مطالعه گروهی برای قبولی درکنکورارشدفیزیولوژی93

Z0HRE

New member
سلام به همگی:)

دوستان منابع فیزیولوژی رو میشه بگین..ممنون

- - - Updated - - -

سلام به همگی:)

دوستان منابع فیزیولوژی رو میشه بگین..ممنون

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام دوستان
من امسال قصد دارم در آزمون ارشد مهندسی پزشکی شرکت کنم . یکی از درس هایی که جزو امتحان هست فیزیولوژیه و منبعی که براش معرفی کردن یکی کتاب گایتون هست و یکی دیگه کتاب احمد رستمی . من هیچ زمینه قبلی در مورد درس فیزیولوژی ندارم. به نظر شما اگه کتاب گایتون رو بخونم ،مطالبش رو می فهمم؟ اگه کتاب کم حجم تر و ساده تری سراغ دارید معرفی کنید.

سلام دوست عزیز
کتاب گایتون کتابی با صفحات زیاد با نکات ریز هست و خواندنش احتیاج به وقت و صبر و تکرار داره ، این کتاب گاها پیچیدگی هایی هم داره و احتیاجبه پایه ای بنام زیست عمومی و زیست دوران دبیرستان داره . من به شما کتاب فیزیولوژی پزشکی برای کنکور رو پیشنهاد می کنم . که اون کتاب هم کمی پیچیده هست . به هر حال کمی باید از قبل فیزیو بلد باشی دیگه......
روش دوم اینه که"جزو" بخونی ، "جزو" ها معمولا خلاصه برداری صورت گرفته و نکان کلیدی هم گفته شده....
و در آخر تا میتومی تسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست بزن
موفق باشی

آخرین ویرایش:

elham2012

New member
:smilies-azardl (113:rose::rose:سلام به بچه های گل فیزیولوژی..
ایشالا که همتون خوب و خوش و سرحال باشین
چقدراینجا سوت و کوره:ph34r-smiley: میبینم که همگی سخت مشغوله استفاده از لحظات آخرین..
اومدم یه خداقوتی بهتون بگم..نمیدونم میاین بخونین یا نه..
ایشالا وعده ما روز جمعه ۲۳,خرداد,ساعت ۱۵،شکستن شاخ کنکور فیزیولوژی
با آرزوی موفقیت هممون

elham2012

New member
:smilies-azardl (113:rose::rose:سلام به بچه های گل فیزیولوژی..
ایشالا که همتون خوب و خوش و سرحال باشین
چقدراینجا سوت و کوره:ph34r-smiley: میبینم که همگی سخت مشغوله استفاده از لحظات آخرین..
اومدم یه خداقوتی بهتون بگم..نمیدونم میاین بخونین یا نه..
ایشالا وعده ما روز جمعه ۲۳,خرداد,ساعت ۱۵،شکستن شاخ کنکور فیزیولوژی
با آرزوی موفقیت هممون

- - - Updated - - -

saharandishe

New member
سلام وخداقوت به همه ی پشت کنکوری ها،برای همه آرزوی موفقیت می کنم،هرچندبااینکه خودم همیشه تصورمیکردم درهمچین روزی یعنی نزدیک به کنکوربه همه ی درسهامسلط خواهم بودولی علی رقم تصوراتم اینگونه نشد!!!وزندگی من روبه سمتی سوق داد وتفکراتم روجوری هداییت کردکه الان میفهمم همه چیزکنکوروارشدنیست،فردی که درجست وجوی حقیقی دانش باشدچه دردانشگاه چه درخارج ازدانشگاه درحال کسب علم خواهدبودتاپای گوروخودرومحدودبه قبولی درکنکورودانشگاه نخواهدکرد،اینهارومی گم برای افرادی مثل خودم که آمادگی زیادی برای شرکت درامتحان ندارندولی ازامتحان فرارهم نمیکنند،مابایدانسانهای شادی باشیم وازلحظات خودمون نهایت لذت وشادمانی روببریم حالاچه کنکورقبول شیم چه نشیم!بایدکمی بیشتربه فکرزندگی هامون وسلامتیمون باشیم استرس سالهاپشت کنکورموندنهاوازسیرطبیعی زندگی جاماندنهابه مرورسلامتیمون روبه خطرمیندازه،کمی به فکرزندگی هامون باشیم،همین که همین اندازه شجاعت داریدکه سرجلسه کنکورحاضربشیدقابل ستایش هستید،آرامش خودتون روحفظ کنیدوسعی کنیدازموهبت های الهی بهره کافی روببرید،مباداروزی برسه که مانصف عمرمون تموم شده باشه وهنوزهم باخودمون بگیم بزاراین دوره اززندگی هم تموم بشه بالاخره راحت میشم،آسایش وراحتی راهم اکنون دریاب وآن رابه بعدازکنکورموکول نکن!

بالا