مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

obstetrician88

New member

آریاییان این روزها در تدارک هفت سینی از صلح کوروش..اقتدار داریوش..وطن پرستی خشایارشاه..زیبایی پارسه..شکوه پاسارگاد و بلند آوازگی ایران و ایرانی هستند.

پس ای هم نژاد من بر سر دعای تحویل سال ما را فراموش مکن

باشد که بلندای عمرتان به بلندای
نام پرآوازه هخامنش باشد

آغاز سال 93 بر شما دوستان عزیزم و خانواده محترمتان مبارک باد

سالی توام با شادی و سلامتی و سربلندی و پر برکت برای شما دوستان عزیزم آرزومندم

با احترام فراوان

royaaaaa

New member
"عیدواقعی"ازآن کسی است که،پایان سالش را "جشن"بگیرد،نه آغازسالی که از آن بی خبراست...
..."اخرسالتون قشنگ"...

midwifery87

New member
خداوندا ، نمیدانم چه تقدیری مرا فرموده ای اما

برای دوستان من عطا فرما :

هزار و سیصد امید

هزار و سیصد و نود بهروزی

هزار و سیصد و نود و سه لبخند زیبا

.
دوستای گلم عید همگیتون مبارررررررررررررررررک:thanks::thanks:
ایشاالله سال خوبی داشته باشین:rose:

obstetrician88

New member
برنامه اسفند 92
ویلیامز جلد 3 تمام کردم.....جلد 1 ویلیامز فصول 5-2-4 خواندم و فصل 3 را دیگه نمیخونم چون مربوط به جنین شناسیه..............پس باید گفت جلد 1 ویلی هم تمام شده

زنان :فصول19-2-17-10-15
نوزادان :فصول93-94-99-102
زبان: 504 کلماته اساسی را تمام کردم........46 کلمه تافل و مرور....یه سری کلماته زبان....آزمون سراسری سری اول 90-91.........

تست: زنان :فصول 1119-9-2-10-5....................نوزادان :فصول92-87-94-88 گلبان.....

برنامم برای فروردین که شروع هم کردم جنین شناسیه.....از کتاب درسنامه زنان فصول سرطان اندمت و فالوپ و تخمدانو حذف کردم پس سه فصل زنان بیشتر نمونده و تستا................و چند فصل نوزادان....................امیدوارم بتونم فروردینم پربار باشه.........
و مهم تر اینه بتونم مرور ویلیامزا و بهداشت.....و همون درسهایی که تموم میکنم رو تا پایان 21 خرداد انجام بدم..................و مهم تر از همه اگر بتونم در تست زدن مهارت کسب کنم خوبه از خودم راضی میشم چون الان تستایی که میزنم جنیه تشریحی داره بدون زمان و درصد گیری این کارو میکنم...............

امیدوارم همه سالی سرشار از شادی داشته باشین...
به امید سربلندی همه شما عزیزان
با احترام

آخرین ویرایش:

*somaye*

New member
سال نو همگی مبارک

ان شاالله امسال سال موفقیت ماست
بچه ها لطفاً از برنامه های آینده تون بگید
اللن تقریباً همه کتابا رو خوندین . من میخوام بدونم برنامه هفته به هفته چی باشه بهتره ؟
برنامه من اینه که تا 15 فروردین فقط بارداری زایمان بخونم و فصل های مربوط به سرطانهای زنان . بارداری رو دارم برای بار سوم میخونم و زنانو بار دوم
امیدورام از پسش بربیام
موفق باشیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد

mamaie

New member
سلام دوستان... سال نو همگی مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشید ... من حدود 2 هفته اس درست و حسابی درس نخوندم ... حس میکنم همه چی یادم رفته:smiliess (11):

mamaie

New member
سلام دوستان خوبم... واسم خیلی دعا کنید ... مشکلی برام پیدا شده و به احتمال زیاد نیاز به جراحی دارم... از نظر روحی هم فوق العاده داغونم... موفق باشین

obstetrician88

New member
سلام دوستان خوبم... واسم خیلی دعا کنید ... مشکلی برام پیدا شده و به احتمال زیاد نیاز به جراحی دارم... از نظر روحی هم فوق العاده داغونم... موفق باشین

سلام عزیزم
بلا به دور باشه...واقعا ناراحت شدم.....ان شاا...... خوب بشی و نیازی بخه جراحی نداشته باشی
امن شاللل عزیزم

mahtab724

New member
سلام منم دارم سعی میکنم خودمو اماده کنم واسه ارشد ولی خیلی وقتم کمه منم که از هفت صبح تا ساعت شیش همش دانشگاهم نمیتونم درس بخونم کلاسای دانشگاهمون خییییییییییییییییییییییییییلی خسته کنندست نمیدونم چجوری باید درس بخونم کاش میشد کلاسا رو نمیرفتم:sadsmiley:

mw.ashel

New member
22810048420234341117.jpg

22810048420234341117.jpg

آخرین ویرایش:

midwifery87

New member
سلام عزیزم
خدا بد نده ایشاالله خیلی زود خوب میشی
فقط روحیتو حفظ کن و غصه نخور گلم:rose:

mw.ashel

New member
سلام به همکارای خوبم. خسته نباشید و خدا قوت

از اینکه دوباره تونستم بیام انجمن و پیام های شما رو بخونم و تلاش هاتون رو ببینم خیلی خوشحالم و از اینکه کم میتونم شما رو همراهی کنم از همه شما معذرت میخوام چون حجم کاریم خیلی زیاد شده که وقتی برام نمیمونه تا بتونم به بقیه کارهام برسم و بیام انجمن و در این روزهای باقی مانده به کنکورتون در کنارتون باشم ولی دعاگوی همه شما هستم و امیدوارم همگی بتونید با تلاشی که انجام میدید موفق باشید.:riz304:

برای دوست خوبمون مامایی جان هم آرزوی سلامتی و شفای عاجل از درگاه ایزد منان دارم .
:riz304:

سلام بر همه دوستان
من از الان میخوام خودمو برای ارشد 94 آماده کنم
با وجود یک بچه 3ماهه لطفا بمن بگید چطوری شروع کنم و آیا درس خوندن با توجه به شرایط فعلی جامعه اصلا برای ما فایده ای هم داره؟
دوستان مامایی لطفا دلگرمم کنید
:smiliess (11):

hasti shakiba

New member
سلام بر همه ی دوستان عزیز امیوارم حالتون خوب باشه من تازه عضو این سایت شدم ترم7 مامایی هستم میخوام واسه ارشد 94 شروع به خوندن کنم ولی نمیدونم از کجا و چطور شروع کنم ممنون میشم اگه راهنمایم کنید

mw.ashel

New member
سلام بر همه ی دوستان عزیز امیوارم حالتون خوب باشه من تازه عضو این سایت شدم ترم7 مامایی هستم میخوام واسه ارشد 94 شروع به خوندن کنم ولی نمیدونم از کجا و چطور شروع کنم ممنون میشم اگه راهنمایم کنید

سلام بر همه دوستان
من از الان میخوام خودمو برای ارشد 94 آماده کنم
با وجود یک بچه 3ماهه لطفا بمن بگید چطوری شروع کنم و آیا درس خوندن با توجه به شرایط فعلی جامعه اصلا برای ما فایده ای هم داره؟
دوستان مامایی لطفا دلگرمم کنید
:smiliess (11):

سلام به همکاران خوبم . دوستانی که قصد شرکت در کنکور ارشد 94 رو دارند به نظرم بهتره از الان بیشتر بر روی دروس اصلی با ضرایب بالا تمرکز کنند و سعی کنند که همیشه مطالعه کنند و اینکه نا امید نشند.

"آرامش "و "صبر" رد پای خدا در زندگی ست
.
.
آرزو می کنم زندگیتان پر از رد پای خدا باشد .
:riz304:

maryam1368

New member
salam doostane azizam.be nazaretoon vase behdashte madar va koodak ketabe doctor soosane parsa ro khoonde basham kafie????

mamaie

New member
سلام بچه ها.... همگی خسته نباشین... از همدلی و دعا هاتون ممنونم... جراحی من فعلا به تعویق افتاد تا بعد کنکور انشالله...

mamaie

New member
دوستان فکر میکنین با توجه به کنکورای سال های گذشته چند درصد سوالات تکرار میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم اینه که اگه سوالاتو کار کنیم چقدر کمک کننده اس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا