مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mamaie

New member
ashel عزیز از اینکه این همه به ما روحیه میدی متشکرم امیدوارم همیشه موفق باشی

maryam1368

New member
دوستان فکر میکنین با توجه به کنکورای سال های گذشته چند درصد سوالات تکرار میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم اینه که اگه سوالاتو کار کنیم چقدر کمک کننده اس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

salam azizam fekr konam kheili tekrar nashe be nazare man 1 mahe akhar ro faghat moroor kon .man ta 20 ordibehesht ravanshenasi va behdasht ham ba testash tamoom mikonam badesh hame darsaro moroor mikonam ehsas mikonam hamaro yadam rafte.

obstetrician88

New member
سلام دوستان....
برنامه فروردین93:شروع جنین بود که عمومی را خواندم و از تخصصی ها 16-15-13 را خواندم...
زنان:7-4-6
زبان لزگی: سری اول و دوم و سوم آزمون سراسری زبان90-91 را کار کردم ....و سری اول و دوم 89-90..................504 را مرور کردم

تست: ویلیامز:26-33-43-22-25-11-24-31-32-38-56-41-42-49-45-34-40-15-9-13-14-20-21-52-16-17-23-48-30

تست نوزادان:101-102-90-
زنان:7

برنامه فروردینم که خیلی میترسیدم جنینو نتونم شروع کنم با توکل به خدا و دعای خیر دوستان و کمک های بی دریغشان و محبتهاشان به خوبی پیش رفت............

متاسفانه از نوزادان چند فصل مهمو از کتاب نخوانده ام و چند فصل زنان...دیگه هم نمیخونم...........هرچند استرس دارم

برنامم اینه که کل اردیبهشت ماه تستها و نکات فصل های باقیمانده زنان...و نوزادان و ویلی بزنم...........
و مرور بهداشت...و مرور زبان فقط..............
توکل به خدا

بچه ها کسی فرمول درصد گیری رو میدونه از حالا بتونم با درصد کار کنم؟ممنون میشم....
و این که کتاب 10 سال کنکور ارشد مامایی با پاسخنامه ..نشر جامع نگر بچها خوبه و از کی شروع کنم به زدن ؟آیا مثل زمان کنکور 2 ساعت با خودم برخورد کنم ...یا تست هر درسشو جدا بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیدوارم همه بچها بتوانند موفق باشن کنار هم..................

آخرین ویرایش:

obstetrician88

New member
سلام بچه ها.... همگی خسته نباشین... از همدلی و دعا هاتون ممنونم... جراحی من فعلا به تعویق افتاد تا بعد کنکور انشالله...

سلام عزیزم...واقعا خوشحالم....که این خبرو دادی...امیدوارم چیز مهمی نباشه...موفق باشی عزیزه دلم

maryam1368

New member
salam doostane Aziz kasi soalaye arshade moshave dar mamaei parsal ro dare bezare too site???ya hadeaghal soalate ravanshenasisho bezare..harchi gashtam too site nabood danlod konam.agar kasi dare mamnoon misham bezare soalasho bebinim

mohana

Well-known member
016.jpg

:thanks:​

mw.ashel

New member
جاده موفقیت سر راست نیست!

پیچی وجود دارد به نام "شکست"

دور برگردانی به نام "سردرگمی"

سرعت‌گیرهایی به نام "دوستان"

چراغ قرمزهایی به نام "دشمنان"

چراغ احتیاط‌هایی به نام "خانواده"

اما اگر یدکی به نام *عزم* داشته باشید

موتوری به نام *استقامت*

و راننده‌ای به نام *خدا*

به جایی خواهید رسید که **موفقیت** نام دارد.
:thanks:
:rose:

maryam1368

New member
salam doostane Aziz kasi soalaye arshade moshave dar mamaei parsal ro dare bezare too site???ya hadeaghal soalate ravanshenasisho bezare..harchi gashtam too site nabood danlod konam.agar kasi dare mamnoon misham bezare soalasho bebinim

mamaie

New member
چه لطیف است حس آغاز دوباره و چه زیباست رسیدن به روز زیبای تنفس... وچه اندازه شیرین است این لحظه که تو فرشته هستی از جانب خدا برای ایجاد حس بودن و زندگی... قوت بر دستان مهربانت .... لبخند بر لبان خندانت.... روز ماما بر شما دوستان مبارک.... و به امید پیروزی برای همه

obstetrician88

New member
ضربان قلب ماما، ترنم آهنگ زیبایی است که به مادر مهر مادری می بخشد و به نوزاد دنیایی جدید با همه زیبایی هایش هدیه می دهد. آنان فرشتگان ایثارگری هستند که نبض حیات را با دست های پرتوان خود در دامان مادر به امانت می نهند.

روز جهانی ماما بر همه شما دوستان عزیزم مبارک

mw.ashel

New member

97383979450162166623.jpg

روز جهانی ماما ، روز سبز شکفتن و روز فرشته های مهربان خدا به همه همکارای خوبم مبارک .

میدونید چیه ؟

این روزا حس عجیبی دارم .

حس میکنم سال دیگه همین موقع یعنی روز ماما ، من دیگه این که الان هستم نیستم !

یکی از مهمترین این تغییرات همونه که خودم با دستهای خودم قراره ایجادش کنم . امیدوارم تا یک سال بعد به حدی که میخوام رسیده باشم .

اما فقط اون نیست . من ایمان دارم که یه اتفاقای خوب در راهه . اتفاقایی که خوشحالم میکنه .

طوفان انرژی در راه است .:thanks:

*somaye*

New member
بچه های مامایی کجا هستیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد؟
بیاید اینجا گزارش بدید تو رو خدا
بیاید نذارید دوستاتون احساس تنهایی کنند

البته الان همه استرس دارند
ولی طبیعیه ............... نگران نباشید

من از چهار روز قبل نوزادان و بهداشت رو مرور کلی کردم تا جمعه بارداری و روان شناسی رو مرور میکنم
برای هفته آینده می خوام زنان رو تو سه روز مرور کنم بعدش خدا بزرگه:riz304:

mamaie

New member
بچه های مامایی کجا هستیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد؟
بیاید اینجا گزارش بدید تو رو خدا
بیاید نذارید دوستاتون احساس تنهایی کنند

البته الان همه استرس دارند
ولی طبیعیه ............... نگران نباشید

من از چهار روز قبل نوزادان و بهداشت رو مرور کلی کردم تا جمعه بارداری و روان شناسی رو مرور میکنم
برای هفته آینده می خوام زنان رو تو سه روز مرور کنم بعدش خدا بزرگه:riz304:

سلام دوست ماما.... میشه به منم بگین چطوری با این سرعت دروس رو مرور میکنید؟ من نمیتونم همش فکر میکنم یادم میره:33:

obstetrician88

New member
سلام به همه دوستان....و عرض خسته نباشی دارم........و خداقوت بابت انرژی هایی که گذاشته ایم همه در این ماه پایاینی

برنامه ای اردیبهشت انجام دادم
کتاب تست گلبان ویلیامز و نوزدادان وجنین شناسی را با بررسی نکاتشان تمام کردم......هرچند گلبان جنین شناسی همه فصلا رو نزدم چون همه فصول را از کتاب نخونده بودم
مهارت های لزگی را 12 مهارت کلماتشو حفظ کردم دوباره هرچند کلماتی بود که از ذهنم رفته باشه ولی باز مرور کردم و تصمیم دارم یه باره دیگه هم مهارت ها را مرور کنم
زنانو درسنامه خانم تقی زاده را تست ها را مرور کردم.......و بعضی فصولش را سریع نگاه میکردم

حالا از امروز شروع کرده ام مثل کنکور سراسری با خودم برخورد کرده ام تا انشااا... اگر عمری باقی باشه با توکل به خدا تا 21 خرداد کتابی دارم مجموعه سوالات کارشناسی ارشد مامایی که از سال 79 تا 91 را((((((نشر جامع نگر.....از خانم هدی تفضلی هرندی و منصوره یزد خواستی با پاسخ تشریحی و نکات بالینی))))) داره...یعنی مثل سر جلسه نشستن هست...البته زبان رو نداره ولی من از اونجا که کتاب لزگی را دارم و قسمتی از لزگی هم سوالات سنوات سال گذشته است از سال 82 تا 91.....خوب سال 79 تا 81 مکه زبان ندارم در کتاب کارشناسی ارشد باید چیکار میکردم؟که اومدم برای زبان درسنامه لزگی مثلا بعضی آزموناش مربوط به صبحه اومدم تقسیم کردم........
و از امروز شروع کردم.......امروز سال 79 رو زدم و متاسفانه بگم درصدام خوب نبود...............ولی هنوزم امید هست...مهم اینه اینقدر خدا کمکم کرده که تا به امروزو تونستم تلاش کنم...........................پس تا 21 خداد حق ناامیدی ندارم.......شما هم همین طور....بقیشو دست خدا میدم.............................من حرکت زیاد کردم با کمک خودش و حمایت دوستان...........................................امیدوارم اول همه دوستان نتیجه بگیرن منم جز کوچکی از قبولی ها باشم........

بچها باید این حسو در خودم قوی کنم که هرچی نمیدونم رو ازش بگزرم ....................که هنوز نتونستم..................کوچکترین شکو باید بگزرم...........................

......از 31 اردیبهشت تا 21 خرداد

79-80....................................................زبان عمومی سری صبح 83-84صفحه 309لزگی
81-82....................................................................زبان صبح 84-85 صفحه 329
82-83..............................................................................زبان عمومی عصر 82-83
83-84...................................................................................زبان عصر 83-84
84-85...................................................................زبان عصر صفحه 339
85-86..........................................................زبان عمومی صبح 347
86-87...........................................................................زبان عصر صفحه 357
87-88..................................................زبان عصر 379
87......................................................................زبان صبح 367
88-89...................................................زبان عصر ثفحه 405
89-90..............................................................................زبان عصر سری سوم..........457
90-91...................................................................زبان نوبت صبح سری اول 391
91-92....................زبان صبح سری دوم 417

آخرین ویرایش:

*somaye*

New member
سلام بچه ها............:bunnyearsmiley:

امیدوارم همه موفق باشید
obstetrician88دوست عزیزم ، شما حتماً قبول میشید ...شک نکن

من خیلی استرس دارم روزی یک بار میام اینجا چک میکنم ببینم بقیه در چه حالن ولی یکم ناانید برمی گردم ..........آخه چرا بقیه بچه ها نمی گن چه کار میکنن!

دیگه نکات تکراری شده و دارم مرور میکنم.............تستا برام مثل بازی شده .....تست میزنم و بعدش درصدامو می گیرم و تو یه جدول یادداشت میکنم !!!:smilies-azardl (181

ولی این نگرانی لعنتی بعضی وقتا خوشیامو به هم میزنه:New (6):

با آرزوی پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیروزی:a2d3:

obstetrician88

New member
سلام بچه ها............:bunnyearsmiley:

امیدوارم همه موفق باشید
obstetrician88دوست عزیزم ، شما حتماً قبول میشید ...شک نکن

من خیلی استرس دارم روزی یک بار میام اینجا چک میکنم ببینم بقیه در چه حالن ولی یکم ناانید برمی گردم ..........آخه چرا بقیه بچه ها نمی گن چه کار میکنن!

دیگه نکات تکراری شده و دارم مرور میکنم.............تستا برام مثل بازی شده .....تست میزنم و بعدش درصدامو می گیرم و تو یه جدول یادداشت میکنم !!!:smilies-azardl (181

ولی این نگرانی لعنتی بعضی وقتا خوشیامو به هم میزنه:New (6):

با آرزوی پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیروزی:a2d3:

سلام دوست من.....راستش من قبولیو خیلی دلم میخاد...همه میخان و بخاطرش زحمت میکشن حالا چه کسایی که تا حالا گزارش دادن و چه ندادن...من تمام تلاشمو تا روز آخر اگر خدا بخواهد انجام میدهم ولی من الان 3 ری تست از سال 79 تا 83 رو زدم اصلا از وضعیت تست زدنم راشی نیستم...همون چیزی که میدونستم درش ضعف دارم و میدونستم هرچی تلاش کنم ولی این ضعفو برطرف نکنم نتیجه نمیگیرم...امسال اولین سالیه که تست میزنم اینم در ماه آخر...کتابایی هم که تست زدم رو وقت نمیکنم برگردم.....برخلاف کلمه هایی متعدد و فراوانی که از زبان حفظ کرده ام باز 22 الی 25 درصد دارم میزنم و این خیلی کمه.....................و بقیه درصدام 40.......
ناامید نمیشم ادامه میدم...............................حق ناامیدی ندارم حالا که تا اینجا پیش رفتم...................................................دلمم نمیخاد دیگه بیشتر از 23 خرداد کنکور باشه چون واقعا خسته ام از روحی........................تمام روزها خوام کم شده و تلاشم زیاد و زیاد تر ولی درصدام تلاشمو نشون نمیده .................ولی هوهنوز کنکور 83 تا 92 رو در پیش دارم .........................امیدوارم که بتونم دفعه بعد که گزارش میدم راضی بوده باشم.................

امیدوارم همه شما دوستان موفق باشین

obstetrician88

New member
سلام دوست من.....راستش من قبولیو خیلی دلم میخاد...همه میخان و بخاطرش زحمت میکشن حالا چه کسایی که تا حالا گزارش دادن و چه ندادن...من تمام تلاشمو تا روز آخر اگر خدا بخواهد انجام میدهم ولی من الان 3 ری تست از سال 79 تا 83 رو زدم اصلا از وضعیت تست زدنم راشی نیستم...همون چیزی که میدونستم درش ضعف دارم و میدونستم هرچی تلاش کنم ولی این ضعفو برطرف نکنم نتیجه نمیگیرم...امسال اولین سالیه که تست میزنم اینم در ماه آخر...کتابایی هم که تست زدم رو وقت نمیکنم برگردم.....برخلاف کلمه هایی متعدد و فراوانی که از زبان حفظ کرده ام باز 22 الی 25 درصد دارم میزنم و این خیلی کمه.....................و بقیه درصدام 40.......
ناامید نمیشم ادامه میدم...............................حق ناامیدی ندارم حالا که تا اینجا پیش رفتم...................................................دلمم نمیخاد دیگه بیشتر از 23 خرداد کنکور باشه چون واقعا خسته ام از روحی........................تمام روزها خوام کم شده و تلاشم زیاد و زیاد تر ولی درصدام تلاشمو نشون نمیده .................ولی هوهنوز کنکور 83 تا 92 رو در پیش دارم .........................امیدوارم که بتونم دفعه بعد که گزارش میدم راضی بوده باشم.................

امیدوارم همه شما دوستان موفق باشین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا