مطالعه گروهی برای قبولی درکنکورارشدفیزیولوژی93

fereshte706

New member
سلام خدمت به همه دوستان.خوشحال شدم از اینکه به جمع 2 نفره من و سحر جون عزیزان دیگه هم اضافه شدن.همگی خوش آمدین.من طبق قرارمون اومدم ولی اون طور که میخواستم نرسیدم بخونم.چون پدرم کسالت داشتن و بیمارستان بستری بودن.اینو نگفتم که کم کاریمو توجیه کنم فقط جهت اینکه از شماها بخوام برای سلامتی همه مریضا دعا کنین اون گوشه های دعاتون از پدر منم یاد کنید.ممنون میشم.من بخش فیزیولوژی غشا عصب و عضله رو خوندم البته از 5فصل 3 فصل آخرشو چون 2تای اولشو قبلا خوندم.بیوشیمی فصل آب و الکترولیت.زیست جانوری فقط کلیاتشو خوندم.زبانم 130 لغت با لایتنرخوندم.خودم اصلا راضی نیستم ولی اگر خدا بخواد گوش شیطون کر این هفته تلاشموبیشتر میکنم.سعی دارم کم کم ساعات مطالعمو بالا ببرم.منتظر گزارشاتون هستم.

saharandishe

New member
سلام خدمت به همه دوستان.خوشحال شدم از اینکه به جمع 2 نفره من و سحر جون عزیزان دیگه هم اضافه شدن.همگی خوش آمدین.من طبق قرارمون اومدم ولی اون طور که میخواستم نرسیدم بخونم.چون پدرم کسالت داشتن و بیمارستان بستری بودن.اینو نگفتم که کم کاریمو توجیه کنم فقط جهت اینکه از شماها بخوام برای سلامتی همه مریضا دعا کنین اون گوشه های دعاتون از پدر منم یاد کنید.ممنون میشم.من بخش فیزیولوژی غشا عصب و عضله رو خوندم البته از 5فصل 3 فصل آخرشو چون 2تای اولشو قبلا خوندم.بیوشیمی فصل آب و الکترولیت.زیست جانوری فقط کلیاتشو خوندم.زبانم 130 لغت با لایتنرخوندم.خودم اصلا راضی نیستم ولی اگر خدا بخواد گوش شیطون کر این هفته تلاشموبیشتر میکنم.سعی دارم کم کم ساعات مطالعمو بالا ببرم.منتظر گزارشاتون هستم.

سلام فرشته جون توکه این هفته ترکوندی,اینکه خیلی عالیه]بهت تبریک میگم معلومه پشتکارخوبی داری عزیزم,من هم مبحث گوارشوانشاالله تایکشنبه بعدتموم میکنم,

fereshte706

New member
راستی برنامت برای هفته آینده چیه؟

سلام سحر جون.نه بابا.اتفاقا اصلا راضی نیستم چون دور نکردم اینجوری فراموش میکنم چون زیاده.ممنون ازلطفت عزیزم.میتونی یک تاپیک درست کنی واسه کسایی که ارشد فیزیولوژی قبول شدن بیان درصد ورتبه و دانشگاه قبولیشون رو بگن من سرعت اینترنتم کنده و صفحات رو به بدبختی باز میکنه.البته اگر زحمتت نیست و برات مقدوره.ممنونم.
میخوام تست بزنم مبحثی که خوندم و یک مرور کوچولو اگر وقت بشه قلب رو شروع کنم.ولی چون تست زیاد دارم شاید نرسم.بیوشیمیم تست فصل آب و الکترولیت.زیست جانوریم مبحث پروتوزوئرها اگر بتونم شروع کنم.زبانم هرچی بخونم کمه چون ضعیفم.ترسمم از زبان که ضریبش بالاست.شما چی؟

fatima.khosravi

New member
سلام به همه دوستان بچه ها من تا فصل٦٥ گوارش خوندم يعني قسمت هضم به علت مشغله كاري بيشتر از اين نميشه خوند

saharandishe

New member
فاطیماخانوم سلام شماهم خوش اومدید,شماهم خیلی خوب خوندید,فرشته جان,شکسته نفسی نکن,جدی میگم خیلی خوب خوندی,باشه تاپیکومیزنم حتما,براهفته بعدخون وگوارش+زبان 7درس تافل+کربوهیدرات+تست.

fereshte706

New member
سلام به همه دوستان بچه ها من تا فصل٦٥ گوارش خوندم يعني قسمت هضم به علت مشغله كاري بيشتر از اين نميشه خوند

فاطیمای عزیز سلام.خوش آمدی.اصلا نگران نباش.اتفاقا کسایی که سرشون شلوغ تره بهتر و بیشتر از وقتشون استفاده میکنن.و حتما موفقم میشن.چون فرصتشون محدودتره درست تر از وقتشون استفاده میکنن.موفق باشی.

fereshte706

New member
فاطیماخانوم سلام شماهم خوش اومدید,شماهم خیلی خوب خوندید,فرشته جان,شکسته نفسی نکن,جدی میگم خیلی خوب خوندی,باشه تاپیکومیزنم حتما,براهفته بعدخون وگوارش+زبان 7درس تافل+کربوهیدرات+تست.

ممنونم سحر جون.از این هفته سرم شلوغ میشه.چون باید برم.آزمایشگاه هم درس میدم.انشاءالله که موفق بشی عزیزم.ممنون از لطفی که داری.

saharandishe

New member
فرشته جون تاپیکوزدم,کم کم که درساجلوتررفت انشاالله ازهم رفع اشکال هم میکنیم,فاطیماجان برنامه شماچیه گلم؟ازاینکه به موقع تشریف آوردیدممنونم.

saharandishe

New member
شبتون به خیرتاهفته بعدهمتون روبه خدای بزرگ میسپارم.امیدوارم تندرست وموفق باشید.

fereshte706

New member
خوب دیگه.اگر کاری نیست.من کم کم برم.برای همه آرزوی موفقیت و روزهای خوب دارم.
سحر جون شب و روزهای خوبی داشته باشی.در پناه خدا

mina_m

New member
سلام به فرشته جان و سحر جان.موندم چرا این قدر حواس پرتم.فراموش کردم دیشب بیام.طوری نیست الان میگم.دوستان من تازه همین هفته به جمع شما میپیوندم.
حس می کنم خیلی عقبم.نمیدونم چیکار کنم.تنها کاری که کردم اینه که بخش فیزیولوژی از درسنامه اعصاب شهید بهشتی رو شروع کردم به خوندن.و البته زیان هم از روی امیر لزگی شروع کردم.

elham2012

New member
سلام بچه ها.طبق معمول نتونستم جمعه بیام،ولی گزارشاتونو دیدم.آفرین به پشتکار همگی..ایشالا نتیجه شو ببینیم:thumbsupsmileyanim:
فرشته جونم ایشالا خدا شفا بده تا زودتر خیال دوست گلمون راخت شه.
من بخش 2فیزیو رو تقربا تموم کردم.ایشالا این هفته قلب میخونم.زبانم 50 تا لغت از تافل 50 تا هم 1100 خوندم.میدونم کمه پس دعوام نکنین.ایشالا اینهفته بهتر میخونم.
به امید موفقیت هممون..

saharandishe

New member
سلام به فرشته جان و سحر جان.موندم چرا این قدر حواس پرتم.فراموش کردم دیشب بیام.طوری نیست الان میگم.دوستان من تازه همین هفته به جمع شما میپیوندم.
حس می کنم خیلی عقبم.نمیدونم چیکار کنم.تنها کاری که کردم اینه که بخش فیزیولوژی از درسنامه اعصاب شهید بهشتی رو شروع کردم به خوندن.و البته زیان هم از روی امیر لزگی شروع کردم.

سلام میناجان خوش اومدی ,چیزایی که خوندی خیلی عالیه,درسنامه هابه اندازه کافی قابل فهم بودند؟
بیوشیمی روهم دیگه کم کم بایدواردبرنامه کنیم.

saharandishe

New member
سلام بچه ها.طبق معمول نتونستم جمعه بیام،ولی گزارشاتونو دیدم.آفرین به پشتکار همگی..ایشالا نتیجه شو ببینیم:thumbsupsmileyanim:
فرشته جونم ایشالا خدا شفا بده تا زودتر خیال دوست گلمون راخت شه.
من بخش 2فیزیو رو تقربا تموم کردم.ایشالا این هفته قلب میخونم.زبانم 50 تا لغت از تافل 50 تا هم 1100 خوندم.میدونم کمه پس دعوام نکنین.ایشالا اینهفته بهتر میخونم.
به امید موفقیت هممون..

سلام الهام جان خیلی هم خوب خوندی,مااینجادعوانداریم به هیچ عنوان:riz277:,چون میدونیم هرکدوممون به اندازه ای که میتونسته تلاش کرده,غیرازاین که نیست؟هست؟
به نظرم شماهم خیلی خوب پیش رفتی عزیزم,به امیدآینده ای بهتر
:a2d3:
تاجمعه بعدمنتظرهمتون هستم
فرشته جان ,فاطیماجان,میناجان والهام جان
:ad54ad:

آخرین ویرایش:

mina_m

New member
خیلی ممنون.سحر جون واقعا به من قوت قلب میدی.بله.قابل فهمه.تا اینجاش که مطالعه کردم خوب متوجه شدم.اما یه کم نگرانم.میترسم فقط این درسنامه هارو بخونم. گایتون نخونم و ضرر کنم.خیلی سر دوراهی هستم.چیکار کنم واقعا؟

mina_m

New member
فرشته جان امیدوارم خدا هر چه زودتر به پدرتون سلامتی بده.

بالا