مطالعه گروهی ارشد پرستاری 94

lidalida

New member
بله همینطوره.چه جالب منم دارم پوست وسوختگی میخونم.البته تازه شروع کردم چون قبلش قلب میخوندم.کودکانم دارم میخونم.روان اصلاشروع نکردم.حتی نگاهم نکردم:14: بهداشت یکی دوفصل خوندم.همین.زبانم که یکملغت خوندم چندصفحه اول لزگی نگاه کردم فعلاگذاشتم کنارمتاسفانه.ولی بایدادامه بدم.

ماتاتا

New member
سلام منم درسنامه ذوالفقاري رو گرفتم اما هنوز شروع نکردم فعلا ده صفحه از سي سي يو خوندم.کتاب لغات ضروري تافل هم درس يک رو دارم ميخونم.

nurse 82

New member
سلام میشه رفرنساتونو اعلام کنین تبریک میگم قبولیتونو موفق باشین دست مارو هم بگیرین لطفا

سلام دوست عزیز، ببخشید که دیر جواب دادم من سه روز آخر هفته به نت دسترسی ندارم،سه روز اولم کلاسامونه:riz513: من مادرانو از روی کتاب ذوالفقاری کامل خوندم،کودکان هم ونگ،بقیه درسا چون ظریبش کمتر بود فقط درسنامه توفانی رو خوندم،برای زبان هم از اولین سال برگزاری آزمون تا سال 92 رو یکی یکی خوندم بعد لغاتشو در اوردم نزدیک به 600 لغت شد بعد هر روز 50 تا شو به نوبت دوره کردم ،اینو یکی از قبولیای سال 92 راهنمایی کرده بود،از روز اولم نکته برداشتم،راستی کتاب بانک سوالات رو هم 3دور خوندم خیلی خیلی کمکم کرد،حالا اگه سوالی داشتی بپرس:riz304::ad54ad:

lidalida

New member
سلام یعنی درسنامه نوقابی خوب نیس؟:sadsmiley:من دارم اونومیخونم درسنامه کلیشو.

lidalida

New member
سلام بچه ها.براداخلی جراعی دارم درسنامه وبانک سوالات نوقابی میخونم به نظرتون خوبه؟؟؟..راستی برامادران هم لیفر.چطوره؟اگه خوب نیس بگین عوضش کنم.ممنون میشم جواب بدین

lidalida

New member
سلام.موفق باشین.تبریک میگم.:) یه سوال داشتمزبانوکه اینطوری خوندین چنددرصدتونستین بزنین؟درصدزبانتون چندشد؟ممنون میشم جواب بدی:riz304::rolleyessmileyanim:

- - - Updated - - -

ذولفقاری چیشو؟مادران نوزادان؟

nurse 82

New member
سلام.موفق باشین.تبریک میگم.:) یه سوال داشتمزبانوکه اینطوری خوندین چنددرصدتونستین بزنین؟درصدزبانتون چندشد؟ممنون میشم جواب بدی:riz304::rolleyessmileyanim:

- - - Updated - - -

ذولفقاری چیشو؟مادران نوزادان؟

منظورم کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان که مولفش ذوالفقاری و نوقانی از نشر بشری هست رو خوندم.
.زبانو 42 زدم، ولی اینجوری که متوجه شدم رقابت بین شرکت کنندگان داخلی امسال خیلی بیشتر بوده، اگه داخلی شرکت میکنی دقیق تر و همون رفرنسای زبانم بخون

lidalida

New member
ممنون جوابمودادین:ad54ad: اوکی.باشه.بیشترمیخونم.البته من میخام کودکان شرکت کنم.نمیدونم دیگه چی بشه.

lidalida

New member
اهاااااااای..:whistle:سلام بچه هاکجایین؟؟؟؟بیاین یه چیبزی بگین.بهم دیگه روحیه بدیم خب :New (6)::sadsmiley:

M M

New member
سلام به پرستاران ارشد آینده! من همون سربازی ام که دارم تو دوران سربازیم واسه ارشد میخونم اگه یادتون باشه!
504 رو تو این مدت تموم کردم و الان رسیدم به مهارت پنجم از کتاب لزگی. بهتون بگم اگه دارین 504 میخونین بهتره ولش کنین برین سراغ لزگی. ضمنا استفاده از لایتنر رو هم فراموش نکنین. البته مواظب باشین لایتنرتون جای امنی باشه و موقع جابجایی بلایی سرش نیاد تا مثل من بهش ضربه بخوره و 450 تا لغتی که توش بود مثل اسکناسهایی که تو عروسی شاباش میدن، کف اتاق پخش بشه! :14: داخلی جراحی رو دارم از رو کتاب برونر میخونم و تقریبا 5 جلدش رو خوندم. یه کمی کند پیش میره و از این به بعد باید سرعت رو چاشنی کار قرار بدم!روان رو هم تا نصف جلد 2 خوندم و دو هفته دیگه تموم میکنم و بعد میرم سراغ بهداشت. کودکان و مادران رو میخوام بذارم نوبت آخر.
وضعیت قبولیا چطور بود؟ خبر دارین؟

آخرین ویرایش:

lidalida

New member
سلااام..من شمارونمیشناسم چون تازه واردم تقریبا :) ولی خوشالشدم ازپستتون.خسته نباشین.خوب پیشرفت کردین.منم میخام امسال ارشدشرکت کنم ولی کنددارم میرم.لزگی خیلی سخته برام.من هنوزروان شروع نکردم.مادرانم تقریبافصله5/4 هستم.داخلیام کندپیش میرم کلا:sadsmiley:/شماچندساعت درروزمیخونین؟

M M

New member
سلااام..من شمارونمیشناسم چون تازه واردم تقریبا :) ولی خوشالشدم ازپستتون.خسته نباشین.خوب پیشرفت کردین.منم میخام امسال ارشدشرکت کنم ولی کنددارم میرم.لزگی خیلی سخته برام.من هنوزروان شروع نکردم.مادرانم تقریبافصله5/4 هستم.داخلیام کندپیش میرم کلا:sadsmiley:/شماچندساعت درروزمیخونین؟

من هرروز تقریبا 2 ساعت واسه زبان میذارم. سری کتابهای Active Readings رو توصیه میکنم در کنار لزگی بخونین چون از ساده به پیشرفته هست و میتونه مهارت Reading شما رو تقویت کنه.
تقریبا 2 ساعت هم داخلی میخونم و یک ساعت هم برای روان. اگه تایم اضافی داشته باشم میذارمش واسه داخلی. چون باید زودتر تمومش کنم.
من سربازم و وقت اضافه زیاد دارم. اما چون تو محل خدمتم دسترسی به نت ندارم وقت نمیکنم بیام انجمن. الانم تو مرخصی‌ام!

lidalida

New member
به سلامتی موفق باشین.منم بایداون کتاباروبخرم چون تعریفشوشنیدم.

lidalida

New member
سلام..اره چرااانمیشه؟؟؟ :( بچه هااراستی من میخام یه چیزبپرسم ازتون.میخام هرهفته یک درسوبخونم منظورم اینکه یه هفته داخلی هفته بعدش کودکان...اخه هرروزنمیشه همه درساروخوند :((( نظرشماچیه؟؟؟

سلام..اره چرااانمیشه؟؟؟ :( بچه هااراستی من میخام یه چیزبپرسم ازتون.میخام هرهفته یک درسوبخونم منظورم اینکه یه هفته داخلی هفته بعدش کودکان...اخه هرروزنمیشه همه درساروخوند :((( نظرشماچیه؟؟؟
فک کنم روش خوبیه.این روش فک میکنم بهتر ازینه ک هر روز چندتادرسو بخونی.

بالا