مطالعه گروهی ارشد پرستاری 94

ماتاتا

New member
دوستان کمکککککککککک دارم دیوونه میشم. دو هفته است رفتم فاز دپرس هیچی نخوندم خیلی عقبم.یکی ستاد روحیه دهی رو دستش بگیره کمک کنه.چکارکنم؟:14::13::smiliess (2):

دوستان کمکککککککککک دارم دیوونه میشم. دو هفته است رفتم فاز دپرس هیچی نخوندم خیلی عقبم.یکی ستاد روحیه دهی رو دستش بگیره کمک کنه.چکارکنم؟:14::13::smiliess (2):
اوه،چه خبره،
چیزی نشده ک،
یه جوری میگی ک انگار هفته بعد کنکوره.
بیخیال بابا.
هنوز ک خیلی وقت داریم.
ن اینکه من خودم هر روز درس میخونم.:25r30wi:
بشین بخون.ازین وقتای اتلاف شده منم زیاد دارم

سلام منم دانشجوی ارشدم کمک خواستین در خدمتم فقط زیاد نمیتونم بیاممممممممممممممممم
سلام دوست عزیز.
خواستم بپرسم واسه داخلی جراحی و بهداشت چه تستی زدی و درصدای این دو درست چند بود.
آخه تو گرایش داخلی این دو درس خیلی مهمه

ماتاتا

New member
چقد خوندی و کجای کاری ک اینقد استرسی شدی؟
میخوام یه اعتراف بکنم....من ارشدویژه میخوام شرکت کنم اما تایپیک بچه های ویژه فعال نبود منم به اینجا پناه آوردم:dadad4:....اجازه میدید درکنار شما دوستان ارشدداخلی باشم؟:smiliess (4):

نظرتونو بهم بگید اگه اجازه دادید توی همین تایپیک بمونم منم بگم تا کجا خوندم و چیا خوندم....:smilies-azardl (181

آخرین ویرایش:
میخوام یه اعتراف بکنم....من ارشدویژه میخوام شرکت کنم اما تایپیک بچه های ویژه فعال نبود منم به اینجا پناه آوردم:dadad4:....اجازه میدید درکنار شما دوستان ارشدداخلی باشم؟:smiliess (4):

نظرتونو بهم بگید اگه اجازه دادید توی همین تایپیک بمونم منم بگم تا کجا خوندم و چیا خوندم....:smilies-azardl (181
آره خب.چه اشکال داره مگه.
به هر حال هممون پرستاریم دیگه.:bunnyearsmiley:

چه عجب جواب دادی ماتاتا.
سر کار میری؟

lidalida

New member
:sad: انشالله اگه خدابخوادمنم میخوام به طورجدی دوباره شروع کنم....بچه هابهم روحیه بدین..من میترسم ازوقتمون کم مونده

yas126

Member
سلاااااااااااااااااااااااااااااامممممممممممممممم بچه ها حتما خلاصه برداری کنید تست خیلی کار کنید نگران وقت نباشید

lidalida

New member
سلام.بچه ها.................بیاین باهم بخونیم.هرهفته یه مهارت لزگی بخونیم.اینطوری بهترجواب میده.شماچطوری لزگی میخونین؟لغتاشودراوردین؟

ماتاتا

New member
چه عجب جواب دادی ماتاتا.
سر کار میری؟

سلام .ممنون پس منم گزارش درس خوندنم رو میدم.آره سرکارمیرم.یه نی نی یک سال و نیمه هم دارم.:ad54ad:
الانم شیفتم اینجا سی سی یو ساعت 2:10 شب آی لاو یو علوم پزشکی دات کام.:25r30wi:

آخرین ویرایش:
سلام .ممنون پس منم گزارش درس خوندنم رو میدم.آره سرکارمیرم.یه نی نی یک سال و نیمه هم دارم.:ad54ad:
الانم شیفتم اینجا سی سی یو ساعت 2:10 شب آی لاو یو علوم پزشکی دات کام.:25r30wi:
آفرین بابا.کارت درسته.
با بچه و سرکار و درس خوندن اراده میخواد.
:a2d3:

سلام.بچه ها.................بیاین باهم بخونیم.هرهفته یه مهارت لزگی بخونیم.اینطوری بهترجواب میده.شماچطوری لزگی میخونین؟لغتاشودراوردین؟
سلام.والا من ک همینجوری میخونم.مهارت سومم هنوز.
لغاتشو دارم در حین خوندن یادداشت میکنم.
والا نمیدونم این لزگیه سخته یا من زبانم خیلی افتضاحه:(50):

بالا