مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

obstetrician88

New member
سلام بچه ها برای تعیین تعدادقطره سرم در دقیقه.....
1cc=قطره15-20 هست؟1cc=1ml؟
مثلا 10ml/minکه بخواد سرم رو باز کنیم بره میشه چند قطره در دقیقه؟

ببخشید اینجا مطرح کردم..چون یادم میره و لازم دارم.............

سلام عزیز دلم....چه اشکال داره ما هم بعضی موقع خیلی چیزها یادم ممکنه نباشه اینجا همه باید راحت ب

1cc= 15 gtt bar min dar serume sade
1cc= 60 gtt bar min dar microset

hala agar serum sade bashe migim 1cc 15 ghatrast pass 10 cc chand ghatre mishe yani tanasob mibandim......................pas 10 zarbedar 15 mishe 150 ghatre dar daghighe

agar soale bishtari dashte bashin hame ma darkhedmatim...agar hamkaraye dg bishtar betounan komak konan ....mamnun mishavim

parmis64

New member
سلام دوستای گلم
من میخوام روانشناسی در مامایی شرکت کنم
کسی میدونه نواک کدوم فصلاشو باید بخونیم؟
راستی من شنیدم که میگن اگه بتونیم گیر بیاریم خیلی خوبه،مخصوصا واسه زبان
نظر شما چیه؟
من تازه میخوام منابع رو جمع آوری کنم و شروع کنم به خوندن
به نظرتون دیر نیس؟

آخرین ویرایش:

samie

New member
بچه ها سلام منم دارم میخونم واسه ارشد نوزادانم تا 1 مهر با نکته برداری خط به خط تمام میشه از 1 مهر ویلیامزارو شروع میکنم خط به خط نکته برداری میکنم زنان نواک میخونم و درسنامه سهیلا نظرپور کسی میدونه یا این کتابو میشناسه خوبه؟مایلز رو میخوام اینترنیتی بخرم جنین هم بعد عید میخونم جنین و داخلی رو قبلا خوندم تو این دو تا قوی هستم 3 ماهه دارم میرم طرح کسی اصفهانی هست اینجا دوستای گلم؟:(50)::bunnyearsmiley:

تنها یک کتاب رو نخون.
خسته کننده می شه.
جنین هم فراره.
ی جوری برنامه ریزی کن قبل از عید کامل درساتو یه دور کرده باشی.

samie

New member
سلام دوستای گلم
من میخوام روانشناسی در مامایی شرکت کنم
کسی میدونه نواک کدوم فصلاشو باید بخونیم؟
راستی من شنیدم که میگن اگه بتونیم گیر بیاریم خیلی خوبه،مخصوصا واسه زبان
نظر شما چیه؟
من تازه میخوام منابع رو جمع آوری کنم و شروع کنم به خوندن
به نظرتون دیر نیس؟
سلام هنوز دیر نیست.
منظورتون "مشاوره در مامایی"؟؟

darya63

New member
دوستای من
بازم توصیه میکنم اولا رفرنس اصلی بخونید
دوما یه کتاب و بگیرد دستتون ودیگه ولش نکنید
اینکه چند تا بخون خسته نشی اشتباهه

واسه ارشد یه کتاب و 4 بار بخونی بهتر از اینه 4تا کتابو 1 بار بخونی
برای زنان کتاب نواک جدید بخونید
نداشتید برید اخرین چاپ درسنامه زنان تقی زاده و شیر محمدی رو بخونید
تا قبل از عید هم همه کتابارو یه دور بزنید

royaaaaa

New member
سلام عزیز دلم....چه اشکال داره ما هم بعضی موقع خیلی چیزها یادم ممکنه نباشه اینجا همه باید راحت ب

1cc= 15 gtt bar min dar serume sade
1cc= 60 gtt bar min dar microset

hala agar serum sade bashe migim 1cc 15 ghatrast pass 10 cc chand ghatre mishe yani tanasob mibandim......................pas 10 zarbedar 15 mishe 150 ghatre dar daghighe

agar soale bishtari dashte bashin hame ma darkhedmatim...agar hamkaraye dg bishtar betounan komak konan ....mamnun mishavim

ممنون خانومی...:thanks:

obstetrician88

New member
در هفته ای که گذشت...فصل 23.24.27 از جلد 2 ویلیامزو خوندم......و مهارت 5 لزگی تماتم کلمات 5 صفحه پشت و رو حفظ کردم ولی اینقدر سختم شد که به کار با کتابش نرسیدم.........
این هفته جدید کار با کتاب مهارت 5 برناممه....و مرور لغات مهارتهای قبلی حتما..............
و یک یا 2 فصل از ویلیامز....................
کمی تست.............

ولی این هفته بیشترین ساعتهای درسی را با وقت روی زبان گزراندم..................خیلی کارهایی از خانه انجام دادم که واقعا وقتمو میگرفت هفته های قبل پر جنب و جوش تر بودم.......................

این هفته امیدوارم پربار باشه.........................
خبر میکنم اگر برنامه های بیشتری انجام دادم..........

بچها من به مرور فصلی که خواندم معمولا خیلی کم میرسم...نگرانم..............مثلا خوبه بعضی از دوستان میگن امروز که شروع میکنیم یه فصلو میخونیم نیم ساعت قبل شروع مرور فصل قبلیو میکنیم...من واقعا بعضی وقتا نمیرسم...اینقدر کار میکنم تا میبینم شب و زمان گذشته و به مرور بعضیاش نرسیدم در حالی که درس هم خوانده ام........
برای این موضوع چیکار کنم؟

mw.ashel

New member
برای این موضوع چیکار کنم؟

دوست خوبم ، اگه بتونی تا آخر هفته ها یک بارم شده 5 شنبه و جمعه ها رو اختصاص بدی به مرور تمام مطالبی که خوندی و مطلب جدیدی نخونید مطمئنا بهتر و بیشتر یادت میمونه ،ولی یادت باشه زیاد خودت رو اوایل کار خسته نکنی و پیوسته ادامه بدی.

برای شما و همه دوستان کنکوری 93 آرزوی موفقیت میکنم.
:rose:

darya63

New member
منم با نظر اشل موافقم
مثلا من شنبه ها و یک شنبه ها هر هفته برنامه مرور هفته پیشم بود
البته خیلی وفتا به مرور نمیرسیدم
اما نگران نباش فقط اهسته و پیوسته بخون
تا عید بتونی دو دور کتابارو بخونی عالیه

masomeh

New member
سلام دوستان
من بلاخره تصمیم گرفتم در رشته مشاوره مامایی شرکت کنم برای شروع میخوام از 4 مهر استارد بزنم چون میخوام برم مسافرت .... یه برنامه ریزی کردم میشه بگید خوبه یا بد؟
برنامه من:
بارداری و زبان رو میخوام هر روز بخونم و درس های بهداشت نوزادان روانپزشکی و زنان رو در 90 روز تقسیم کنم

obstetrician88

New member
بچها فصل 25 ویلیامز که سزارین و هیسترکتومی هست.........آیا به نظرتون روی تکنیک های سزازین و اینکه مثلا با چه نخی کدوم لایش دوخته میشه و این چیزها....خیلی مهمه؟
اعصابمو داغون کرد..................مغزم خیلی داغ کرده

shima.p

New member
عزیزم حرص نده خودتو فقط مسائلی که ب ماما مربوط میشه میاد.این قسمت های جراحی رو چه در ویلی و چه در نواک جدی نگیر

obstetrician88

New member
عزیزم حرص نده خودتو فقط مسائلی که ب ماما مربوط میشه میاد.این قسمت های جراحی رو چه در ویلی و چه در نواک جدی نگیر

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنونم...اگر فهمیده بودم اینقدر خودمو ناراحت نمیکردم

- - - Updated - - -

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنونم...اگر فهمیده بودم اینقدر خودمو ناراحت نمیکردم

فاطیما 2

New member
سلام دوستاان منم میخام با شماشروع کنم اگه میشه راهنماییم کنید از چه شروع کنم؟

من فعلا از ترجمه ویلیامز شروع کردم و همزمان با مطالعه درس متن انگلیسیش هم از رفرنس اصلی تطبیق میدم
به نظرم جالبه
بد نیست امتحان کنید:ahi5slcgm04mi8jqqkl
این هم لینک دانلود کتاب وییامز به زبان اصلی
سایت پزشکان کرمانشاه

سلام دوستان منم یاری کنید از کجا شروع کنم؟

mw.ashel

New member
سلام دوستان منم یاری کنید از کجا شروع کنم؟

سلام فاطیما جان، همکار خوبم.خوش اومدی.

از اول مهر ایشالا با روزی دو کتاب تخصصی و یه کتاب زبان یا علی بگو و شروع کن و بیا اینجا گزارش بده و منتظر گزارشات و برنامه ریزی درسی شما هستیم.موفق باشی
:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا