مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

obstetrician88

New member
سلام عزیزان من متاسفانه باید3هفته ازتون مرخصی بگیرم چون امتحان فانالم شروع شده.......ولی هر از گاهی میام و میگم خوندم....بعد3هفته دیگه کمربند ارشدومحکم میکنم:smiliess (10):
واسم دعاکنید خوب بخونم و قبول شم ...اخه یکی و دوتا از استادامون ادمو میچزونن:1dco2x0p1lilzhfpg1tتا جواب سوالشونو بگیرن:j58r36j3gcr4suxymup

خدارو شکر کن که فاینالتون برگ.ار میشه..من 80 .ایمان گرفتم و تمومم ولی چون بچه های دیگه نرسیدن حتی به 60 تا ...مدیرگرومون گفته دی ماه میگیرم...........همچنان دل گرفت ام وگرنه هرسال 12 شهریور دانشگامون برگزاز میکرده..............

انشاا...موفق باشی

royaaaaa

New member
خدارو شکر کن که فاینالتون برگ.ار میشه..من 80 .ایمان گرفتم و تمومم ولی چون بچه های دیگه نرسیدن حتی به 60 تا ...مدیرگرومون گفته دی ماه میگیرم...........همچنان دل گرفت ام وگرنه هرسال 12 شهریور دانشگامون برگزاز میکرده..............

انشاا...موفق باشی

ممنون.........منم 62تا زایمان گرفتم ولی چون احتمال داره بیمارستانا پرشن...از الان فاینال میگیرن....تا بعد..

fagoli

New member
کسی خبر داره؟کسی حوابه منو نمیدونه؟الان حقوقه طرح چند شده؟

midwifery87

New member
هیییییییییییییییییییییییییییی :sad:
یعنی هیچکی نمی خواد به منه تازه وارد خوش اومد بگهههههههههههههههههههههه:dadad4:

darya63

New member
هیییییییییییییییییییییییییییی :sad:
یعنی هیچکی نمی خواد به منه تازه وارد خوش اومد بگهههههههههههههههههههههه:dadad4:

سلام خانمی
خوش امدی
گویا ارشد هم قبول شدید
عاغا تبریک.تبریک
اینجا مث خونه خودته راحت باش
همه مامان و خودمونی

narges1389

New member
سلام عزیزم من الن طرح هستم 3 ماهه رفتم اصفهان هستم ماهیانه 845 میگیرم از دوم سوم ماه دیگه دیرتر نمیریزن کارانه هم هر دم ماه یکبار 150 میریزن

narges1389

New member
ارشد هم شروع کردم به خوندن نوزادو تا 31 شهریور نکته برداری کنم بزارم کنار فقط نکته هامو میخونم البته خط به خط در اوردم

narges1389

New member
به نظرتون جنین جدیدو بخونیم؟من از 1 مهر ویلیامزارو شروع میکنم جنینم قوی هست بعد عید میخونمش بقیشو از مهر تا اسفند نوزادم هم تا اخر شهریور تمتم میشه لزگی 3 تا مهارت خونزم

midwifery87

New member
سلام خانمی
خوش امدی
گویا ارشد هم قبول شدید
عاغا تبریک.تبریک
اینجا مث خونه خودته راحت باش
همه مامان و خودمونی
مرسییییی عزیزم
ایشاالله بتونم از تجربیات مفیدتون استفاده کنم و سال بعد دانشگاهی بهتر قبول شم:thanks:

midwifery87

New member
بچه ها راهنمایی می خوام......
به نظرتون میشه برای زنان به جای رفرنس نواک از یه کتاب بهتر و قابل فهمتر استفاده کرد؟؟؟؟؟؟
آخه تا به حال نخوندمشو و خیلی برام سخته

midwifery87

New member
برای ویلیامز هم 3جلدش اذیتم می کرد چکیدشو گرفتم و خیلی خوب جواب داد
حالا موندم برای زنان چی کار کنم و چه کتابی از همه بهتره؟؟؟:33:

midss

New member
سلام دوستان خوبم انشالله سال اینده قبولیتون رو تو این سایت جشن بگیریم
خیلی خوبه که از الان شروع کردید به خوندن چون من پارسال کمی دیر شروع کردم و همش استرس تموم نکردن داشتم
نظر من این هست که رفرنس های جدید رو تهیه کنیدو اشتباه ما رو تکرار نکنید
من واسه جنین از درسنامه ی زیبا تقی زاده و کتاب تست گلبان خوندم.کتاب تست گلبان توضیحات اول فصلش خصوصا واسه جنین عمومی فوق العادست من کتاب لانگمن رو نخوندم ولی اگه وقت دارید حتما خود رفرنس رو بخونید که خیالتون راحت تر باشه

واسه زنان درسنامه چاپ قدیم شیرمحمدی رو خوندم کتاب خوبیه ولی اگه قرار بود امسال واسه ارشد بخونم حتما نواک جدید رو تهیه میکردم و فصل های مهم و پر سوال رو از کتاب اصلی خلاصه میکردم و می خوندم.

واسه نوزادان هم کتاب نلسون رو خط به خط خلاصه کردم به نطر من حتما این کار رو بکنید چون خیلی نکته ی ریز داره

ویلیامز رو از خلاصه ی سه جلد گلبان خوندم ویلیامز رو حتما هر روز بخونید و بار ها مرور کنید من خودم چون ویلیامز رو دوست نداشتم از خوندنش طفره می رفتم سر کنکور هم با این که به کتاب تسلط نداستم اکثر سوال ها رو جواب دادم و تعداد غلط هام زیاد شد و درصدم اومد پایین پس سر کنکور از سوالاتی که بلد نیستید بگذرید به نطرم سعی کنید فصل های مهم رو از کتاب خلاصه نخونید و کتاب اصلی رو بخونید

واسه زبان هم حتما متن ترجمه کنید و تست زیاد بزنید اشتباه من این بود که با این که خیلی لغت حفظ کرده بودم ولی متن زیاد کار نمی کردم

حتما از الان واسه هردرسی نکات خیلی مهم رو خلاصه بردارید چون واسه مرور روزای اخر خیلی به دردتون میخوره

امید وارم موفق باشید و با بهترین کیفیت درس بخونید:riz277:

آخرین ویرایش:

darya63

New member
بچه ها راهنمایی می خوام......
به نظرتون میشه برای زنان به جای رفرنس نواک از یه کتاب بهتر و قابل فهمتر استفاده کرد؟؟؟؟؟؟
آخه تا به حال نخوندمشو و خیلی برام سخته

اگه از الان فقط نواک بخونی عالیه
اما درسنامه زنان نوشته زیبا تقی زاده و مریم شیر محمدی هم به زبانی ساده تر گفته خوبه
اما یادت نره اخرین رفرنس ها همیشه مد نظر طراحای سوالاس

- - - Updated - - -

به نظرتون جنین جدیدو بخونیم؟من از 1 مهر ویلیامزارو شروع میکنم جنینم قوی هست بعد عید میخونمش بقیشو از مهر تا اسفند نوزادم هم تا اخر شهریور تمتم میشه لزگی 3 تا مهارت خونزم

اره جنین جدید وبخون
خوبه لزگی رو میخونی
انشالله موفق باشی

midwifery87

New member
خدایییییش اینجا خیلی جای باحالیه
هروقت که میام کلی انرژی می گیرم و انگیزم چند برابر میشه :4d564ad6:

midwifery87

New member
دوستای گلم
مرسییی بابت راهنماییهای مفیدتون:riz304:
به یه نتیجه ای رسیدم :idea_majidonline:
فصل های مهم و پر سوال رو از کتاب اصلی خلاصه کنم و بخونم و سایر فصل ها رو هم از کتابایی که معرفی کردین
به نظرتون چطوره؟؟؟؟؟؟

fagoli

New member
سلام عزیزم من الن طرح هستم 3 ماهه رفتم اصفهان هستم ماهیانه 845 میگیرم از دوم سوم ماه دیگه دیرتر نمیریزن کارانه هم هر دم ماه یکبار 150 میریزن

سلام نرگس جوونم.مرسی که حوابمو دادی.سخت نیست هم بری طرح هم درس بخونی؟من نه روز دیگه باید برم طرح.
موفق باشی.

fagoli

New member
برای ویلیامز هم 3جلدش اذیتم می کرد چکیدشو گرفتم و خیلی خوب جواب داد
حالا موندم برای زنان چی کار کنم و چه کتابی از همه بهتره؟؟؟:33:

سلام دوست عزیزم
برای زنان بهتره نواک چاپ جدیدو بخونی کتاب سوسن پارسا چون از روی ترجمه ی قبلی نواک نوشته شده یه سری نواقص داره که ممکنه تو کنکور برات دردسر درست کنه مثله امسال

royaaaaa

New member
دوستای گلم
مرسییی بابت راهنماییهای مفیدتون:riz304:
به یه نتیجه ای رسیدم :idea_majidonline:
فصل های مهم و پر سوال رو از کتاب اصلی خلاصه کنم و بخونم و سایر فصل ها رو هم از کتابایی که معرفی کردین
به نظرتون چطوره؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزولی اینجا بچه ها گفتن فقط وفقط یه کتابوبخونین
یکی از مشاوران ارشد میگفت واسه ارشد1کتابو 4بار بخون ولی 4کتابو1بار نخون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا