مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

گل بهار

New member
برنامه ریزی من طوریه که باید تا بهمن تمام درسا رو تموم کنم. البته هنوز فاینال ندادم و استرس اون باعث کند شدن کارم میشه.خدا کمکمون کنه:a2d3:

shima.p

New member
سلام گلبهار
ی بانک سوالات هس ماله دکتر صلاحی.انتشارات گلبان هم یک درسنامه جدیدا برای مامایی ها چاپ کرده که جلد دومش بانک سوالات هستش

royaaaaa

New member
سلام
من بعد از3هفته مرخصی از انجمن برا امتحانای فاینالم و تسویه از دانشگاه اومدم اینجا....
وای تموم شدم تموم شدم
خدایا شکرت

royaaaaa

New member
خداقوت برا همه عزیزان
منم ان شاءا...دارم یواش یواش خودمو جمعوجور میکنم
واسه شروع ارشد

خدا قوت به همه

shivap

New member
سلام بچه ها من امید به سهمیه بدون کنکورم داشتم،اما نشد!!!!با اینکه نخوندم نتیجه معقولی گرفتم از کنکورم نمره ام 205شد رتبه ام هم 225!!!درصدامم جنین 47 زنان 32 نوزادان 56 بهداشت 67 داخلی 44 زبان 51
اگه زناننمو بالا تر میزدم حتما قبول بودم!!!هر سال یه درس سرنوشت سازه شما هیچ درسیو کنار نذارید!!!دعا کنید بتونم بهتون پیوندم!!فعلا امروز میرم پیش روانشناس تا شاید روحیه ام برگرده،به امید موقیت همه

fagoli

New member
سلام بچه ها من برگشتم.
برنامه این هفته من لین بود
فصله 17بارداری.
فصله یکه جنین.
زبان عمومی.

obstetrician88

New member
با سلام...برنامه هفته اخیر من متاسفانه خیلی جدی نبود چون من دانشگاه رفتم و 5 شب شبکاری به جای ان آی سی یو نوزادان برامون گذاشته بودن و آخرین کارآموزیه ترم 8 من بود......کمی درسنامه پیشگیری از بهداشت رو خوندم.......................بقیه رو واقعا نتونستم اگر خدا بخواهد از هفته آینده از 13 مهر جبران میکنم

به امید موفقیت همگی

sss

New member
سلام من هم از هفته پیش شروع کردم فعلا نوزادان سه فصل مروری بر مرگ ومیر -نوزاد -اختلالات متابولیک رو خوندم از باداری مول رو خوندم و از زبان هم دارم لغات دبیرستان رو مرور میکنم .

forouzgol

New member
راستی میگن زنان یه مقدارش تغییرکرده کی خبر داره؟ ندیدم جایی اعلام کنن!

royaaaaa

New member
سلام به همگی
برنامهی من از13مهرتا18مهر
2فصل داخلی
1فصل بارداری
2درس تافل
1مهات لزگی
3فصل بهداشت

ان شاءالله بتونم اجراش کنم:thumbsupsmileyanim:

ممتاز

New member
سلام بچه ها منم از امروز وارد انجمن شدم و میخوام در جریان برنامه های هم قرار بگیریم
من فعلا از درسزبان شروع کردم 504 رو میخونم فعلا، روزی 2الی 3 درس برحسب یادگیریم میخونم همتون موفق باشین دوستان خوب...

گل بهار

New member
سلام به تمام دوستای پر از انرژیم
داشتم امروز فصل 19 نواک رو میخوندم. راجبه نئوپلازی سرویکس.
سختتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتته. نمیدونم باید چطور بخونمش. واسه همینم کتابو بستم چون اعصابمو خورد کرد.
خواهش میکنم راهنماییم کنید. که چطور بخونمش .
لطفاااااااااااااااااااااا
:sad:

midwifery87

New member
سلام به تمام دوستای پر از انرژیم
داشتم امروز فصل 19 نواک رو میخوندم. راجبه نئوپلازی سرویکس.
سختتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتته. نمیدونم باید چطور بخونمش. واسه همینم کتابو بستم چون اعصابمو خورد کرد.
سلام عزیزم منم همین مشکل رو دارم کلا با نواک مشکل دارم.
تصمیم دارم به پیشنهاد دوستان ارشدی چاپ جدید شیرمحمدی که اومد فقط همونو بخونم

mw.ashel

New member

دوستان خوبم ، اگر نسبت به قبل کمتر میتونم به انجمن سر بزنم از تک تک شما معذرت میخوام ، چون واقعا مشغله های زیادی دارم که باعث میشه دسترسی به نت برام محدود بشه و اون زمانهایی هم که میام ، با لطفی که همه دوستان انجمن نسبت به من دارند با پیام خصوصی وپیغام هایی که در پروفایلم میذارند، شرمندشون هستم، و این به معنی فراموش کردن شما عزیزان نیست و نخواهد بود.

اگر سوالی داشتید همیشه در حد آگاهی و توانم قادر به پاسخ گویی هستم.

برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم .:rose:

mw.ashel

New member

همکار خوبم فقط قسمت های مهم رو بخون که شامل علایم و تشخیص
،( اندیکاسیون، کنترااندیکاسیون ) و درمان هست و بعدش همه اینارو در کنار هم قرار بده و شروع کن به تست زدن و به خاطر اینکه بیشتر سوالات زنان به صورت بالینی طرح میشه شما بایستی به تمام نکات مبحث مورد نظر خودتون ، تسلط کافی داشته باشید.

فاطیما 2

New member
سلام به همه دوستانم .منم ویلیامز 10 فصلش رو خوندم .اما از برنامه ریزی زبانم عقب افتادم .امیدوارم همگی موفق باشید.:wacsmiley:

obstetrician88

New member

همکار خوبم فقط قسمت های مهم رو بخون که شامل علایم و تشخیص
،( اندیکاسیون، کنترااندیکاسیون ) و درمان هست و بعدش همه اینارو در کنار هم قرار بده و شروع کن به تست زدن و به خاطر اینکه بیشتر سوالات زنان به صورت بالینی طرح میشه شما بایستی به تمام نکات مبحث مورد نظر خودتون ، تسلط کافی داشته باشید.

هرجا باشی تو قلبه ما جا داری
انشا... همه زندگیت به کامت باشه.ووووووموفق و شادکام باشی

obstetrician88

New member
برنامه درسی من از 13 مهر تا امروز جمعه19مهر
نوزادان فصول و تست این فصل 98 -107و نکته برداری
زبان مهhرت 6 که هنوزم ادامه داره حفظ کلماتش که از 7 صفحه 4 صفحه رو حفظ کردم ...و باید این هفته هم همان مهارت 6 بمونم انشاا..تموم بشه...درس 1 و 2 کتاب 504 رو کلماتشو همراه زبانم که میرم میخونمو حفظ میکنم........کتاب تاچستون لول 5 هستم

ویلیامزفصل 18 . خوندم19 و الان فصل 35 رو دارم میخونم از 29 صفحه 10 صفحه رو خوندم و باید ادامش بدم طی این هفته جاری به امیدخدا
درسنامه پیشگیری هم یه قسمت هاشو خوندم مربوط به درس بهداشت

خدایا به همه کمک کن ...
من میخونم ولی بعضی جاها افت میکنم....و فکر میکنم خوندنم کافی نیست و یا شاید با دقت نخونده ام و یا شاید خوندنم در حد ارشد نیشت
نمیدونم

امیدوارم برسم بخونم فقط
نه فقط من بلکه همه قبولی آرزوشونه....ولی امیدوارم از حرکت باز نایستم....

با توکل همگی به خدا

آخرین ویرایش:

royaaaaa

New member
سلام به همه
بچه ها خواهشا اسم کامل کتابای تستی که دارین و انتشاراتشونو بگین تا شمارشو پیداکنم تا زنگ بزنم سفارش بدم
بچه ها تو شهرمن اصلا کتابای مامایی نیس حتی تستاشون ....اصلا کتاب تست ندارم خواهشا کمکم کنید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا