده و انگار باید اول یه چیزی بلد باشی بعد بری اینو بخونی چون خلاصه توضیح داده

shima69

New member
بچه ها من یه سوال دارم. اگر من کنکور وزارت علوم شرکت کنم برای شرکت در کنکور وزارت بهداشت به مشکل بر نمیخورم؟ ایندوتا کنکور ربطی به هم ندارن دیگه؟درسته؟

نه دوست عزیز' هیچ تداخلی باهم ندارن' شما میتونید هم ارشد وزارت بهداشت' هم علوم' هم آزاد'هم فراگیر پیام نور و .... رو شرکت کنید ولی منطقی تر اش اینه که وقتتون رو و انرژی و نیروتون رو برای اونی که در اولیته بذارید'چون منابع باهم فرق میکنه شانس قبولی پایین میاد
موفق باشید

zamane

New member
سلام ... من سه فصل اول تغذیه رو خوندم .. اما با اینکه هرشب درسای روز رو مرور میکردم الان هیچی یادم نمیاد :14:
خیلی دارم تلاش میکنم اما به اندازه ای که میخونم جواب نمیگیرم :smilies-azardl (181
الان یکم سرد شدمو درسای قبل رو ول کردم ... میخام برم فصلای جدید رو بخونم .. اما این فکر که قبلیا رو خوب یاد نگرفتم اذیتم میکنه :dadad4:
اگه بتونم روحیمو بدست بیارم منم هر شب میام اینجا گزارش میدم ^_^

mehrshad.namdar

New member
درود
یه سوال

- - - Updated - - -

درود
یه سوال

دست نویس فیزیو ق خوب نیست. حائری از اون بهتره. مقایسه درصد های بچه ها سال قبل... فیزیو دست نویس ق ۳۸ درصد حائری ۴۵ گایتون ۸۰ کامل ق که تایپی ۷۰ بالا. اگه زمان ندارید حائری بخونید و تست هایی با جواب تشریحی رو بخونید..

saintangle

New member
سلام ... من سه فصل اول تغذیه رو خوندم .. اما با اینکه هرشب درسای روز رو مرور میکردم الان هیچی یادم نمیاد :14:
خیلی دارم تلاش میکنم اما به اندازه ای که میخونم جواب نمیگیرم :smilies-azardl (181
الان یکم سرد شدمو درسای قبل رو ول کردم ... میخام برم فصلای جدید رو بخونم .. اما این فکر که قبلیا رو خوب یاد نگرفتم اذیتم میکنه :dadad4:
منم مشکل شمارو دارم.گایتون که خوندم دوباره شروع کردم از اول...یجوری شدم..کمک

- - - Updated - - -

بچه ها میشه کسایی که از روش مطالعشون رازی هستن و نتیجه گرفتن به منم روششونو بگن

نوتر

New member
منم مشکل شمارو دارم.گایتون که خوندم دوباره شروع کردم از اول...یجوری شدم..کمک

- - - Updated - - -

بچه ها میشه کسایی که از روش مطالعشون رازی هستن و نتیجه گرفتن به منم روششونو بگن

این اتفاقی که برای شما دوستان رخ میدهد کاملا طبیعی است. و اصلا هم جای نگرانی نیست.

راه حلش فقط تکرار تکرار تکرار و بازم تکرار مطالبی هست که یاد گرفته اید
اگر چنانچه طوری برنامه داشته باشید که نذارید مطلبی که خوندین فراموشتون بشه (که با مرور زودتر امکان پذیره) کارتون خیلی راحتر خواهد شد
در این بین مهم اینه که روحیتون رو بخاطر یکی دو بار خوندن و فراموش کردن از دست ندین
اینم یادتون باشه هیچ کس در هیچ مرتبه ای نمیتونه همه ی مطالب خونده شده رو روز کنکور به یادش بسپاره
پیروز باشین:riz304:

bria

New member

سلام
همه این مشکل رو داریم، اولین کار اینه که روحیه ت رو نبازی.بنظرمن بعد از هر فصل تست بزنی و پاسخهای تشریحی رو که میخونی به کتاب یا ت مراجعه کنی مطالب بیشتر یادت میمونه.
سعی کن با حس خوب درس بخونی.نکاتی هم که نوتر گفته رو بخون و رعایت کن. موفق باشی

elnaz falahi

New member
سلام بچه ها من تغذیه طریقت میخونم و قسمت مادرن جزوم قدیمیه. ترجمه جدید شما از کجا میخونید؟ لازمه این قسمت های مادرن قدیمی خونده بشه؟

hosein.m

New member
اگر مطالب طبق منحنی فراموشی مرور بشن فراموش نمیشن. البته مرور طبق این منحنی کار خیلی خیلی سختیه.مرور طبق این منحنی اینجوریه: اولین مرور:یک روز پس از مطالعه
دومین مرور:دو روز پس از اولین مرور
سومین مرور:چهار روز پس از دومین مرور.
چهارمین مرور:هشت روز پس از سومین مرور.
پنجمین مرور:شانزده روز پس از چهارمین مرور.

آخرین ویرایش:

zamane

New member
اگر مطالب طبق منحنی فراموشی مرور بشن فراموش نمیشن. البته مرور طبق این منحنی کار خیلی خیلی سختیه.مرور طبق این منحنی اینجوریه: اولین مرور:یک روز پس از مطالعه
دومین مرور:دو روز پس از اولین مرور
سومین مرور:چهار روز پس از دومین مرور.
چهارمین مرور:هشت روز پس از سومین مرور.
پنجمین مرور:شانزده روز پس از چهارمین مرور.

اره سخته به نظرم .. اما جالبه .. سعی میکنم از اول آذر پیادش کنم و طبق این برنامه بچینم :) مرررسی

zamane

New member
این اتفاقی که برای شما دوستان رخ میدهد کاملا طبیعی است. و اصلا هم جای نگرانی نیست.

راه حلش فقط تکرار تکرار تکرار و بازم تکرار مطالبی هست که یاد گرفته اید
اگر چنانچه طوری برنامه داشته باشید که نذارید مطلبی که خوندین فراموشتون بشه (که با مرور زودتر امکان پذیره) کارتون خیلی راحتر خواهد شد
در این بین مهم اینه که روحیتون رو بخاطر یکی دو بار خوندن و فراموش کردن از دست ندین
اینم یادتون باشه هیچ کس در هیچ مرتبه ای نمیتونه همه ی مطالب خونده شده رو روز کنکور به یادش بسپاره
پیروز باشین:riz304:

بله :) حق با شماست .. طبق این منحنی فراموشی که دوستمون دادن پیش میرم ایشالا جواب بده :) مررسی

نوتر

New member
فک نکنم درس تغذیه با این حجم زیاد و وحشتناک طبق منحنی این چنینی جواب بده
بعدا که حجم مطالب خونده شده زیاد شد به مشکل میخورید
من وظیفم بود بگم :rose:

بالا