مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mamaie

New member
سلام بچه ها.... منم خیلی سوالات تو ذهنمه که میخوام بدونم... یکی اینکه کتاب زبان چی بخونیم که بهتر باشه؟

mamaie

New member
نظرتون راجع به جزوات چیه؟ خوبه اونارو هم بخونیم؟ کمک میکنه؟

فاطیما 2

New member
من فعلا از ترجمه ویلیامز شروع کردم و همزمان با مطالعه درس متن انگلیسیش هم از رفرنس اصلی تطبیق میدم
به نظرم جالبه
بد نیست امتحان کنید:ahi5slcgm04mi8jqqkl
این هم لینک دانلود کتاب وییامز به زبان اصلی
سایت پزشکان کرمانشاه

کسی می تونه بهم بگه بهداشت از چه کتابهایی بخونم

mw.ashel

New member
سلام بچه ها.... منم خیلی سوالات تو ذهنمه که میخوام بدونم... یکی اینکه کتاب زبان چی بخونیم که بهتر باشه؟

برای شروع از 504 خوبه و بعدش رضا زاده و در آخر لزگی و راحت تر میشه خوند و نتیجه گرفت.

نظرتون راجع به جزوات چیه؟ خوبه اونارو هم بخونیم؟ کمک میکنه؟

فقط رفرنس رو خط به خط بخونید و خلاصه برداری کنید یا زیرش خط بکشید و مرور کنید.

فاطیما 2

New member
امسال از کتاب مایلز برای مامایی(منظورم مشاوره در مامایی نیست)نیاز هست خونده بشه

mamaie

New member
ممنون... من کتاب هورمون شناسی و تنظیم اسپیروف رو خوندم البته فقط فصل تنظیمو مال انتشارات گلبان فرقی داره با انتشارات شهراب ... و اینکه فصل هورمون شناسی که نمیاد درسته؟

mamaie

New member
مایلز همون 4 فصل پارساله یا 2باره اضافه شده؟ ویلیامز همه ی فصول باید خونده بشه ؟

mw.ashel

New member
مایلز همون 4 فصل پارساله یا 2باره اضافه شده؟ ویلیامز همه ی فصول باید خونده بشه ؟

فعلا که همون 4 فصل است و باید منتظر اطلاعیه ها باشید ، ولی به نظر من شما شروع کنید به خوندن همون فصول امسال .

mw.ashel

New member
ممنون... من کتاب هورمون شناسی و تنظیم اسپیروف رو خوندم البته فقط فصل تنظیمو مال انتشارات گلبان فرقی داره با انتشارات شهراب ... و اینکه فصل هورمون شناسی که نمیاد درسته؟

به نظر من خوندن این کتاب لزومی نداره چون اگه بتونید بقیه منابع رو خوب بخونید میتونید نتیجه بگیرید .و انتشارات فرقی نمیکنه چون اصل ترجمه دو کتاب شبیه هم هست.

obstetrician88

New member

مایلزو که دوستان گفتن
ویلیامز جلد 1..میگن ژنتیک حذفه...
جلد 2 و 3 حذفیات نداره.......ولی وقتی میخونیش گفته های محققا رو خط بکش بیشتر نظر کالج رو بخون..............

برای زبان هم دوستان کمک خواستن...............من لزگی رو میخونم و واقعا خیلی سخته.....ولی دوستان که تجربشون بیشتره استفاده کنید که 504 فرمودن و بعد رضازاده.انتها لزگی

فاطیما 2

New member
سلام به همگی .من انشالله بطور دقیق از اول مهر شروع می کنم وگزارش هم میدم امیدوارم بهم بتونیم روحیه های عالی بدیم تا خوب پیش بریم

obstetrician88

New member
با سلام و درود به همه شما دوستان عزیزم...
برنامه ای که این هفته اجرا کردم
فصول 25 و 26 از جلد 2 ویلیامز

بهداشت سوسن پارسایی فصول 6-7-8-11-20..........................که ای کاش فصل 11 نمیخوندم...بسیار مزخرف...و اصلا غیر از چند نکته وقتتمو خیلی گرفت و کسلم کرد...تستای آخر کتاب بهداشتو که از سال 1378 هست...چند سری را زدم.....و خوب بود
کمی تست دنفور1991 که البته شبیه یه مجله هست....و معلومه که قدیمی هست و مبحث جلوگیری بارداری.مال پرزانتاسیون...عفونت...که هرکدام 20 تست داره زدم و بررسی کردم و نکته برداشتم...........

و اما زبان..لزگی...مهارت 5 که بسیار کلمات زیادی داشت ریز به ریز بیرون آورده و حفظ کرده ام......و مرور بسیار کلمات مهارت 5 و خود مهارت را کار کردم...مهارت 2مرور کلمات.......در آوردن کلماته مهارت 6 و در حال حاضر هم مشغوله پیدا کردن معنی لغاتم.........

مرور جلد 2 ویلیامز فصل جفت.....که اصلا نتونستم کاملا نکاتو بخونم.....بچه ها از مرور خوشم نمیاد..بعضی نکته ها و دقت بیشتر بدستم میده و بعضی وقتها هم حالمو میگیره که فلان چیزو که داری مرور میکنی یادت نیست........

برنامه من از فردا....جلد 2 ویلیامز.......چند فصلش
بهداشت
زبان مهارت 6و مرور حتما
اگر خدا بخواهد و قبول کنه
بدون کمک های خداوند هیچکدام نمیشه

راستی زهرا جان من از بهداشت سوسن پارسایی...فصل راههای جلوگیری رو نخونم..؟و یا ایدز...به نظرت نخوندنه کدوم فصول از سوسن پارسا رو انجام ندیم؟....

mw.ashel

New member
با سلام و درود به همه شما دوستان عزیزم...

راستی زهرا جان من از بهداشت سوسن پارسایی...فصل راههای جلوگیری رو نخونم..؟و یا ایدز...به نظرت نخوندنه کدوم فصول از سوسن پارسا رو انجام ندیم؟....

همکار خوبم حسته نباشی و خدا قوت ،به نظرم قسمت های تنظیم خانوادش را نخونید و دستوالعمل ها کافیه و یه قسمت واکسیناسیون واقعا نیاز نیست و اونم رو از دستوالعمل وزارت خونه بخونید.

mamai86

New member
من با بچه خيلي سخت ميتونم درس بخونم
پيشنهادي واسم ندارين بچه هااااااا؟؟؟

mw.ashel

New member

سلام مامان آذر....خوبی؟ عزیزم شما ساعات خوابتو با بچه تنظیم کن وقتی اون میخوابه شما هم خوب بخون و در کل ساعتت رو تنظیم کن و اون وقتای که حوصله داری بخون

obstetrician88

New member
عرض سلام و خسته نباشی.....به آذر همیشه بهارم....حالت چطوره؟شادی جونم چطوره؟دوستی هرچی که باشه شما فقط به مرور نیاز داری مثل من که تازه کار نیستی برای خوندن.......

خودتو اصلا ناراحت نکن به نظره منم زهرا جان درست میفرماییند......هرگاه نینی خوابه.......کنارش بشین بخون................

midwif.mah

New member
سلام به همه هم هدفی های خوبم.خسته نباشید از این راه شیرین وکمی هم سخت.چند تا خواهش داشتم.
اولا اینکه کسانی که هم جنین 2010هم 2012رو دارن یه لطفی بکنن تغییرات هر فصل رو در تاپیکی به نام تغییرات جنین 2012واسه ماهایی که 2010رو داریم بزارن.ایشالله که یک در کنکور وهزار در زندگی دنیا واخرت نصیبشون کنه.
دوما من اصلا از این مسئله های جمعیتی واماری بهداشت سر در نمیارم.اگه کسی اونا رو فوله بیاد واسه ما هم توضیح بده.بقیه بهداشتم که حفظیه وکاری نداره.
سوم اینکه خواهشا بچه هایی که سوالات مامایی ومشاوره امسالو دارن از صفحاتش عکس بگیرن واپلود کنن همین جا بلکه بعد از ماه ها چشم انتظاری چشمون به جمال منور این سوالات اشنا بشه.اخه تو هیچ سایتی پیدا نکردم.
و چهارم:کسانی هم به لطف خدا امسال مشاوره قبول شدن بیان واطلاعات درست وحسابی به ما ها هم بدن بلکه بتونیم یه انتخاب درست بکنیم.وبچه های قبولی تهران میشه بپرسن ببینن امسال تهران مشاوره میزاره یا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا