مطالعه گروهی برای قبولی درکنکورارشدفیزیولوژی93

simin69

New member
سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
اول منم امشب خب من دارم فیزیو کلیه می خونم زبان هم که مهارت 9 زیست جانوری هم دارم نت برداری میکنم بیو هم کمی تا قسمتی ابری:thanks:
همگی موفق باشید

saharandishe

New member
سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
اول منم امشب خب من دارم فیزیو کلیه می خونم زبان هم که مهارت 9 زیست جانوری هم دارم نت برداری میکنم بیو هم کمی تا قسمتی ابری:thanks:
همگی موفق باشید

سلام,درود,تبریک می گم,خیلی خوب خوندی,من جدیدازیادخوب کارنکردم,زبانم فقط تادرس 7تافل خوندم,هنوزم تومباحث اعصابم که تمومش هم نکردم!!!بیووزیستم که هیچی,ولی انشاالله ازاین فهته یک تغیراساسی به زندگیم میدم,دوستانی که قراره امشب تشریف بیاریدمنم اگه تونستم ساعت 9.30میام بازم ,اگه نه,فرداسرمیزنم.

simin69

New member
سلام,درود,تبریک می گم,خیلی خوب خوندی,من جدیدازیادخوب کارنکردم,زبانم فقط تادرس 7تافل خوندم,هنوزم تومباحث اعصابم که تمومش هم نکردم!!!بیووزیستم که هیچی,ولی انشاالله ازاین فهته یک تغیراساسی به زندگیم میدم,دوستانی که قراره امشب تشریف بیاریدمنم اگه تونستم ساعت 9.30میام بازم ,اگه نه,فرداسرمیزنم.
سلام عزیزم
اشکال نداره خیلی خوب هست ولی کاش همین طور که داریم پیش میریم از طریق اکانت یاهو شبها با هم برنامه بریزیم هرکس هر قسمتی رو که خونده به صورت صوتی توضیح بده واسه بقیه مخصوصا واسه فیزیو اینجوری همه می تونن قسمت های مختلف رو با هم شریک شن تازه یه جورایی هم ملزم میشیم بهتر و بیشتر بخونیم البته این نظر منه هر جور که صلاح می دونید

saharandishe

New member
سلام دوستان,من به یک نتیجه ای رسیدم,خوندن گایتون مفیدترازهرمنبع دیگه ای برای فیزیولوژیه!جتی ازدرسنامه هاهم بهتره!!!!

simin69

New member
سلام سلام
من اعصاب رو شروع کردم زیست هم نت برداری می کنم زبان هم لزگی می خونم
موفق باشید دوستان عزیز:rose:

- - - Updated - - -

سلام سلام

- - - Updated - - -

سلام سلام

- - - Updated - - -

سلام سلام

mw.ashel

New member

_ امکان موفقیت شما در هر کاری بستگی به این دارد که از خود باور مثبت داشته باشید.

_ موفقیت یعنی با آنچه داریم در بهترین شرایط خود ظاهر شویم.

_ موفقیت در انجام دادن متجلی می شود نه در به دست آوردن.

_ موفقیت در تلاش جان می گیرد، نه در پیروزی.

_ یگانه طریقموفقیت پشتکار، پشتکار و پشتکار است.

_ یک فرمول جالب برای رسیدن به موفقیت: بزرگ فکر کن، کوچک عمل کن، همین حالا شروع کن.

_ موفق نشدن گناه نیست، بلکه یک تجربه است برای موفقیت آتی.

_ موفقیت یعنی
خوشبختی، خوشبختی یعنی دستیابی به شادکامی و شادمانی و در نهایت، رسیدن به آرامش.

erers07

New member
بچه ها شدیدا نیاز دارم به اینکه بفهمم زیست چی بخونم بالاخره کمکم کنید ممنون میشم

saharandishe

New member
من برای زیست طلعت حبیبی میخونم!منابع زیست زیادشفاف نیستندهرکسی یه چیزی میخونه!!!

simin69

New member
سلامممممممممممممممممممممممم
چه خبر خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من از دست این بیو می خوام شهید بشم یکی نیست کمک کنهههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟

mw.ashel

New member
%D8%B1%D8%A7%D8%B2%20%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA.jpg

mostafa1368

New member
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان ،
من قصد دارم اول مدرک زبانه رو بگیرم بعد انشالله اگه خدا بخواد استارت بزنم برا دکترا
به امید موفقیت همگی.

simin69

New member
والا من تست جعفر نژاد رو هم دارم ولی میگن واسه خوندن احسانی زنوز بهتره!!!به نظرتون بگیرم این احسانی رو؟

saharandishe

New member
راستش من اجسانی رواصلانمیشناسم!!!ولی فکرنکنم حالابرای یک واحددرس این همه هم تلاطم نیازباشه که همش بخواییم منابع مختلف براش بگیریم!!!!زبان وفیزیوقوی باشن خودش کلی جلوتون میندازه.

elham2012

New member
سلام بچه ها..خوبین؟در چه حالین؟درسا خوب پیش میره انشالا؟
بچه ها از بین شماها کسی وزارت علومم شرکت کرده واسه فیزیولوژی جانوری؟
اونوقت منابعش واسه فیزیو همون 5..6 فصلیه که گفته فقط؟

simin69

New member
سلام بچه ها
چه خبر؟؟؟؟؟؟اوضاع چه طور پیش میره؟؟؟؟؟؟؟سحر جون کجایی؟؟؟؟؟؟:21:

بالا