مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sanaz alizadeh

New member
سلامممممم
بچه هاااااااااا کنکور علووووممممممممم چه طور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اسون؟؟؟؟؟؟ یا سختتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلامممممم
بچه هاااااااااا کنکور علووووممممممممم چه طور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اسون؟؟؟؟؟؟ یا سختتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام بیا اینجا نظر بچه ها رو راجع به کنکور بخون....http://olumpezeshki.ir/thread11962.html

dilak

New member
به نظر من هزاره هم باید خونده بشه چون بعضی فصلای امری رو بسط داده ولی در کل از امری بخونی و مرورش رو از هزاره بکنی خیلی مفیده من قبلا این کارو میکردم
بچه ها من بعد کنکور علوم خیلی تنبل شدم دل و دماغ درسیدن رفته

سحر پور

New member
سلام من به تازگی عضو این تالار گفتگو شدم چون احساس کردم به یه گروه خوب برای مطالعه برای ارشد نیاز دارم امیدوارم که بتونم انرژی خوبی از این گروه بگیرم من تا حالا 390 صفحه از کتاب هزاره سوم خوندم و تنها تونستم 230 صفحه از لنینجر بخونم که کلا هم از لنینجر چیزی نفهمیدم کتاب مجد هم تنها تونستم 200 صفحه بخونم البته من از بعد امتحانات شروع کردم به خوندن ولی در کل فکر کنم عملکرد خوبی نداشتم

سحر پور

New member
به نظر من هزاره هم باید خونده بشه چون بعضی فصلای امری رو بسط داده ولی در کل از امری بخونی و مرورش رو از هزاره بکنی خیلی مفیده من قبلا این کارو میکردم
بچه ها من بعد کنکور علوم خیلی تنبل شدم دل و دماغ درسیدن رفته

امری خیلی تخصصی نوشته من اول امری خوندم اما الان که شروع کردم به خوندن هزاره تازه می فهمم بعضی واژه هایی که تو امری بوده چی بوده

dilak

New member
امری خیلی تخصصی نوشته من اول امری خوندم اما الان که شروع کردم به خوندن هزاره تازه می فهمم بعضی واژه هایی که تو امری بوده چی بوده
منم منظورم این بود اینجوری دور دوم مرور کنی امری رو خوب نتیجه می گیری

- - - Updated - - -

منم منظورم این بود اینجوری دور دوم مرور کنی امری رو خوب نتیجه می گیری

melinaa

New member
سلام بچه های گل مطالعه گروهی.........خوبین؟؟؟؟؟؟؟یه سوال داشتم بچه ها.واسه وزارت بهداشت اگه فقط مهدوی رو برای سلولی و امری رو برای ژنتیک و لزگی رو برای زبان همه لغاتشو و ضروریاتو برای بیوشیمی بخونم چند درصد میتونم از هر درس بزنم؟؟؟؟؟؟؟لطف میکنین هر کی نظر خودشو بگه چون من واقعا احتیاج دارم.........
:rose::rose::rose:

dilak

New member
مهدوی خوب نیست به تنهایی
قبل لزگی هم باید تافل حتما خونده شه ضروریات برا بیوشیمی کافیه خوبه

arezoo soltani

New member
slm be hamegi
man taze ozve sit shodam chon ziad tarifesho shenidam
yekam hanoz hese dars nadaram mikham bara 94 bekhonam
yekhorde beman rahkar bedin

asvabio

New member
مهدوی خوب نیست به تنهایی
مهدوی + برای کنکور واسه سلولی مولکولی کافیه؟

- - - Updated - - -

مهدوی خوب نیست به تنهایی
مهدوی + برای کنکور واسه سلولی مولکولی کافیه؟

سحر پور

New member
این ضروریات بیوشیمی چه جور کتابی هستش من لنینجر می خونم اما تا حالا هرچی خوندم هیچی نفهمیدم این ضروریات خوبه باهاش چند درصد میشه بیوشیمی زد من مشکل حاد با بیوشیمی و سلولوی و مولکولی دارم . کسی هست که یه راهکار خوب بهم بده؟:idea_majidonline:

melinaa

New member
این ضروریات بیوشیمی چه جور کتابی هستش من لنینجر می خونم اما تا حالا هرچی خوندم هیچی نفهمیدم این ضروریات خوبه باهاش چند درصد میشه بیوشیمی زد من مشکل حاد با بیوشیمی و سلولوی و مولکولی دارم . کسی هست که یه راهکار خوب بهم بده؟:idea_majidonline:

خیلی زیاده کتابش این ضروریات.احساس میکنم فصلاش کامل نیستش..نمیدونم..خودمم دارم از بقیه میپرسم که چند درصد میشه باهاش زد...اما فکر میکنم لنینجر یه کتابه خیلی خیلی زیاده که .....سردرگمه....

- - - Updated - - -

راستی تافل لغاتش همون لغات504 هستش؟؟؟

melinaa

New member
خب کتاب لزگی که واقعا حجیمه...اونم تازه مکمل میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونهمه ازمونو ایناست اخرشوووو

melinaa

New member
مهدوی خوب نیست به تنهایی

مهدوی با چی خونده بشه خوبه؟؟؟؟اخه کتاب لودیش واقعا واقعا حجیمو سنگینه...چیکار کنم خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سحر پور

New member
خیلی زیاده کتابش این ضروریات.احساس میکنم فصلاش کامل نیستش..نمیدونم..خودمم دارم از بقیه میپرسم که چند درصد میشه باهاش زد...اما فکر میکنم لنینجر یه کتابه خیلی خیلی زیاده که .....سردرگمه....

- - - Updated - - -

من کل 504 رو خوندم اما لغتاش با لغات ضروری تافل متفاوت هستش اما بعضی از لغتاش هست که باهم مشترک باشن اما من از استاد زبانم پرسیدم گفت 504 کمتر تو ارشد میاد کتاب تافل بهتره

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من کل 504 رو خوندم اما لغتاش با لغات ضروری تافل متفاوت هستش اما بعضی از لغتاش هست که باهم مشترک باشن اما من از استاد زبانم پرسیدم گفت 504 کمتر تو ارشد میاد کتاب تافل بهتره

سحر پور

New member
بچه ها یه سوال من برای سلولی لودیش نمی خونم دارم مجد می خونم به نظرتون می تونم با مجد چند درصد بزنم اخه پارسال تو رفرنس مجد بود من هم مجد شروع کردم به خوندن اما امسال رفرنس فقط لودیش زده منم که وقت ندارم بشینم لودیش بخونم به نظرتون با مجد می تونم سوالارو جواب بدم؟! :shocked:

Mohammad gh

New member
تا جایی که من میدونم
ضروریات نکته ای هست و کسی که پایه ی قوی بیوشیمی نداشته باشه خیلی به کارش نمیاد

dilak

New member
مهدوی با چی خونده بشه خوبه؟؟؟؟اخه کتاب لودیش واقعا واقعا حجیمو سنگینه...چیکار کنم خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مهدوی با برا کنکور و مریم خالصی خوندم به نظرم برا علوم جواب میده برا بهداشت خودم میخوام خلاصه لودیش رو بخونم تازه چاپ شده سری جدیدش یا ای تو هم خوبه
ولی لودیش اصلی خودش به نظرم نیاز نیست خیلی حجیمه

- - - Updated - - -

تا جایی که من میدونم
ضروریات نکته ای هست و کسی که پایه ی قوی بیوشیمی نداشته باشه خیلی به کارش نمیاد
ولی کامله از بقیه کتابای خلاصه

- - - Updated - - -

بچه ها یه سوال من برای سلولی لودیش نمی خونم دارم مجد می خونم به نظرتون می تونم با مجد چند درصد بزنم اخه پارسال تو رفرنس مجد بود من هم مجد شروع کردم به خوندن اما امسال رفرنس فقط لودیش زده منم که وقت ندارم بشینم لودیش بخونم به نظرتون با مجد می تونم سوالارو جواب بدم؟! :shocked:

بچه های پارسالی میگفتن که مجد سخته ولی من ندیدم

dilak

New member
کتاب تافل برا ارشد بهداشت ضروری هست من خودم تافل و 504 خوندم ولی وکبل علوم از هیچ کدوم نیومده بود
ولی اگه لزگی رو دقت کنید زیاد از کتاب تافل داده

melinaa

New member

- - - Updated - - -

قربونت مرسی سحر جانننن:(40):
اما تو همین کتاب لزگی هم خیلی از مطلباش از تافله...
یجورایی تافل رو مطالبشو تو لزگی جا دادن...خوبه که...اگه فقط لزگیو بخونیم کامل نیس؟؟؟؟
اونکه صدهزار تا لغت توش داره.....خخخخخخ

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

قربونت مرسی سحر جانننن:(40):
اما تو همین کتاب لزگی هم خیلی از مطلباش از تافله...
یجورایی تافل رو مطالبشو تو لزگی جا دادن...خوبه که...اگه فقط لزگیو بخونیم کامل نیس؟؟؟؟
اونکه صدهزار تا لغت توش داره.....خخخخخخ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا