مطالعه گروهی ارشد پرستاری 94

mina6228

New member
سلام دوستان .:
1. میخاستم بدونم برای کسایی که طرحشون اختیاری هستش در مقطع کارشناسی ، اگر در دانشکده باشن ، چقدر حقوق میگیرن ؟ و ممکنه استخدام بشن ؟
2. سوال دیگه هم داشتم ، میخاستم بدونم کسایی که استخدام بشن ، همون اول استخدامی ، به خاطر کار همسر اگر تهران باشه ، مثلا یک یا دو ماه از کار بگذره ، انتقالی میدن به شهر دیگه ؟
3. میخاستم درباره این رشته در دانشگاه آزاد بپرسم ؟ به نظرتون خوبه ؟ یا نه ؟ و اینکه آیا قبول شدنش در دانشگاه آزاد راحته ؟ و اینکه چند نفر میگیرن ?
4. اینکه اگر قبول بشیم برای کسانی مثل من که طرحشون اختیاری هستش و نرفتن ، آیا در ثبت نام در دانشگاه مشکل پیش میاد و یا اینکه پول و شهریه اضافه ای باید بپردازن خدای ناکرده ؟ یا خیلی راحت و عادی میشه ثبت نام کرد ؟
ممنون
دوستان هر کس دقیق جواب سوالام رو میدونه بگه ممنون میشم ازتون . خیلی برام مهمه . کلی مشکلات دارم :riz304:

سلام دوستان .:
1. میخاستم بدونم برای کسایی که طرحشون اختیاری هستش در مقطع کارشناسی ، اگر در دانشکده باشن ، چقدر حقوق میگیرن ؟ و ممکنه استخدام بشن ؟
2. سوال دیگه هم داشتم ، میخاستم بدونم کسایی که استخدام بشن ، همون اول استخدامی ، به خاطر کار همسر اگر تهران باشه ، مثلا یک یا دو ماه از کار بگذره ، انتقالی میدن به شهر دیگه ؟
3. میخاستم درباره این رشته در دانشگاه آزاد بپرسم ؟ به نظرتون خوبه ؟ یا نه ؟ و اینکه آیا قبول شدنش در دانشگاه آزاد راحته ؟ و اینکه چند نفر میگیرن ?
4. اینکه اگر قبول بشیم برای کسانی مثل من که طرحشون اختیاری هستش و نرفتن ، آیا در ثبت نام در دانشگاه مشکل پیش میاد و یا اینکه پول و شهریه اضافه ای باید بپردازن خدای ناکرده ؟ یا خیلی راحت و عادی میشه ثبت نام کرد ؟
ممنون
دوستان هر کس دقیق جواب سوالام رو میدونه بگه ممنون میشم ازتون . خیلی برام مهمه . کلی مشکلات دارم :riz304:
سلام دوست عزیز.سوالات خیلی اختصاصی بود.
نمیدونم والا:dadad4:

من این برنامه رو ندیدم ولی خود کتابش با ترجمه حتما بگیرید که وقت گیر نباشه. هر کلمه اش چندین معنی داره. تازه هرترجمه ای هم خوب نیس. من ترجمه رضا دانشوری رو مقایسه کردم خیلی بهتر بود. تمریناشم مهمه. به نظر من با تمرین بخونید خیلی بهتره . تو فهم بهتر کمکتون میکنه
ممنون دوست خوبم

اگه داخلی قصد شرکت دارید بخاطر ضریبش کتاب لانگستر یا پارک رو بخونید. من ایلدرابادی خوندم خیلی از سوالا رو پوشش نمیداد.اصلا توصیه نمیکنم اونو.واسه تستم کتاب تست ده هزار سوالات پرستاری از کتکورای بهداشت, ازاد, تالیفی,مدرس, وجواباشم خیلی خوب و کامله. از همه دروسه پرستاریه.
درکل واسه تست هرچی دم دستتون اومد فقط جواب تشریحی داشته باشه.
سلام هبه عزیز.
میتونم درصدا و نمره ات رو بپرسم؟

lidalida

New member
سلام دوست عزیز.سوالاتت واقعاخیلی اختصاصیه.بهتره ازیه مشاورکمک بگیری.موفق باشی

lidalida

New member
سلام بچه هااااا...امروزازاداره طرح بهم زنگ زدن.وااای بایدبرم طرحموشروع کنم.انتظارنداشتم به این زودیابزنگن. حالادرساموچطوری بخونم براارشد؟؟؟راهنماییم کنین خواهشمیکنم:sadsmiley::sadsmiley:

سلام بچه هااااا...امروزازاداره طرح بهم زنگ زدن.وااای بایدبرم طرحموشروع کنم.انتظارنداشتم به این زودیابزنگن. حالادرساموچطوری بخونم براارشد؟؟؟راهنماییم کنین خواهشمیکنم:sadsmiley::sadsmiley:
سلام.نگران نباش.خیلیاهم سرکار میرن و هم درس میخونن.
میتونی شیفتاتو جوری ورداری ک واسه درس خوندنت هم بهتر باشه.
تو میتونی.کار سختی نیس.
اتفاقا اونجوری چون فک میکنی وقت کم داری با تلاش و سرعت بیشتری درس میخونی تا بیکار باشی.
موفق باشی

lidalida

New member
ممنون بخاطرروحیه..خیلی میترسم.بله فک کنم اینطوری بهترباشه چون برنامه ریزیم دقیقترمیشه.مرسی.

سلام.
بچه ها هوی!!!!!!!!!
کجایین؟
من هر روز میام خبری نیس.:smiliess (12):
یه چندتا کتاب میخوام.فردا باید برم نمایشگاه کتاب.:smiliess (10):

mira kosari

New member
سلام

سلام دوست عزیز، ببخشید که دیر جواب دادم من سه روز آخر هفته به نت دسترسی ندارم،سه روز اولم کلاسامونه:riz513: من مادرانو از روی کتاب ذوالفقاری کامل خوندم،کودکان هم ونگ،بقیه درسا چون ظریبش کمتر بود فقط درسنامه توفانی رو خوندم،برای زبان هم از اولین سال برگزاری آزمون تا سال 92 رو یکی یکی خوندم بعد لغاتشو در اوردم نزدیک به 600 لغت شد بعد هر روز 50 تا شو به نوبت دوره کردم ،اینو یکی از قبولیای سال 92 راهنمایی کرده بود،از روز اولم نکته برداشتم،راستی کتاب بانک سوالات رو هم 3دور خوندم خیلی خیلی کمکم کرد،حالا اگه سوالی داشتی بپرس:riz304::ad54ad:

خیلی ممنون از راهنماییتون لطف کردین درسنامه ذوالفقاری رو دارم دی ار اس هم دارم تسلطم به مادر و نوزاد خوبه برا اون بابت رفرنس مشکلی ندارم دوره دانشگاه خیلی خوب خوندم اما باز میترسم روان و کودکان دی ار اس خوب نیس ونگ خیلی حجیمه البته اونم دارم حجمش ذهنمو خسته تر میکنه بهداشت چی اکثرا دی ار اسا با کتاب ذوالفقاری یکسانن:riz304:

mira kosari

New member
سلام مبارکه کارمندی کجا قراره مشغول شی خانوم طرح من افتضاح بود عصر و شب تک آف بعدش صبح و عصر خیلی کم پیش میومد تک شیفت باشم بازم موفق باشی

mira kosari

New member
سلام دوست عزیزم.
دررابطه با منابع توی پستای اول بحث شده. لطفا به اونا مراجعه کنید. حتما جوابتونو میگیرید
اصلا لزگی ترس نداره. بهتره اول یکم دایره لغاتتونو گسترده کنید بعد برید سراغ لزگی.اونم با خوندن تافله. تو یک ماه تافل رو تموم کنید با همه لغات و تمریناش. بعد لزگی رو شروع کن. خیلی از لغاتش برات تکراری میشه.
درسته داخلی رقابتش خیلی شدیده. باید خوب بخونید مرور کنید و تست بزنید. البته سوالات امسال خیلی مزخرف بود. اصلا دربرابر اونهمه خوندنامون ارزش نداش و خیلیا ضرر کردن. ولی شما بخونید و امیدوار باشید.
سلام ممنون از لطفتون بهداشت پارک بخونم انقدر رفرنسای متفاوت گرفتم از کتاب گرفتم خسته شدم دی ار اس خوب نیس؟رتبتون چند شد لغات ضروری تافل ناشر و مولف متفاوت که نداره؟

mira kosari

New member
منظورم کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان که مولفش ذوالفقاری و نوقانی از نشر بشری هست رو خوندم.
.زبانو 42 زدم، ولی اینجوری که متوجه شدم رقابت بین شرکت کنندگان داخلی امسال خیلی بیشتر بوده، اگه داخلی شرکت میکنی دقیق تر و همون رفرنسای زبانم بخون
این کتاب جدا از درسنامه اس؟ جلد جداس؟

mira kosari

New member
:thanks:هبه و نرس۸۲ عزیز لطفا تمام رفرنسایی که خوندین با ناشر و مؤلفشون برام بفرستین ایمیل یا اینجا ممنون میشم از کمکتون نمیتونم صفحه صفحه اینجا رو بگردم میتونم شماره ای ازتون داشته باشم رتبه و دانشگاه قبولی رو هم اعلام کنید

بالا