مطالعه گروهی ارشد پرستاری 94

eli_d

New member
سلام دوستان منم هستم
فقط دو تا سوال باید اینجا چکار کنیم ؟!!!!
و من بین انتخاب گرایش موندم به ویژه بین سالمندی و داخلی و جراحی ..... میت.نید راهنماییم کنید؟

eli_d

New member
چه گروه ساکتی داریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistle:

بنظرم باید براش تبلیغ کنیم تا اعضای بیشتری داشته باشیم

سلام .منم اومدم.امسالو شرکت کردم.علی رغم اینکه رتبم خیلی بد نشد قبول نشدم

:smiliess (2):
واقعا واسه من شده سوال که چرا دیگه هیچکس نمیاد تو سایت ، یا کسی واسه ارشد نمی خونه ، یا اینترنت ها قطعه ، یا ایرانسل آنتن نمی ده ، یا اینترنت رو جمع کردن یا اینکه کارآموزی دارند؟

سلام به همگی.منم هستم.امسال شرکت کردم علی رغم اینکه رتبم بد نشد ولی قبول نشدم.
ان شااله کنکور 94 با شما هستم.
ولی هنوز شروع نکردم:smiliess (12):

سلام.به نظر من داخلی جراحی بهتره چون اطلاعات گسترده تری به دست میاری و واسه استخدام تو دانشگاه شانست بیشتره
حالا بازم علاقه خودت

سلام دوستان منم هستم
فقط دو تا سوال باید اینجا چکار کنیم ؟!!!!
و من بین انتخاب گرایش موندم به ویژه بین سالمندی و داخلی و جراحی ..... میت.نید راهنماییم کنید؟

سلام.به نظر من داخلی جراحی بهتره چون اطلاعات گسترده تری به دست میاری و واسه استخدام تو دانشگاه شانست بیشتره
حالا بازم علاقه خودت

eli_d

New member
سلام علی محمد عزیز ممنونم از پاسخت خودم هم دارم به این نتیجه میرسم.

موفق باشی ماتاتا
من داخلی جراحی های سرطان ، گوارش ، ارتوپدی رو خوندم.
بهداشت جامعه تا فصل 7 پیش رفتم.
بهداشت روان فصل 3 هستم.
زبان نصفش رو خوندم.
کودکان فصل دوم
مادر و نوزاد هم فصل دو.
این از گزارش عملکر من ، بقیه هم بگین دیگه.

سلام.باریکلا.خیلی خوب خوندی.من ک هنوز شروع نکردم.ان شااله طی دو سه روز آینده شروع میکنم.

چرا گیج؟؟؟؟
شما الان خیلی وقت دارید که. تابستون زبان رو بخونید و تا جایی میتونید داخلیا رو هم پیش برید
بعدش بسته به شرایطتون برنامه ریزی کنید و کتابا رو یکی یکی مرور کنید. به همین سادگی:bunnyearsmiley:
سلام هبه عزیز.تبریک میگو قبولیتو.
خیلی خوبه اگه شماها ک قبول شدین از نظراتون استفاده کنیم.
ممنون میشیم.

سلام بچه ها.
من از زبان میترسم.امسال هم ک قبول نشدم فقط واسه خاطر زبان بود.
خیلی خیلی مهمه و خیلی جدیش بگیرین.

lidalida

New member
سلام من تازه عضوشدم به این انجمن:(40): منم کارشناسی پرستاری خوندم الانم میخوام ارشدکودکان بخونم.میشه به منم تونوع :smiliess (10):خوندن وبرنامه ریزی کمک کنین؟ممنون میشم

nurse 82

New member
سلام من تازه عضوشدم به این انجمن:(40): منم کارشناسی پرستاری خوندم الانم میخوام ارشدکودکان بخونم.میشه به منم تونوع :smiliess (10):خوندن وبرنامه ریزی کمک کنین؟ممنون میشم

سلام دوست عزیز، :ad54ad:: چون خودم ارشد کودکان قبول شدم خواستم بهت بگم که هر مدلی که میخونی فقط مداوم وپر تکرار بخون از همین الانم شروع کن درسای اصلی کودکان و مادرانو هم حتما از کتاب بخون ،حتما موفق میشی:riz304:

lidalida

New member
مرسی.باشه.ممنونم جواب دادی:rose::thanks: من ازخردادماه تقریباشروع کردموتصمیم گرفتم ولی مداوم نمیخوندم.ازکودکان کتاب ونگ دارم میخونم ومادران هم ازلیفرو..خیلی میترسم.میتونم بپرسم شماروزی چندساعت درس میخوندی؟

lidalida

New member
زبان خیلی سخته:smilies-azardl (181 لزگی خیلی سخته/بیاین باهم لزگی بخونیموشروع کنیم؟:65d6a5d6s:

nurse 82

New member
مرسی.باشه.ممنونم جواب دادی:rose::thanks: من ازخردادماه تقریباشروع کردموتصمیم گرفتم ولی مداوم نمیخوندم.ازکودکان کتاب ونگ دارم میخونم ومادران هم ازلیفرو..خیلی میترسم.میتونم بپرسم شماروزی چندساعت درس میخوندی؟

من از مهر شروع کردم 3 روز اول هفته رو 3 ساعت در روز اما 3 روز آخر بجز جمعه ها 6الی 7 ساعت خوندم ولی خوب کیفیت خوندن هر کسی فرق داره،اما سعی کردم همون منابعی که میخونمو 3دور تا آزمون دوره کنم تا حداقل استرس فراموشی بهم دست نده...

lidalida

New member
وااای خیلی خیلی ممنونم:thumbsupsmileyanim::thanks:خیلی بهم امیدواری انرژی دادی.اخه کم کم داشتم ناامیدمیشدم/ممنونم.منم ازهمین امروزشروع میکنم خوب بخونم.مرسی

lidalida

New member
ای وای راستی.ببخشیدمیشه بگی ازکدوم دانشگاه قبول شدی؟:rolleyessmileyanim:

بالا